buďte s námi v kontaktu:
Navštivte náš
nový e-shop
Newsletter

Mgr. Lenka Koščo

Mgr. Lenka Koščo
 
Jmenuji se Lenka Koščo a jsem ženou mnoha vášní
 a maminkou dvou úžasných chlapečků.
Alternativními cestami životem kráčím více než čtvrt století, a tak není divu, že aplikuji ve svém životě celou řadu zkušeností a znalosti z oblasti zdravé a funkční výživy, jógy (Instruktorka, praktikantka a stálá studentka jógy), meditace (praktikuji více než 20 let), manter, tai-chi, taoismu, buddhismu, orientálních tanců, ayurvédy, bylin, odborné aromaterapie (Institut aromaterapie), a poslední dva roky ještě Abdominální mayské terapie.
Mé studium zdaleka nekončilo na Filozofické fakultě ZČU v Plzni nebo Fakultou sociálních věd Univerzity Karlovy, neustále se vzdělávám a něco studuji.
 
Mateřství jakožto obrovský dar mi kromě mých nádherných dětských duší dalo také silné uvědomění, že nadešel čas se zkusit věnovat více tomu, co je ve větším souladu s mým vnitřním nastavením a mou přirozeností. A tak jsem se rozhodla více žít a dělat to, co má hlubší smysl.
Způsob jak pomáhat sobě, své rodině, ale i ostatním. Více žít jógu, své vášně a zároveň poskytovat různé terapie a své dary s vděčností dále rozvíjet a sdílet.
 

Pomoci vám mohu v těchto oblastech:

1) Abdominální mayská terapie pro ženy

- speciální holistická technika prospěšná pro celé tělo, která působí na úrovni fyzické, energetické, emocionální, duševní a duchovní. Opravuje chybné postavení orgánů v břiše a u žen zejména dělohu, která pokud není v rovnováze, tak celá žena není v rovnováze. Jedná se o více než vhodnou péči pro zdraví ženských orgánů od období menarché až po postmenopauzu. Pomůžu Vám podpořit Vaši plodnost, zdravější těhotenství, bolestivou a nepravidelnou menstruaci, ošetřit bříška po porodech a císařských řezech - včetně vnitřní jizvy a celé řadě symptomů jako jsou cysty, fibroidy, myomy, stavy po hysterektomii - navrácení ženství a energetické vyladění a mnohé další. Více informací níže
 
Čím je Abdominální (mayská) terapie speciální?
- vede vnitřní orgány do správného postavení, opravuje jejich polohu
- zlepšuje funkci orgánů, jejich prokrvení a vyživení
- uvolňuje fyzické i emoční napětí v břiše
- podporuje zdraví ženského lůna - ženských orgánů, dělohy
- zvyšuje a posiluje plodnost žen ke kvalitnímu těhotenství
- velmi účinně dopomáhá odstraňovat příčiny chronických civilizačních onemocnění 
- zlepšuje celkový tok energie proudění čchi v těle
- přináší větší vitalitu do našeho těla
- zlepšuje kvalitu a hloubku spánku
- podporuje přirozené samo-léčebné procesy těla 
 V mayské kultuře se předávala od pradávna z generace na generaci mezi šamany a léčiteli
 
Funguje na celou řadu symptomů ženských orgánů jako jsou:     
nepravidelná a bolestivá menstruace, neplodnost, cysty, myomy, polypy, ošetření po císaři - péči i o vnitřní jizvu, endometrióza, hormonální výkyvy, snížení nepříjemných projevů při perimenopauze a menopauze, retroverzní děloha, bolestivý pohlavní styk, hysterektomie - energetické ošetření pro navrácení ženství a optimální pozice ostatních orgánů v břiše
 

2) Odborná aromaterapie 

- míchání individuální směsi pro konkrétní potřeby duše (aromaterapie pro léčení duše) nebo těla (aromaterapie pro fyzickou pohodu těla) - ve formě osobní vůně nebo tělového či masážního oleje. Pracuji s nejkvalitnějšími rostlinnými i éterickými oleji v bio kvalitě zejména od malých francouzských dodavatelů. Dle přáním může být doplněná ceremoniálním kakaem.
 

3) Individuální kakaová ceremonie

- terapie srdeční čakry v kombinaci s meditací a dechovými technikami, aromaterapií
 

Ceník 

- Abdominální (mayská) terapie pro ženy:
1. terapie 90 min /2.200 Kč
osobní konzultace, mayská břišní terapie - ošetření bříška pomocí vybrané aromaterapeutické směsi nejkvalitnějších rostlinných a éterických olejů v bio kvalitě,  výuka YAM self care (sebepéče pro doma včetně brožurky) - naučíte se, jak o své bříško a lůno sama pečovat a podpořit své zdraví i duševní pohodu. Celá tato speciální terapie probíhá v energeticky vyčištěném bezpečném prostoru 
 
2. ošetření a každé další 90 min/ 2.200 Kč
kompletní technika mayské terapie - ošetření přední i zadní části těla, pánve, lůna, uvolnění sakrálních vazů, kostrče, stimulace břicha a ženských orgánů v oblasti beder, přináší uvolnění celého těla)
 
Při zakoupení 3 Mayských terapií najednou zvýhodněný balíček v ceně 6.000,-Kč
včetně bonusu dle Vašeho výběru (masážní olej, aromaterapie na míru z mé dílny buď formou masážního oleje nebo osobní vůně, fytoterapie).
 
Odborná aromaterapie 60 min / 1.300,- Kč
osobní aromaterapeutické setkání, typologie, konzultace, výběr vhodných éterických olejů dle individuální potřeby duše či těla s přihlédnutím ke konstituci a stavu těla. Sestavení osobní kompozice.
Na přání může být doplněno ceremoniálním kakaem.
 

Kontakt

Mgr. Lenka Koščo
lenka.kosco@gmail.com
739 467 570

Odběr novinek

Upozornění

V rámci zajištění kvalitních služeb pro Vás i ostatní klienty, prosíme o dochvilnost u všech objednávek. Pokud se nemůžete dostavit na objednaný termín, omluvte se prosím nejpozději 24 hodin předem. Děkujeme za pochopení.