buďte s námi v kontaktu:
Navštivte náš
nový e-shop
Newsletter

Lenka Šebková

Lenka Šebková

"Mým posláním je pomáhat lidem pomocí homeopatie - daru přírody - na jejich cestě ke zdraví a celkové harmonii."

Konstituční homeopatie respektuje individualitu člověka a při řešení potíží jde skutečně do hloubky, až na samou prvotní příčinu onemocnění. Vykoření problém, pozvedne vitální sílu a nastolí rovnováhu v mysli i těle každého organismu, a to šetrným a velmi účinným způsobem. Léčí přitom člověka na všech úrovních - na fyzické, mentální i emocionální

Vstupní konzultace - konstituční homeopatie:

Trvá cca 90 min. a zahrnuje komplexní pohovor o vás a vašem životě. Bude vám vysvětlen princip homeopatického léčení, nastíním plán vaší individuální léčby a zbude i prostor pro vaše doplňující otázky. Získané informace pak dále samostatně zpracovávám a vybírám vhodný konstituční lék. Dostanete také další doporučení k léčbě, pokud jsou v dané situaci vhodná (např. úprava stravy, režimu, aj.).

Kontrola:

První kontrola probíhá cca do 5 - 6 týdnů od podání homeopatického léku. Trvá asi 30 min. Další kontroly probíhájí v závislosti na typu obtíží a vývoji situace. Taktéž i léčba akutních stavů.

 

Ceník konzultací:

  • Vstupní konzultace - 1000 Kč
  • Kontroly: 400 Kč
  • Ostatní konzultace (i akutní mimo konstituční léčbu): 400 Kč
  • Následná konzultace po přestávce v léčbě delší než půl roku: 600 Kč

Kontakt a objednání: poradna@lenkahomeopatie.cz nebo přes tento webový formulář

Tel.: 603 369 642

Více informací o mně i o metodě na: www.lenkahomeopatie.cz 

Odběr novinek

Upozornění

V rámci zajištění kvalitních služeb pro Vás i ostatní klienty, prosíme o dochvilnost u všech objednávek. Pokud se nemůžete dostavit na objednaný termín, omluvte se prosím nejpozději 24 hodin předem. Děkujeme za pochopení.

Poslední novinky