buďte s námi v kontaktu:
Navštivte náš
nový e-shop
Newsletter

ŽENA, KTERÁ MÁ DUŠI - Bezpodmínečná láska

ŽENA, KTERÁ MÁ DUŠI - Bezpodmínečná láska

| Mgr. Blanka Demčáková, intuitivní terapeutka

 

Cyklus volně navazujících setkání pro VŠECHNY ŽENY probíhá v 3 hodinových blocích. 

Tentokrát na téma: Bezpodmínečná láska

 

Měsíc ÚNOR nám dává možnost slavit svátek zamilovaných a uvědomit si, jestli dokážeme vnímat a žít lásku bezpodmínečně. Víme jaká je, jak se projevuje, a dokážeme ji vnímat? Tak pojďte PŘIVOŇET k tomu „Nejvyššímu“…  principu, projevu, stavu, citu!

 

Kdo z nás by si nepřál poznat a prožívat bezpodmínečnou lásku? Jak už sám název našeptává, jednoduše bez podmínek. Čím nás bezpodmínečná láska dokáže naplnit, jak se projevuje a co všechno se s ní může pojit?

 

Přijď obohatit svou duši do společného kruhu tím, co žena potřebuje, co by chtěla, na co hledá odpovědi, v čem se ještě nevyzná, není si jistá....

Připoj se a spolu povzneseme své ženství na vyšší úroveň sebeuvědomění a otevřeme duši hlubšímu vnímání.

Těším se na tebe:-)

Blanka

 

KDY:      14. 2. 2018

ČAS:      18.00-21.00

CENA:    390 Kč

Pro účast  se doporučuje rezervace místa v dostatečném předstihu, počet míst omezen.

 

Témata, kterým se budeme věnovat se budou postupně odvíjet v návaznosti s plynutím a nastavením přítomných žen za účelem uchopení ženského přincipu a uplatněním v každodenním prožívání:

např.: sebeláska, přítomnost, odpuštění, partnerství, sebedůvěra, bezpodmínečná láska, vztahy, emoční komunikace, manipulace, výběr partnera, univerzální zákony, zrcadlení, osudové setkání, koncentrace a přítomnost žití, strach versus víra v sebe, myšlenkový svět, nevěra, hodnotový systém....

 

 

 

 

 


Pro rezervaci místa, prosíme, vyplňte formulář zde nebo použijte rychlé kontakty: info@avasa.cz, tel. 734 384 673 (kapacita sálu omezena, prosíme o registrace předem).

Mám zájem se objednat teď

Odběr novinek

Upozornění

V rámci zajištění kvalitních služeb pro vás i ostatní klienty, prosíme o dochvilnost u všech objednávek. Pokud se nemůžete dostavit na objednaný termín, prosím, omluvte se nejpozději 24 hodin předem, jinak vám při příští návštěvě bude účtován storno poplatek 300 Kč. Děkujeme za pochopení.

Poslední novinky