buďte s námi v kontaktu:
Navštivte náš
nový e-shop
Newsletter

Miroslav Svoboda

Miroslav Svoboda
Co mne přivedlo k detoxikační medicině.                  
 
Mé zdravotní problémy , které bylo nutné urgentně řešit  nastaly v mých 42 letech po nenáročné operaci. Přes veškerou snahu lékařské vědy, po několikaletém úsilí mě bylo sděleno,že mě není pomoci. Kdyby mě nepřesvědčil primář orthopedie o tom,že nepatřím na psychiatrii a že mě pomůže , přistoupil jsem na tuto pomoc.Po první aplikaci léku, jsem doslova ožil a po dobu 5dnů jsem se cítil absolutně jako znovu narozený. Bohužel tento stav trval 5 dní a opět nastaly problémy jako dříve.A tak jsem se dále potácel životem od roku 1984 do roku 2008. O těchto 24 let jsem byl připraven tím , že lékařská věda  neumí velmi často odstranit potíže, které i sama způsobila.
 
Od roku 2008 jsem se dovědel o velkých možnostech detoxikace  dle Mudr. Josefa  Jonáše a frekvenční terapii podle Mudr. H. Clarkové. Spojením těchto možností očisty organismu, 99 % mých potíží se vytratilo. Jak se mé zdrav. potíže vytrácely, dospěl jsem k přesvědčení, že toto je cesta jak mohu po svých zkušenostech být prospěšný mnoha lidem. S velkým nadšením jsem začal se studiem detoxikace a frekvenční terapie.        
 
Certifikovaný terapeut Joalis  C. I. C. metody přeje zdraví a spokojený život:-)
                                                                                                                                                                                                                
                                                   Vejděte do nového života.
                                                   Života bez chronických nemocí.
                                                   Opusťte Váš starý život, drží Vás jako vězně.
                                                   Začnete tvořit něco nového.

Odběr novinek

Upozornění

V rámci zajištění kvalitních služeb pro Vás i ostatní klienty, prosíme o dochvilnost u všech objednávek. Pokud se nemůžete dostavit na objednaný termín, omluvte se prosím nejpozději 24 hodin předem. Děkujeme za pochopení.

Poslední novinky