buďte s námi v kontaktu:
Navštivte náš
nový e-shop
Newsletter

Kristína Korecová

Kristína Korecová

 

 

 

 

 

Hair Active Expert

Holistický, přírodní koncept pro aktivování růstu vlasů ze Švýcarska

Pevné, husté a lesklé vlasy jsou symbolem vitality, atraktivnosti a úspěchu již po tisíce let. Bohužel mnohé příčiny jako jsou hormonální změny, psychický stres, nevyvážené diety i nesprávná péče vedou k nerovnováze na pokožce hlavy a důsledkem toho je ztráta vlasů. Zkušenosti ukazují, že každý druhý člověk trpí ztrátou vlasů.
Chci vám pomoct porozumět souvislostem mezi tělem, psychikou a vlasovou pokožkou. Proto je áyurvédský koncept pro zlepšování rostu vlasů komplexní pohled na životní styl člověka. 
Každý, koho trápí nadměrné vypadávání vlasů, rychle mastící se vlasy, suché vlasy, pleš a jiné problémy, nemusí být nutně přesvědčen, že za to může jen genetika. Můžou za to i zaužívané zvyky ve stravování, stres, nesprávná péče o vlasy a tělo. 
Proto vám nabízím přírodní řešení, které se zaměřuje na dostatečnou výživu zevnitř, která je pro růst vlasů nevyhnutelná, na vnější starostlivost o pokožku hlavy a na podporu růstu vlasů pomocí masáží. 
Budu se těšit na každého z vás, který se rozhodl vzít odpovědnost za svoje zdraví do vlastních rukou a společně se vydáme na cestu, kde všechno má svoje řešení :-)

Cena masáže hlavy: 600 Kč

Permanentka 12 masáží: 6 000 Kč

Poradenství zdarma. 

 

Masáže těla

Masáž je bezpochyby jeden z nejstarších léčebných prostředků. Od nejstarších dob je známé, že masáž sloužila k odstraňování únavy a k celkovému osvěžení. Dnes je masáž neodmyslitelnou součástí jak zdravotnicví, tak pravidelné péče o své tělo, regenerace, úlevy od bolestí a odpočinku od fyzické či psychické zátěže. 
 
Z mého pohledu je masáž součástí sebelásky, kdy si člověk chce dopřát jen to nejlepší. Podle potřeby klienta se zaměříme na část těla, která je nějakým způsobem (v zaměstnání, při sportu) přetěžována, nebo na celé tělo a jeho regeneraci. 

Poskytuji sportovní masáž a regenerační masáž. Můžete si zvolit kombinaci jednotlivých partií těla (šíje, záda, ruce, nohy zezadu, nohy zepředu).

Ceník: 

Masáž 1 hod. - 700 Kč

Masáž 1,5 hod. - 1000 Kč

 

Kontakt:

korecovakristina@gmail.com

+420 606 808 994

Odběr novinek

Upozornění

V rámci zajištění kvalitních služeb pro Vás i ostatní klienty, prosíme o dochvilnost u všech objednávek. Pokud se nemůžete dostavit na objednaný termín, omluvte se prosím nejpozději 24 hodin předem. Děkujeme za pochopení.

Poslední novinky