buďte s námi v kontaktu:
Navštivte náš
nový e-shop
Newsletter

O nás

Centrum AVASA

- centrum podpory zdraví a osobnostního rozvoje

Jsme centrum s alternativním přístupm ke zdraví člověka. Přinášíme nový, rozšířený pohled na problematiku zdraví a našim záměrem je zajistit pro Vás komplexní péči. Spolupracujeme s terapeuty, kteří se svému oboru věnují již řadu let a jejichž terapie se navzájem doplňují a podporují. 

Snažíme se vyjít vstříc individuálním potřebám klienta, který si zodpovědně uvědomuje, že chce sám pro sebe jenom to nejlepší, a proto hledá přirozené metody jak toho dosáhnout. Správná cesta však vyžaduje více námahy, zájmu a energie o sebe samého, kdežto jednodušší cesty nabízejí většinou okamžitý efekt, utlumení, potlačení kořenů problémů. Proto se zaměřujeme na odstranění duševních příčiny obtíží, nejenom příznaků na těle. 

Jsme tu pro všechny, kteří chtějí:

-       řešit zdravotní potíže komplexně, preventivně předejít nemocem, odhalit a poznat pravou příčinu zdravotních problémů, vyřešit táhnoucí se chronické problémy, znížit užívání léků hledají a věří, že se toho dá dosáhnout přírodními ověřenými bylinnými preparáty a přirozenými metodami, bez zbytečného zatěžování organismu 

-       dodat výživu své duši, touží po poznání a chtějí obohatit, změnit svůj vnitřní život (osobností rozvoj – přednášky, semináře, workshopy, konzultace, terapie, poradenství, koučink)

 

Pevně věříme, že budeme pro Vás novým, inspirativním proudem léčebno–uzdravujících možností.

Naším přáním je zdravý člověk, který rozumí potřebám svého těla i duše.

Jsme tu, abychom láskou k naší práci podpořili vaše zdraví...

 

Spojte se s námi a rádi vám poradíme. 

Centrum AVASA, Křižíkova 308/19, 186 00 Praha 8

tel. 734 384 673 (recepce)

email: info@avasa.cz

E-shop k zakoupení produktů a služeb: https://www.avasa-shop.cz/

Kontakt na Facebook:  https://www.facebook.com/avasa.cz/

 

Centrum AVASA není lékařské zařízení a nenahrazuje lékařské ošetření.

U nás prodávané doplňky stravy a výrobky nejsou zdravotnické prostředky.

 

 

  

 

 

Odběr novinek

Upozornění

V rámci zajištění kvalitních služeb pro Vás i ostatní klienty, prosíme o dochvilnost u všech objednávek. Pokud se nemůžete dostavit na objednaný termín, omluvte se prosím nejpozději 24 hodin předem. Děkujeme za pochopení.

Poslední novinky