buďte s námi v kontaktu:
Navštivte náš
nový e-shop
Newsletter

Pavlína Baďurová

Pavlína Baďurová

Nabízím individuální terapie.

Někdy se v nás nahromadí události, prožitky, slova, emoce, myšlenky a my ani nevíme jak, ale najednou se cítíme „pod psa“ a nevíme proč. Dobrá zpráva je, že to nemusí být náš konečný stav, ale odrazový můstek a že se tím můžeme „prokousat“ a jako motýl z kukly vykouknout na druhém konci tunelu a uvidět zase světlo. Dá se to. Je to pozoruhodná alchymystická cesta, kterou už jsem mnohokrát na sobě prošla a proto mám chuť tuto možnost transformace nabídnout i vám. Není už potřeba v sobě nosit dál nahromaděný emoční odpad, když existuje možnost, jak ho vypustit a pustit.

Cena konzultace: 1500 Kč (1,5 až 2 hod.)

 

Pavlína Baďurová

Studovala u Brandon Bays roční výcvik pro terapeuty, pak sbírala osobní praxi jako trenérka na nejrůznějších seminářích Brandon, stejně tak jako dalších lektorů. Miluje možnosti transformace, které terapie nabízejí a ráda je zprostředkovává dál.

Odběr novinek

Upozornění

V rámci zajištění kvalitních služeb pro Vás i ostatní klienty, prosíme o dochvilnost u všech objednávek. Pokud se nemůžete dostavit na objednaný termín, omluvte se prosím nejpozději 24 hodin předem. Děkujeme za pochopení.

Poslední novinky