buďte s námi v kontaktu:
Navštivte náš
nový e-shop
Newsletter

Kateřina Laurincová

Kateřina Laurincová

 

Jako čtrnáctiletá dívka jsem zvolila za svou životní cestu práci se zvířátky a rozhodla se vystudovat veterinární obor na zemědělské škole. 
O pouhé tři roky později se mi ale dostala do ruky kniha od Raymonda Moodyho "Život po životě" a tím nastal zásadní zlom v mém pohledu na svět.
Od té doby se zajímám o člověka jako o víceúrovňovou multidimenzionální bytost s neomezenými možnostmi a vládou nad svým osudem.

V oblasti alternativního léčitelství se pohybuji již 19 let. 
Před pěti lety jsem objevila přístroj sensitiv imago, který se pro mne stal  odpovědí na otázku "jak pomoci člověku na hmotné úrovni a zároveň mu otevřít prostor k sebeobjevování na úrovni duchovní.
Tady je nutné předeslat, že žádná metoda (kromě absolutní čisté lásky) není samospasitelná a proto je můj přístup, ke klientovi přísně individuální,  zaměřený jak na tělesnou stránku, tak na i duchovní rozvoj.

Nyní už vím, že mým posláním je s láskou pomoci každému, kdo o pomoc požádá a s láskou nechat jít svou cestou každého, kdo o pomoc nežádá.

A zvířátka? Ta zůstala mým koníčkem a mou osobní terapií, protože při práci s nemocnými lidmy a neustálém studiu, které je v naší profesi nutné, si i my terapeuti musíme dobíjet baterky.

Jsem certifikovaný terapeut řízené detoxikace podle Mudr. Jonáše, Reiki, EFT a terapeut biorezonance, pomocí pžístroje Sensitiv Imago 530.

Odběr novinek

Upozornění

V rámci zajištění kvalitních služeb pro Vás i ostatní klienty, prosíme o dochvilnost u všech objednávek. Pokud se nemůžete dostavit na objednaný termín, omluvte se prosím nejpozději 24 hodin předem. Děkujeme za pochopení.

Poslední novinky