buďte s námi v kontaktu:
Navštivte náš
nový e-shop
Newsletter

Relaxační hudebně-meditační večer se šamanským bubnem djembe a tibetskou mísou

Relaxační hudebně-meditační večer se šamanským bubnem djembe a tibetskou mísou

| Ing. Jiří Fiala

Milí přátelé,

srdečně Vás zvu na zážitkový workshop: „Relaxační hudebně-meditační večer za doprovodu šamanského bubnu djembe a tibetské mísy“, který je určen opravdu pro každého :) 

Večer začneme rytmy šamanského bubnnu djembe, jehož vibrace odplaví nahromaděný stres, rozproudí naši energii v těle, zprůchodní energetické dráhy a vyčistí a harmonizují naše energetická centra (čakry). Také nás více propojí se Zemí, se Zdrojem (Sluncem) a naším "Vyšším Já". Hudba je dynamická a vždy odráží složení skupiny. Pokračovat budeme s tibetskou mísou, jejíž tóny čistí a harmonizují naši srdeční čakru, vnitřní ženu a vnitřního muže a také velmi příjemně působí na psychiku, navozuje stav blaženosti.

Při poslechu a relaxaci můžete sedět nebo ležet. Doporučuji vám vzít si pohodlné oblečení, které vám umožní se uvolnit do relaxace.

 

Čas:  19.15 - 20.15 hod.

Délka: 60 minut

Vstupné: 222 Kč/osoba nebo vemte s sebou kamaráda/kamarádku a za oba zaplatíte pouze 333,- Kč.

 

Těším se na setkání a společné sdílení.

Krásné dny

Jirka

 

PS: Prosíme o včasný příchod. Rezervujte si své místo v předstihu - nejlépe do 3.12.2021 - počet míst je umožněn dle velkosti sálu.

 

Akce se koná 2x měsíčně v pondělí od 19.15 hod.-)

 

Hudba nemusí být jen zvukovou kulisou nebo pro zábavu. Určitá hudba nás může uvolňovat, harmonizovat, čistit, léčit, transformovat, propojovat mozkové hemisféry, rozšiřovat vědomí a vést na naší cestě. Léčivých zvuků a vibrací starých hudebních a etnických duchovních nástrojů můžeme využívat např. při meditativních hudebních relaxacích.Uvolněte se a otevřete se harmonickým tónům a vibracím jedinečných terapeutických nástrojů, tzv. nástrojů vnitřní transformace.

Léčebné, harmonizační, relaxační i spirituální účinky zvuků a vibrací jsou známy tisíce let, ale postupem času a odklonem od přírody a přirozenosti byly téměř zapomenuty. V dnešní době je léčení pomocí zvuků a vibrací opět na vzestupu a začíná se používat čím dál více, např. v oboru zvaném muzikoterapie. Nejnovější vědecké výzkumy potvrzují, že určité zvuky, vibrace a frekvence uvolňují fyzické i psychické napětí, harmonizují tělo i duši, propojují mozkové hemisféry a léčí různé nemoci a jiné problémy na fyzické i psychické úrovni.

Z šamanských tradic je známo, že se pomocí určitých zvuků a rytmů můžeme dostávat i do rozšířených stavů vědomí. Používáním těchto nástrojů (a zpěvu) si můžeme udržet (a nebo znovu nalézt) klid, radost, zdraví a harmonii. Je to jedna z cest vnitřní transformace.


Pro rezervaci místa, prosíme, vyplňte formulář zde nebo použijte rychlé kontakty: info@avasa.cz, tel. 734 384 673 (kapacita sálu omezena, prosíme o registrace předem).

Mám zájem se objednat teď

Odběr novinek

Upozornění

V rámci zajištění kvalitních služeb pro Vás i ostatní klienty, prosíme o dochvilnost u všech objednávek. Pokud se nemůžete dostavit na objednaný termín, omluvte se prosím nejpozději 24 hodin předem. Děkujeme za pochopení.

Poslední novinky