buďte s námi v kontaktu:
Navštivte náš
nový e-shop
Newsletter

Ing. Markéta Tomšů

Ing. Markéta Tomšů

 

Masáže

Masáže jsou jednou z nejstarších a nejpřirozenějších léčebných metod. Pomáhají uvolnit tělo a mysl, posílit vitalitu a zlepšit fyzický a psychický stav organismu. Léčivá síla doteku je v dnešní době čím dál více ceněna a relaxace masáží se pro většinu lidí stává pravidelně vyhledávaným zážitkem. Blahodárný účinek masáže je možné pocítit na většině částí lidského těla. V první řadě na kůži, svalstvu, kloubech a šlachách, ale také srdci, cévách, dýchacím aparátu, lymfatickém systému a na vnitřních orgánech. Masáž je velmi vhodnou prevencí před onemocněním. Z psychologického hlediska masáž zlepšuje náladu, odstraňuje stres, navozuje pocit vnitřního klidu a harmonie. Dotek působí pozitivně na naši emocionální vyrovnanost i fyzickou pohodu a potřeba být dotýkán zůstává u většiny lidí po celý život velmi vysoká. Díky uvolněnému tělu a relaxované psychice lidé doslova ožijí a mohou vést mnohem aktivnější a spokojenější život.

 

Nabízím Vám tyto druhy masáží:

Relaxační masáž 

Regenerační masáž

Povzbuzující masáž 

Hloubková masáž (deep tissue)

Myofasciální masáž

Indická masáž hlavy (antistresová) 

Manuální lifting obličeje 

Také Vám nabízím "masáž na míru", jde o kombinaci různých technik, například: regenerační masáž s ošetřením fascií a použitím hmatů z hloubkové masáže nebo relaxační masáž zad a šíje a indická masáž hlavy nebo manuální lifting obličeje a indická masáž hlavy apod.

Můžete si zvolit vlastní kombinaci masírovaných partií: šíje, záda, paže, dolní končetiny, dekolt (u žen), hrudník (u mužů), břicho, hlava a obličej.

 

Jóga

Nabízím Vám individuální lekce jógy a lekce pro malou skupinu lidí. Budeme se věnovat fyzickému cvičení pro zdraví, správnému držení těla, snížení hmotnosti, posílení svalů. Dále trénovat zdravé dýchání a další dechové techniky (pranajáma). Výhodou individuálních lekcí je korekce pozic pomocí jemných doteků a také rozpouštění svalového napětí. Mohu předat osobní zkušenosti jak cvičit sama/sám v domácím prostředí.

 

Ceník: 

masáže:

60 min.      1100 Kč

90 min.      1400 Kč

120 min.    2000 Kč

 

jóga:

60 min.        400 Kč + cena pronájmu místnosti

 

 

Kontakt:

Markéta Tomšů

Tel.: 774 837 768

E-mail: tomsu.marketa@seznam.cz

Odběr novinek

Upozornění

V rámci zajištění kvalitních služeb pro Vás i ostatní klienty, prosíme o dochvilnost u všech objednávek. Pokud se nemůžete dostavit na objednaný termín, omluvte se prosím nejpozději 24 hodin předem. Děkujeme za pochopení.