buďte s námi v kontaktu:
Navštivte náš
nový e-shop
Newsletter

Eva Šlehoferová

Eva Šlehoferová

Terapeutka s patnáctiletou praxí - specializace na nacházení a odstranění, nebo-li přetransformování, programu v podvědomí, který způsobuje nemoc, nebo-li nerovnováhu v organismu. Kraniosakrální terapie tento proces doladí po stránce fyziologicko - energetické.

Jsem jedna z vás. Rozumím vašim myšlenkám, pocitům a životu, který se odehrává v příbězích vaší každodennosti.  Kvalita života, potažmo kvalita zdraví se odvíjí od kvality vztahů, které si pěstujeme a kterými žijeme. Nejdůležitějším vztahem života je vztah, který máme samý se sebou, neboli vztah k sobě.

Kvalita tohoto vztahu zrcadlí vztahy našeho nejbližšího okolí…… rodina, spolupracovníci, kolegové, v širším měřítku vztah k systému, ve kterém žijeme, tedy širší společnosti. V neposlednín případě vztah k Vesmíru, Bohu, k tomu, co nás převyšuje a co každý můžeme nazývat po svém.

Proto s pomocí projektu Život ženám pracujeme hlavně samy se sebou. Budujeme cestu k sobě, ke svému ženství, nacházíme svou podstatu. Jedním z nejhodnotnějších cvičení prožitkové ho semináře je "Zrození Ženy". Zde se najdeme uvnitř sebe sama a jako zakuklený motýl se následně po vykuklení projevíme ve své kráse a ženskosti. Někdy to bolí, ale těžký zrod obnáší trochu tlaku. Vše je snesitelné a každá bolest bývá odměněna pocitem rovnováhy, harmonie a vnitřního klidu. Stav zdraví, který následuje tyto pocity je odměnou odměny.

Odměnou za tu práci, za odhodlání vydat se cestou proměny a zrušit omezení, která nám brání v prožívání šťastného života.

Zdravotní koučink

Vědecké studie opakovaně prokazují vliv psychiky na zdraví. Stejně tak prokazují vliv podvědomí
na naše konání i psychickou pohodu. Uzdravte své podvědomí. Uzdravíte celý svůj život.

Asi každý již slyšel o psychosomatických obtížích, tedy fyzických projevů bez fyzické příčiny. Nejčastěji se spojují s bolestmi. Ty jsou ale jen špičkou ledovce. Ve své praxi často řeším také zažívací problémy, neplodnost, různé civilizační nemoci, psychické obtíže i problémy ve vztazích. Stále více se ukazuje, že vše souvisí se vším.

Při zdravotním koučinku vám většinou během 1 až 6 sezení pomohu přijít na důvody vašich obtížích a zároveň si je vyřešit.

Společně tak odstraníme příčinu vašich obtíží a vytvoříme tak základ pro vaše skutečné zdraví.

Kontakt

Telefon: 775 155 588

E-mail: eva@zivotzenam.cz

Web: www.evaslehofer.cz & www.zivotzenam.cz

Odběr novinek

Upozornění

V rámci zajištění kvalitních služeb pro Vás i ostatní klienty, prosíme o dochvilnost u všech objednávek. Pokud se nemůžete dostavit na objednaný termín, omluvte se prosím nejpozději 24 hodin předem. Děkujeme za pochopení.

Poslední novinky