buďte s námi v kontaktu:
Navštivte náš
nový e-shop
Newsletter

ŽENA, KTERÁ MÁ DUŠI - Bezpodmínečná láska

ŽENA, KTERÁ MÁ DUŠI - Bezpodmínečná láska

| Mgr. Blanka Demčáková, intuitivní terapeutka

 

Cyklus volně navazujících setkání pro VŠECHNY ŽENY probíhá v 3 hodinových blocích. 

Tentokrát na téma: Bezpodmínečná láska

 

Měsíc ÚNOR nám dává možnost slavit svátek zamilovaných a uvědomit si, jestli dokážeme vnímat a žít lásku bezpodmínečně. Víme jaká je, jak se projevuje, a dokážeme ji vnímat? Tak pojďte PŘIVOŇET k tomu „Nejvyššímu“…  principu, projevu, stavu, citu!

 

Kdo z nás by si nepřál poznat a prožívat bezpodmínečnou lásku? Jak už sám název našeptává, jednoduše bez podmínek. Čím nás bezpodmínečná láska dokáže naplnit, jak se projevuje a co všechno se s ní může pojit?

 

Přijď obohatit svou duši do společného kruhu tím, co žena potřebuje, co by chtěla, na co hledá odpovědi, v čem se ještě nevyzná, není si jistá....

Připoj se a spolu povzneseme své ženství na vyšší úroveň sebeuvědomění a otevřeme duši hlubšímu vnímání.

Těším se na tebe:-)

Blanka

 

KDY:      14. 2. 2018

ČAS:      18.00-21.00

CENA:    390 Kč

Pro účast  se doporučuje rezervace místa v dostatečném předstihu, počet míst omezen.

 

Témata, kterým se budeme věnovat se budou postupně odvíjet v návaznosti s plynutím a nastavením přítomných žen za účelem uchopení ženského přincipu a uplatněním v každodenním prožívání:

např.: sebeláska, přítomnost, odpuštění, partnerství, sebedůvěra, bezpodmínečná láska, vztahy, emoční komunikace, manipulace, výběr partnera, univerzální zákony, zrcadlení, osudové setkání, koncentrace a přítomnost žití, strach versus víra v sebe, myšlenkový svět, nevěra, hodnotový systém....

 

 

 

 

 


Pro rezervaci místa, prosíme, vyplňte formulář zde nebo použijte rychlé kontakty: info@avasa.cz, tel. 734 384 673 (kapacita sálu omezena, prosíme o registrace předem).

Mám zájem se objednat teď

Odběr novinek

Upozornění

V rámci zajištění kvalitních služeb pro Vás i ostatní klienty, prosíme o dochvilnost u všech objednávek. Pokud se nemůžete dostavit na objednaný termín, omluvte se prosím nejpozději 24 hodin předem. Děkujeme za pochopení.

Poslední novinky