buďte s námi v kontaktu:
Navštivte náš
nový e-shop
Newsletter

Eva Šlehofer, CPC.

Eva Šlehofer, CPC.

 

Jsem zakladatelka  projektu Život Ženám, lektorka a terapeutka s patnáctiletou praxí, se zaměřením na zdraví žen a schopnost vést spokojený život.

Specializuji se na řešení zdravotních otázek , potažmo vztahových a komunikačních problémů.

Snažím se citlivě vnímat každou ženu svým osobitým způsobem , s cílem dosažení  spokojenosti v řešení situace, která ji tíží a kterou chce vyřešit.

Ve své praxi používám kombinaci zdravotního koučinku a kraniosakrální osteoterapie.

Vlivem těchto technik lze dosáhnout maximální účinnosti ozdravného procesu.

PSYCHOSOMATIKA psyché- duše ……soma- tělo

Každá nemoc sebou nese informaci o tom, že v životě není něco v pořádku. Problém se může skrývat v jakékoliv z oblastí života, základ je především ve vztazích. Ve vztahu k okolnímu světu a také ve vztahu k sobě sama.  Způsob myšlení je vodičem ke stavu zdraví. Pokud se nějakou dobu zabývám myšlenkami, které mi následně způsobují nepříjemné pocity, vzniká v těle proces , který vlivem různých biochemických pochodů způsobí nesprávnou funkci organismu, na úrovni fyzické a blokace po stránce energetické a to má za následek vznik onemocnění.

ZDRAVOTNÍ KOUČINK

Použitím vhodných technik zdravotního koučinku, empatie a vzájemné důvěry klienta s terapeutem , lze najít a objasnit příčinu vzniku zdravotního problému, která se skrývá mnohdy hluboko v podvědomí. Nesprávné myšlenkové vzorce, časem již zautomatizované a na vědomé úrovni nepostřehnutelné, které jsou zdrojem vzniku onemocnění,  je možno najít a vyřešit.

Tím dojde ke znovu obnovení psychické i fyzické rovnováhy a následnému stavu zdraví.

Ceník

Zdravotní koučink – psychosomatický rozbor  2 hodiny        1.700 Kč

Kraniosakrální terapie 1 hodina                                                850 Kč

Psychosomatika + kraniosakrální terapie 2,5 hodiny             1.850 Kč

 

Kontakt

Eva Šlehofer

www.zivotzenam.cz

+420 775 155 588

 

Odběr novinek

Upozornění

V rámci zajištění kvalitních služeb pro Vás i ostatní klienty, prosíme o dochvilnost u všech objednávek. Pokud se nemůžete dostavit na objednaný termín, omluvte se prosím nejpozději 24 hodin předem. Děkujeme za pochopení.

Poslední novinky