buďte s námi v kontaktu:
Navštivte náš
nový e-shop
Newsletter

Jana Najbrtová

Jana Najbrtová

 

"Ve světe kde můžeme být čímkoliv, buďme laskaví."

​Moc mě těší, jmenuji se Jana Najbrtová. Jsem garantka projektu Seniorem s radostí, majitelka Lektorské Akademie a lektorka jógy se zaměřením na hatha jógu a jógovou terapii. Pro své klienty chci jen to nejlepší a tak často a ráda absolvuji specializované kurzy v čechách i v zahraničí. Absolvovala jsem 200 hodinový kurz jógy u IQ Pohyb, jógu a jógovou terapii na FTVS UK, vývojovou kineziologii u Michala Peroutky, létací jógu, vinyasu, ashtangu, jógu pro děti, jin jógu a dosáhla jsem nejvyššího uznávaného vzdělání RYT 500 u Yoga Aliance. Jóga je pro mě celoživotní cesta a radost. 

Jako specialistka na jógovou terapii se zaměřuji na individuální práci s klienty. 
Společně řešíme problémy s pohybovým aparátem, stresem, dýcací obtíže či přípravu na sportovní disciplíny. Pro maximální efekt se scházíme 1-2x týdně a  klienti získávají tréninkový plán podle kterého jsou schopni jógu praktikovat i doma. S individuálním přístupem a systematickou prací se požadované výsledky dostavují daleko rychleji. 
 
Ať už je Vaším cílem prohloubit už existující praxi a ponořit se do meditace a pokročilých jógových technik nebo jen ozdravit těli a mysl, budu se na Vás velmi těšit.
 
Kontakty:
@theczechyogi

 

 

Odběr novinek

Upozornění

V rámci zajištění kvalitních služeb pro Vás i ostatní klienty, prosíme o dochvilnost u všech objednávek. Pokud se nemůžete dostavit na objednaný termín, omluvte se prosím nejpozději 24 hodin předem. Děkujeme za pochopení.

Poslední novinky