buďte s námi v kontaktu:
Navštivte náš
nový e-shop
Newsletter

PhDr. Ladislav Kolářík

PhDr. Ladislav Kolářík

Reiki se věnuji od r. 1994, jsem zasvěcený jako Duchovní Mistr REIKI.

Reiki je forma altečrnativní medicíny, vyvinutá zřejmě v roce 1922 japonským buddhistou. Slovo Reiki vzniklo složením dvou japonských znaků. Znakem Rei, překládáme jako "univerzální, všepronikající" a Ki znamená "životní energie". Metoda předpokládá existenci vitální energie Reiki v těle zejména člověka, existenci příslušných energetických center čaker a drah (meridiánů), kterými může tato energie proudit. Pokud jsou čakry vyrovnané a v meridiánech proudí energie bez překážek, člověk je zdravý a vitální. Reiki předpokládá také existenci aury jako duchovního pole lidského těla, které s tímto energetickým prouděním souvisí.

Když zájemce ke mně přijde, zeptám se na jméno a automatickou kresbou určím, kde jsou největší problémy v klientově těle. Výsledek si ještě potvrdím automatickým písmem. Změřím na stupnici pomocí kyvadla, na kolik procent pracují jednotlivé tělesné orgány. Zdůrazňuji, že medicína je prvotní, REIKI je podpůrný prostředek k léčbě. Pak přibližím ruce ke klientovu tělu v místech, která jsou bolavá, nedotýkám se. REIKI energie je zvláštní tím, že se sama rozeběhne do postiženého místa, kde je zapotřebí. Jedinečná v tom, že ji lze posílat na dálku a vložit do ní myšlenku jako kód, co se má uzdravit nebo zlepšit. 

 

S čím Vám mohu pomoci:

- chronické onemocnění

- psychické onemocnění

- zavážné onemocnění a onkologické stavy

- oneocnění krve, srdce, pohybových i jiných

- odstraňuji únavu, bolest a stres

 

Cena:

1h terapie 1.500-1.800 Kč

léčení na dálku 600 Kč

 

Zasvěcení 1.stupeň 5.000 Kč

Zasvěcení 2.stupeň 9.000 Kč

 

Storno podmínky:

Jakmile je domluven termín setkání, je pokládán za závazný. Případnou neúčast na domluveném sezení je třeba oznámit nejpozději 72 hodin předem, v opačném případě je nutné uhradit poplatek 1000 Kč. Zrušení v den terapie/absence se platí plná částka terapie.

Děkuji za pochopení i vstřícnost vůči ostatním, kteří na konzultaci čekají.

 

Kontakt:

PhDr. Ladislav Kolářík

Objednání na tel. 722 092 647

www.reiki-reiki.webnode.cz

živě z festivalu: https://www.youtube.com/watch?v=ssGcOLrgdtg

Odběr novinek

Upozornění

V rámci zajištění kvalitních služeb pro Vás i ostatní klienty, prosíme o dochvilnost u všech objednávek. Pokud se nemůžete dostavit na objednaný termín, omluvte se prosím nejpozději 24 hodin předem. Děkujeme za pochopení.

Poslední novinky