buďte s námi v kontaktu:
Navštivte náš
nový e-shop
Newsletter

POLARITY V NÁS a práce s energií podle staroegyptských mysterijních chrámových škol

POLARITY V NÁS  a práce s energií podle staroegyptských mysterijních chrámových škol

| Mgr. Miloš Matula, duchovní učitel, spisovatel, terapeut, badatel, cestovatel a autor v časopisu Meduňka

  

"POLARITY V NÁS a práce s energií podle staroegyptských mysterijních chrámových škol"
- přednáška/workshop Miloše Matuly

Lidská sexualita je jednou z forem projevu a zrcadlem vždy přítomného aktu tvoření, který probíhá ustavičně na všech rovinách života v Universu. Když vznikla v okamžiku tvoření z jednoty mnohost, rozdělilo se beztvaré Bytí nejprve na dvě základní formy energie… jednu oplodňující, mužskou, a dru­hou přijímající, ženskou. Číňané dali těmto prasílám už před tisíciletími názvy jin a jang. Ze hry těchto energií vychází všech­no stvořené. Ženské jin je ustavičně oplodňováno mužským jang a rodí život v jeho nekonečně různých formách. Na fyzické úrovni člověka se projevuje hra těchto sil jako sexualita. Skrze ní je člověk spojen s všudypřítomným aktem tvoření života v jeho celistvosti, a extáze, kterou při tom může zažít, odráží opět blaženost tvorem. Síly jin a jang se projevují v celém Universu jako polari­ty. Všechno, aby mohlo obstát, má svůj protipól. Jeden pól existuje jen díky druhému, zmizí-li jeden, zaniká i druhý. Toto základní pravidlo platí ve všem. Tak můžeme např. vydechovat, jen když se nadechneme, necháme-li jednoho, přestává i dru­hé. Vnitřní podmiňuje vnější, den noc, světlo stín, narození smrt, muž ženu atd., přičemž obě polarity jsou navzájem záměn­né. Každý pól potřebuje ke své celistvosti i svůj protipól. Jin a jang symbolizují vpravdě pozoruhodným způsobem rytmický pohyb všeho života.

Jaké energie nás charakterizují jako celek? Chcete rovněž poznat své polaritní energie – vnitřní ženu a vnitřního muže? Je to nesmírně důležité nejen pro náš uspokojivý sexuální život. Pokud tak vnitřně učiníme, začneme tuto realitu vnímat a stane se pro nás naprosto skutečnou. Jaký je smysl celého workshopu ? Je jím návod, jak integrovat obě polarity, nikoliv záměrné vyhýbání se jedné z nich.

BONUS: Také budete mít jedinečnou příležitost vyzkoušet léčení dědečkem tabáčkem z Ekvádoru ZDARMA!!!
Workshop Miloše Matuly vede k pochopení sebe sama ve vesmíru tak, jak se s tímto tématem pracovalo ve starověkém Egyptě. Energetická cvičení, afirmace, mantry...
 
"Naše spokojenost a úspěch v životě jsou spojeny s tím, jak umíme zacházet s energií a jak dokážeme její hladinu přirozeně udržovat/doplňovat. Naučte se jak energii získat a udržet, aniž byste o ni bojovali s druhými a tak vystavovali své vztahy a život strastem."
 
 
MILOŠ MATULA
duchovní učitel, spisovatel, terapeut, cestovatel a autor v časopisu Meduňka, který vede své žáky k soběstačnosti a samostatnosti.
 
Vstupné 500 Kč
Prosíme uhraďte na účet: 115-2230470277/0100, VS: 10042024, do poznámky prosím uveďte své příjmení. 
UZÁVĚRKA přihlášek 5. 4. 2024
Vstupné na místě tj. v den přednášky: 800 Kč (prosíme pouze o platbu v hotovosti)
 
Workshop je takovou ochutnávkou celého cyklu seminářů z mé šamansko-ezoterické školy DUCHOVNÍ CESTA POKOJNÉHO BOJOVNÍKA SVĚTLA.
 
 
Délka workshopu: 18.00-20.00hod.

 

Pro rezervaci místa, prosíme, vyplňte formulář zde nebo použijte rychlé kontakty: info@avasa.cz, tel. 734 384 673 (kapacita sálu omezena, prosíme o registrace předem).

Mám zájem se objednat teď

Odběr novinek

Upozornění

V rámci zajištění kvalitních služeb pro Vás i ostatní klienty, prosíme o dochvilnost u všech objednávek. Pokud se nemůžete dostavit na objednaný termín, omluvte se prosím nejpozději 24 hodin předem. Děkujeme za pochopení.

Poslední novinky