buďte s námi v kontaktu:
Navštivte náš
nový e-shop
Newsletter

Ing. Jiří Fiala

Ing. Jiří Fiala
 

Narodil jsem se do hudební rodiny, kde táta hrál na kytaru a děda učil a hrál na akordeon. V dětství jsem absolvoval základní a střední vzdělání obor kytara a na prvním stupni základní školy jsem zpíval ve sboru. Jsem velmi emaptická bytost, dříve jsem měl za to, že to takto mají všichni. V roce 2014 jsem se začal učit hrát na piano u učitelky Jarmily Šimonové, která se větší část života věnovala muzikoterapii.

V roce 2016 jsem absolvoval pětidenní pobyt ve tmě a následně 10 dní meditace Vipasana v Beskydech. Prošel jsem také řadou seminářů a terapií alternativních metod, které mi pomohly na mé cestě životem. V polovině roku 2018 jsem si pořídil svou první tibetskou mísu a koncem téhož roku západoafrický šamanský buben djembe. Na oba nástroje jsem začal hrát intuitivně. Postupně jsem objevoval jejich možnosti a dnes oba tyto nástroje používám k muzikoterapii, čištění prostor a míst, čištění a harmonizaci čaker, léčení těla a pro radost.Také pracuji s minerály, využívám aromaterapii a maluji akrylátovými barvami obrazy.

Uvědomil jsem si, že větší část života dělám lidem terapeuta. Postupnou prací na sobě jsem přešel z úrovně žití Mít (hlava) do úrovně žití Být (srdce) a převzal plně zodpovědnost za svůj život.

 

Nabízím vám:

  • Osobní konzultace na vaší cestě životem vycházející z mých osobních zkušeností, prožitků; zahrnuje například odbloky a čistění energií včetně energetických center, poradenství, seberozvoj, životní koučink aj. 

  • Osobní konzultace venku vás rychleji vyladí a harmonizují energií přírody, výhodou je otevřený prostor a přirozené proudění energií. Kde může konzultace proběhnout? V rámci procházky v lese, parku, kolem řeky či na silových místech Prahy a okolí. Vše je na domluvě.

  • Individuální nebo skupinové vedené meditace, ať už u nás v centru Avasa nebo mohu za vámi dojet (Hudebně-meditativní relaxace s šamanským bubnem djembe a tibetskou mísou nebo Vedená meditace s Tibetskou mísou).

  • Čištění prostor, bytů, budov a pozemků
  • Ozdravné a léčebné techniky s dechem a tibetskou mísou.
  • Lekce hraní na Tibetskou mísu.

 
Přihlásit se na mé skupinové akce vedené v centru AVASA můžete přímo v sekci Program 

 

Energetická výměna:

Osobní konzultace (90 min.) 2800 Kč
CESTA VPŘED - Hudební meditace (90 min.) uvnitř/v přírodě pro 1-5 lidí 2500 Kč
CESTA VPŘED - Hudební meditace (90 min.) uvnitř/v přírodě pro 6-10 lidí 5550 Kč
CESTA VPŘED - Vedená meditace - individuální/skupinová (120/180 min.) 4000/6500 Kč
Ozdravná cvičení s dechem a tibetskou mísou (90/120/150 min.) 3000/ 4000/5550 Kč
Čištění prostor - bytů, budov, pozemků (dle časové a energetické náročnosti) 3000-6000 Kč
Lekce hraní na Tibetskou mísu (60/120 min.) 1000/2500 Kč

 

Nenašli jste, co hledáte, ale přesto vnímáte, že to má být se mnou?

Je vaším záměrem zorganizovat nějakou akci, kde bych mohl působit, ale neodpovídá to vašim možnostem?

Určitě mi napište - viz kontakty níže. 

 

 

Kontakt:

Tel.:    774 208 636

Email:  i.jir.fiala@gmail.com

FB:      Aquila Jirka

Web: http://cestavpred.eu/ (cesta vpřed. energie úspěchu)

 

 

Odběr novinek

Upozornění

V rámci zajištění kvalitních služeb pro Vás i ostatní klienty, prosíme o dochvilnost u všech objednávek. Pokud se nemůžete dostavit na objednaný termín, omluvte se prosím nejpozději 24 hodin předem. Děkujeme za pochopení.

Poslední novinky