buďte s námi v kontaktu:
Navštivte náš
nový e-shop
Newsletter

Ing. Jan Hrebík

Ing. Jan Hrebík

 

Odhodlání je prvním krokem ke změně a každá změna je možná

Jmenuji se Honza a jsem ztělesněním uvedeného motta. Řadu let jsem pracoval v korporátních společnostech v různých profesích, ale stále jsem nenacházel pocit naplnění a smysluplného účinkování v těchto kolosech. Před časem jsem učinil radikální změnu ve svém profesním životě a udělal vše pro to, abych se mohl věnovat tomu, co mi přináší smysl.

Nyní je pro mne možnost doprovázet lidi, na jejich cestě k radosti, uspokojení a změně, tím největším duševním bohatstvím. Každý příběh je pro mne inspirací. Dělám to s láskou a radostí v srdci.

Jak sezení probíhá?

Během našeho prvního setkání Vám představím způsob své práce. Probereme téma, se kterým přicházíte. Podíváme se na společně na to, jak Vám mohu být nápomocen a jaký rámec naší spolupráce můžeme nastavit. Zároveň pocítíme, zda si vzájemně vyhovujeme a zda Vám moje asistence na Vaší cestě může být ku prospěchu. Pokud ano, dohodneme si další termín setkání. Příběh každého klienta je jedinečný, proto i počet setkání a další průběh je pro každého klienta individuální.

Individuální terapie:

V průběhu sezení se zaměřujeme především na práci s podvědomím, neboť vědomě mnohdy víme, popř. časem zjistíme, CO bychom „měli“ dělat, ale nevíme JAK. Nabízím citlivý průvod po stezkách Vaší duše bez hodnocení a předsudků..

Párová / Rodinná terapie

V párové / rodinné terapii naleznete nové způsoby komunikace pro váš vztah. Naučíte se zvládat vyhrocené konflikty, jednat srozumitelně a bez obviňování druhého, nalézat nové rozměry intimity a vnímat potřeby druhého.

 

Kvalifikace:

  • Certifikovaný Terapeut / Kouč psycho-energetické transformace, Institut Transformační Psychologie, Mgr. Bc. Barbora Studená.
  • Základy Body-psychoterapie (psychoterapie zaměřená na tělo) u MUDr. Tomáše Morcinka
  • Terapie partnerského vztahu, pod taktovkou Mgr. Jana Knopa a Mgr. Marie Zemanové.
  • Kurz rodinné a párové terapie, který provázejí Dr. Jitka Vodňanská, Mgr. Zdeněk Macek,
  • Stáže v terapeutické poradně Anima-terapie, z.ú.

 

Cena:

První osobní konzultace 850 Kč / 60 minut.

Každé další sezení 1.100 Kč / 60 minut

 

Kontakt:

Jan Hrebík

Tel.: 777 830 397

Email: info@terapie-janhrebik.cz

web: https://www.terapie-janhrebik.cz/

Odběr novinek

Upozornění

V rámci zajištění kvalitních služeb pro Vás i ostatní klienty, prosíme o dochvilnost u všech objednávek. Pokud se nemůžete dostavit na objednaný termín, omluvte se prosím nejpozději 24 hodin předem. Děkujeme za pochopení.

Poslední novinky