buďte s námi v kontaktu:
Navštivte náš
nový e-shop
Newsletter

Mgr. Kristýna Pechová

Mgr. Kristýna Pechová


Vydejte se se mnou na cestu sebepoznání.

Být v životě šťastný pro mě znamená být opravdový. Dělat věci tak , jak je cítím. Nesnažit se napasovat do něčí představy. Ale naopak mít svobodu projevu a sebevyjádření. Být bláznivá a hlučná. Někdy si dovolit nemluvit. Někdy zase mluvit moc. Zpívat si a tančit, kdy se mi chce. A nedělat to, co se mi nechce. Abychom mohli být opravdoví, musíme většinou změnit naše zažité vzorce chování a myšlení. Zjistit naše přesvědčení a přijmout sami sebe takoví, jací jsme. Ne, jak jsme sami sebe změnili pro okolí. Proto je pro mě klíčové sebepoznání. K tomu nám může pomoci metoda rozboru osobního horoskopu, která nám dává unikátní pohled na naši osobnost. A v případě, že cítíte, že byste chtěli věci jinak, tak na to můžeme navázat prožitkovým koučinkem, díky kterému naleznete i své vlastní nejlepší řešení.

Věřím, že svůj život utváříme každý den sami svými myšlenkami a postoji, a že život může být opravdu skvělý a naplňující, když se takto rozhodneme žít.

Poskytované služby:

Osobní horoskop

Astrologie pro mě znamená báječný nástroj sebepoznání. Odhaluje náš potenciál, dary a talenty. Síly, které máme k dispozici. Dává nám možnost zjistit, kdo jsme a jaký život můžeme mít. A když zjistíme, co vše můžeme získat, dá se s tím dále pracovat. Každý neseme zodpovědnost za svůj život. Planety nám pouze říkají, co by mohlo být a jakými energiemi disponujeme v různých oblastech života. Co s nimi uděláme, je jen na nás. Cena: 2000 Kč, osobní setkání.

Prožitkový koučink

Stává se Vám, že nad věcmi přemýšlíte, ale vlastně se vůbec nevyznáte v tom, co doopravdy chcete anebo co s danou situací vlastně udělat? Máte pocit, že teď nejste úplně šťastní, ale nevíte co s tím? Nabízím prožitkový koučink, kde spolu projdeme vaši situaci a budeme pracovat v prostoru s Vaším tělem a emocemi. Vaše tělo ví nejlépe, jak se cítíte a vy máte již dávno v sobě řešení či vnitřní pravdu. A spolu - bez racia, které přetěžujeme - ji můžeme objevit a vymyslet, jak se posunout vpřed. Cena: 2000 Kč, osobní setkání.

Reference

„Většinou jsem k těmto věcem velmi skeptická, ale to, co z data narození Kristýna dokázala vyčíst, mě překvapilo a potěšilo zároveň. Konečně totiž rozumím svým povahovým rysům, pochopila jsem, jakých aspektů bych měla více využít a kterých se naopak vyhnout. Od našeho setkání si na Kristýnu vzpomenu skoro každý den, protože často dochází k situaci, kdy si řeknu: no jo, měla pravdu!" Vlaďka K. - hudebnice, učitelka hry na klavír

„Horoskop mě nadchnul, popis moji osobnosti naprosto seděl, stejně tak i moje aktualní situace - až mi to vyrazilo dech! Díky rozboru mám teď možnost pohližet na sebe i věci, které se mi v životě dějí z jiné perspektivy. Rozhodně mi to pomohlo v řešení problemů a začala jsem pracovat na svých slabých stránkách, ktere mi Kristyna pomohla pojmenovat. Přehodnotila jsem některé mé postoje vůči sobě i lidem v mém okoli. Naprosto doporučuji!.“ Aneta M. - nutriční terapeutka a podnikatelka

"Horoskop od Kristýny byla velmi zajímavá a obohacující zkušenost. Přístup Kristýny byl velmi profesionální a milý. Společně jsme pomohli rozklíčovat některé oblasti mého života a zároveň došli k odpovědím na palčivá témata, která mě trápila. Doporučuji všem, kteří chtějí vyzkoušet jiný pohled na život a dozvědět se o sobě zase něco navíc." David D. - manažer

Kontakt

Mgr. Kristýna Pechová

607 654 352

kr.pechova@email.cz

www.kristynapechova.webnode.cz

Odběr novinek

Upozornění

V rámci zajištění kvalitních služeb pro Vás i ostatní klienty, prosíme o dochvilnost u všech objednávek. Pokud se nemůžete dostavit na objednaný termín, omluvte se prosím nejpozději 24 hodin předem. Děkujeme za pochopení.

Poslední novinky