buďte s námi v kontaktu:
Navštivte náš
nový e-shop
Newsletter

Ing. Markéta Tomšů

Ing. Markéta Tomšů

 

Masáže

Jmenuji se Markéta a mám ráda pohyb a tanec. Okolo roku 2002 jsem učila orientální břišní tanec, od roku 2012 učím hathajógu. A od roku 2022 masíruji. Masáže jsou jednou z nejstarších a nejpřirozenějších léčebných metod. Pomáhají uvolnit tělo a mysl, posílit vitalitu a zlepšit fyzický a psychický stav organismu. Dále masáže pomáhají zmírnit nebo úplně odstranit bolesti zad, hlavy, nohou atd.Masáže jsou vhodnou prevencí před vznikem onemocnění.

 

Nabízím Vám tyto druhy masáží:

  • Hloubková masáž – deep tissue

  • Klasická regenerační masáž

  • Baňkování

  • Myofasciální masáž

  • Relaxační masáž

  • Havajská masáž Lomi-lomi

  • Indická antistresová masáž hlavy

Hloubková masáž se oproti klasické masáži zaměřuje na hlubší vrstvy svalových tkání, odstraňuje napětí ve svalových vláknech, šlachách a vazech a uvolňuje klouby pomocí protahování a tlaku prstů. Při této masáži používám také předloktí a lokty.

 

Ošetření podkožních fascií provádím ručně a pomocí silikonových masážních baněk. Fascie jsou pojivová tkáň, která obklopuje vše v našem těle. Ztuhnutí fascií ovlivňuje zdraví celého těla a narušuje funkci svalů, kloubů, šlach, krevního, lymfatického a nervového systému. Tato ztuhnutí mohou způsobovat bolesti zad a další bolesti v těle. Myofasciální masáž je typ masáže, která pomáhá tyto bolesti odstranit.

 

Relaxační masáže zbavují tělo a mysl stresu a zároveň podporují oběhový a lymfatický systém, jsou vhodné při fyzické a psychické únavě. Při relaxačních masážích obličeje používám oleje od firem Nobilis Thilia a Pure Fiji.

 

Nabízím také „masáž na míru“, jde o kombinaci výše uvedených technik podle vašeho přání.

 

Můžete si zvolit vlastní kombinaci masírovaných partií: šíje, záda, paže, dolní končetiny, dekolt (u žen), hrudník (u mužů), břicho, hlava a obličej.

 

Jóga a orientální tanec

Nabízím vám individuální lekce jógy nebo orientálního tance a lekce pro malou skupinu lidí. Budeme se věnovat fyzickému cvičení pro zdraví, správnému držení těla, snížení hmotnosti, posílení svalů. Dále trénovat zdravé dýchání a další dechové techniky (pranajáma). Výhodou individuálních lekcí je korekce pozic pomocí jemných doteků a také rozpouštění svalového napětí. Mohu předat osobní zkušenosti jak cvičit sama/sám v domácím prostředí. Prvky z orientálního tance jsou vhodné na prokrvení pánevní oblasti a také uvolnění svalů v oblasti ramen a krku. Radost a smích, která výuku provází, jsou velmi terapeutické.

 

Ceník: 

masáže:

60 min.      1100 Kč

90 min.      1500 Kč

120 min.    1900 Kč

 

jóga:

60 min.        400 Kč + cena pronájmu místnosti

 

 

Kontakt:

Markéta Tomšů

Telefon: 774 837 768

E-mail: tomsu.marketa@seznam.cz

V případě, že mě nezastihnete na telefonu, můžete poslat zprávu sms nebo email s vaším požadavkem.

Podrobné informace najdete na webu: https://www.masazejoga.webnode.cz

Odběr novinek

Upozornění

V rámci zajištění kvalitních služeb pro Vás i ostatní klienty, prosíme o dochvilnost u všech objednávek. Pokud se nemůžete dostavit na objednaný termín, omluvte se prosím nejpozději 24 hodin předem. Děkujeme za pochopení.

Poslední novinky