buďte s námi v kontaktu:
Navštivte náš
nový e-shop
Newsletter

Filip Marek

Filip Marek
 

Náprava pohybového aparátu 

Jmenuji se Filip a celý můj život se točí kolem pohybu, zdraví a zdokonalování aspektů mého života. To u mne začalo už v den, kdy jsem se narodil s vrozenou vadou pravé nohy (pes equinovarus) a proto jsem odkázaný k tomu se celý život aktivně a správně hýbat, aby moje tělo bylo silné a zdravé a s tím mohu pomoci i Vám.
 
Tato životní zkušenost mě před 5 lety přivedla do pozice Fitness trenéra. Návazně na to jsem se rozhodl více zajímat o nápravu lidského těla formou masáží a rehabilitací. Pomoc lidem je to, co je pro mě životní vnitřní hlas a motivace jít dál, a proto neustále zdokonaluji své znalosti a schopnosti v této oblasti.  

Co vám mohu nabídnout:

- chiropraxi
- baňkování
- Reiki
- graston terapii 
- tejpování
- deep tissue masáž - hloubková masáž
- NKT - NeuroKinetic Therapy - svalové testování
- Podologii - Náprava chodidel - plochá noha, vbočený palec ( Hallux Valgus )
 
Dále Vám mohu doporučit nápravné cviky přímo pro Váš problém pro rychlejší úlevu a prevenci proti dalším potížím Vašeho těla. Také můžeme probrat stravovací návyky pro vylepšení fyzické kondice, doplňky stravy, bylinky, očistné kůry, zdravé stereotypy všedního dne i spánku.
 

Cena: 

60 min.  1700 Kč
 

Kontakt:

Filip Marek

Tel.: 776 699 500

E-mail: xfilip007@gmail.com

 

UPOZORNĚNÍ! V rámci zajištění kvalitních služeb pro vás i ostatní klienty, prosíme o dochvilnost u všech objednávek. Pokud se nemůžete dostavit na objednaný termín, prosíme, omluvte se nejpozději 24 hodin předem, jinak vám bude účtován storno poplatek 50 % z ceny masáže.  

Odběr novinek

Upozornění

V rámci zajištění kvalitních služeb pro Vás i ostatní klienty, prosíme o dochvilnost u všech objednávek. Pokud se nemůžete dostavit na objednaný termín, omluvte se prosím nejpozději 24 hodin předem. Děkujeme za pochopení.

Poslední novinky