buďte s námi v kontaktu:
Navštivte náš
nový e-shop
Newsletter

O nás

Centrum AVASA

centrum podpory zdraví a osobnostního rozvoje

Jsme centrum s alternativním přístupem ke zdraví člověka. Přinášíme nový, rozšířený pohled na problematiku zdraví a našim záměrem je zajistit pro Vás komplexní péči. Spolupracujeme s terapeuty, kteří se svému oboru věnují již řadu let a jejichž terapie se navzájem doplňují a podporují. 

Snažíme se vyjít vstříc individuálním potřebám klienta, který si zodpovědně uvědomuje, že chce sám pro sebe jenom to nejlepší, a proto hledá přirozené metody jak toho dosáhnout. Správná cesta však vyžaduje více námahy, zájmu a energie o sebe samého, kdežto jednodušší cesty nabízejí většinou okamžitý efekt, utlumení, potlačení kořenů problémů. Proto se zaměřujeme na odstranění příčiny obtíží, nejenom příznaků. 

Jsme tu pro všechny, kteří chtějí:

-       řešit zdravotní potíže komplexně, preventivně předejít nemocem, odhalit a poznat pravou příčinu zdravotních problémů, vyřešit táhnoucí se chronické problémy, znížit užívání léků… hledají a věří, že se toho dá dosáhnout přírodními ověřenými bylinnými preparáty a přirozenými metodami, bez zbytečného zatěžování organismu 

-       touží po poznání a chtějí obohatit,změnit svůj vnitřní život (osobností rozvoj – přednášky, semináře, workshopy, konzultace, terapie, poradenství)

Pevně věříme, že budeme pro Vás novým, inspirativním proudem léčebno–uzdravujících možností.

Naším přáním je zdravý člověk, který rozumí potřebám svého těla i duše. Jsme tu, abychom láskou k naší práci podpořili vaše zdraví...

 

 

Kontakt na Facebook:  https://www.facebook.com/avasa.cz/

 

Centrum AVASA není lékařské zařízení a nenahrazuje lékařské ošetření.

U nás prodávané doplňky stravy a výrobky nejsou zdravotnické prostředky.

 

 

1.strana letáku:

 

 

2. strana letáku:

 

 

 

Odběr novinek

Upozornění

V rámci zajištění kvalitních služeb pro Vás i ostatní klienty, prosíme o dochvilnost u všech objednávek. Pokud se nemůžete dostavit na objednaný termín, omluvte se prosím nejpozději 24 hodin předem. Děkujeme za pochopení.

Poslední novinky