buďte s námi v kontaktu:
Navštivte náš
nový e-shop
Newsletter

Michal Ivanka

Michal Ivanka

 

Terapie Intuitive connection
Terapie vedena metodou Intuitive connection se doporučuje pro každého, kdo má zájem poznat kořeny své situace a současně mít možnost projít itenzivním emocionálním osvobozením, které nastává díky intuitivním procesům.

(Délka trvání terapie 1,5 – 2 hodiny, cena 1.200,- Kč)

Terapie psychografie
V této terapii je terapeutem zaznamenán jeho vnitřní intuitivní proces technikou psychografie a následně je interpretován. Klient může mít připravena témata ke zpracování.

(Délka trvání terapie 1,5 – 2 hodiny, cena 1.200,- Kč)

 

PRO ŠIROKOU VEŘEJNOST POŘÁDA:

Kurz Intuitivního vidění

Kurz Intuitivní inteligence

Kurz Metody Intuitive Connection

Kurz Vnitřní dítě

Kurz Emoční vědomí

Kurz Psychografie

 

TRANSFORMAČNÍ PROGRAMY PRO FIRMY:

Mind calming

EMPRO

Top leader

Emotional freedom company

Intuitive connection company

 

Michal Ivanka a metoda Intuitive Connection

Metoda Intuitive Connection začala vznikat postupně od roku 2005, kdy se její autor Michal Ivanka rozhodl cestovat po Latinské Americe. Daleko dříve si u sebe začal uvědomovat existenci schopností, které nesouvisí s tradiční výukou na školách. Existují pouze výklady o nadpřirozených schopnostech nebo psychologické teorie, z nichž zkušenosti nelze načerpat a schopnosti rozvinout. Výchozí zjištěné body pro metodu získal pravidelným tréninkem a pozorováním.

V roce 2008 se rozhodl začít studovat psychologii. Studim mu jen potvrdilo, že tradiční způsob vysvětlení, je velmi rozdílný od přímého intuitivního poznání hlavně emocionálního stavu pacienta a jeho přímého navedení do intuitivního procesu, který má velmi intenzivní efekt především v emocionální oblasti člověka.

V letech 2012 začal Michal Ivanka intenzivně pracovat na programu Intuitivní Inteligence na vyzvání Mexické univerzity rodinné psychologie ve městě Tijuana.

První program činil 4 bloky rozdělené do 4 měsíců. K dnešnímu dni má program 18 bloků a jeho kompletní studium zabere 20 měsíců. Po této době je absolvent programu schopen používat a mít vědomí o Intuitivní Inteligenci ve svém osobním životě a může používat metodu Intuitive Connection ve své terapeutické praxi.

V současnosti autor vytváří 12 měsíční výcvik pro budoucí lektory celého programu. Lektor bude muset splnit celé 32 měsíční studium a každý rok podstoupit aktualizaci programu tak, aby mohl účastníky školení certifikovat registrovaným programem Intuitive Connection – Michal Ivanka.

Metodu Intuitive Connection Michal Ivanka aplikuje také v oblastech závislostí, krizové intervence a v oblasti obchodu.

V oblasti závislostí jsou vedeny skupinové terapie zásadně dopravázené touto metodou.

V oblasti krizové intervence je profesionálům prováděno školení Intuitivní Inteligence, které jim dodá náčiní pro plynulou intuitivní intervenci v životně náročných situacích.

V oblasti obchodu pro malé a střední společnosti je veden program “Společnost bez Toxických Emocí”, který je ukončen certifikací se stejným názvem s platností jednoho roku, po uplynutí doby platnosti je společnost aktualizována dalším školením.

Pro společnosti existuje také možnost několika denního školení kurzu EMPRO. Kurz je zaměřen na empatický prodej a přístup lidí ve společnostech za cílem úspěšného uzavření obchodu v jakékoliv formě. I přátelský vztah může znamenat úspěšný obchod.

 

Odběr novinek

Upozornění

V rámci zajištění kvalitních služeb pro Vás i ostatní klienty, prosíme o dochvilnost u všech objednávek. Pokud se nemůžete dostavit na objednaný termín, omluvte se prosím nejpozději 24 hodin předem. Děkujeme za pochopení.

Poslední novinky