buďte s námi v kontaktu:
Navštivte náš
nový e-shop
Newsletter

Anna Vlachová

Anna Vlachová

Odborný aromaterapeut – IFPA

Certifikovaný praktik Bachových esencí

Certifikovaný Health kouč

Motto: "Laskavý přístup k jednotě těla, mysli i ducha"

Díky propojení celkovému pohledu na bytí člověka vzniklo mé pojetí Celostní harmonie, kde bych ráda spojila léčivou lásku k lidem s tím, co umím, vnímám, co se dozvím a co bude pro vás příjemné a užitečné. Vše se může vzájemně harmonicky doplňovat a léčit duši i tělo a postoje ke svému spokojenému životu.

Vzdělání v oboru aromaterapie jsem získala na Institutu aromaterapie, kde na základě obhajoby závěrečné práce na téma Vliv aromaterapie na zvládání panické poruchy jsem obhájila mezinárodní certifikaci Odborný aromaterapeut. V rámci aromaterapie pracuji s kvalitními přírodními éterickými oleji. Výběr aromaterapeutické směsi si zvolíme na základě vyhodnocení konzultačního dotazníku a hlavně si ho vybere váš čich. Čich je rovnou napojen na mozek a limbický systém, a tak není pochyb, že tělo a duše si vybere to, co potřebuje. V každém éterickém oleji je skryto tajemství o vás, každý něco znamená. Formou aromaterapeutické masáže, či sestavení směsi do roll onu nebo inhalační tyčinky můžete tak podpořit své fyzické nebo duševní zdraví, svá rozhodnutí, potěšit a nebo ztišit emoce.

Rovněž se věnuji Bachovým esencím na míru každému člověku a dané situaci na základě znalostí certifikace z Bachova centra v Londýně. Volbu těchto esencí si spolu odsouhlasíme na základě našeho povídání. Často v rámci povídání dochází k AHA momentům a je zcela přirozené, že emoce někdy dostanou průchod. A můžeme tak říct …konečně.

Poskytuji také konzultace a poradenství s pohledem na celkové bytí člověka, jeho prožívání a možností zlepšení kvality života v oblasti fyzického i duševního zdraví, změně návyků či podpoření k pozitivním změnám za svými cíly. V rámci konzultace využívám znalosti z Health koučinku a tradiční čínské medicíny. Fyzické a duševní zdraví jsou spojené nádoby. Navzájem se ovlivňují a kolikrát je řešení problému překvapením.

 

Mé služby :

Bachovy esence

  • Osobní konzultace včetně 1 lahvičky směsi Bachových esencí na míru 800 Kč

  • Kontrolní konzultace s novou směsí Bachových esencí 490 Kč

Aromaterapeutická masáž

  • Celotělová aromaterapeutická masáž 2,5 h/1750 Kč

  • Částečná  aromaterapeutická masáž 1,5 h/1300 Kč

Aroma – terapie

  • osobní konzultace včetně roll onu aroma směsi 15 ml – 1 osoba do 60 min./1050 Kč
    (sestavení směsi na základě konzultačního dotazníku, niterných pocitů či jako podpora záměru v životě, doporučení způsobu užití, směs na míru)

  • Inhalační tyčinka s vlastní aroma směsí – pouze při osobní konzultaci    150 Kč

  • Aroma směs 15 ml – roll on – 210 Kč

vhodná na stimulaci akupresurních bodů dle konzultačního dotazníku,  či osobní povznášející a ozdravná vůně  

  • Bachovy esence v rámci aroma – terapie – 1 lahvička 450 Kč

Health koučink

- osobní/on-line konzultace – 60 min.

probereme, co vás trápí, co ukazuje vaše tělo a co by šlo změnit nebo podpořit. Prostě o životě, jak se cítit lépe a být šťastnější. Laskavě a možná i s pomocí aromaterapie či Bachových esencí (nejsou v ceně koučinku). 900 Kč

Bachovy esence lahvička v rámci konzultace 400 Kč

Australské květové esence lahvička 550 Kč

Inhalační tyčinka s aroma směsí – pouze při osobní konzultaci 120 Kč

Aroma směs 15 ml – roll on – 150 Kč

 

Kontakt

Podrobné informace na webu: www.celostniharmonie.cz

Mail. anna@celostniharmonie.cz

Tel. 736 110 872

Odběr novinek

Upozornění

V rámci zajištění kvalitních služeb pro Vás i ostatní klienty, prosíme o dochvilnost u všech objednávek. Pokud se nemůžete dostavit na objednaný termín, omluvte se prosím nejpozději 24 hodin předem. Děkujeme za pochopení.

Poslední novinky