buďte s námi v kontaktu:
Navštivte náš
nový e-shop
Newsletter

VITÁLNÍ VLASY, analýza mikrokamerou a švýcarská odborná ayurvédska pomoc

VITÁLNÍ VLASY, analýza mikrokamerou a švýcarská odborná ayurvédska pomoc

 

Krásné, zdravé vlasy získané aktivací vlastních vlasových kořínků.

Holistický, přírodní koncept ze Švýcarska a komplexní péče dle ayurvédského konceptu.

Trpíte slabými, mastnými nebo suchými vlasy? ztrátou vlasů, jejich vypadáváním, začínající pleší, kouty, kruhovým vypadáváním?  Máte problémy s lupy, lámavými konečky, padáním vlasů při použití léků, chemoterapii nebo klimakteriu?

Analýza vlasů mikrokamerou je vhodná pro všechny - i pro ty, co mají subjektivní pocit, že mají vlasy v pořádku. Díky unikátnímu přístupu a novým informacím se dozvíte spoustu zajímavostí a praktických doporučení. Představíme vám Ayurvédský koncept aktivování růstu vlasů Yelasai ze Švýcarska včetně kosmetických přípravků speciálně vyrobených pro tento koncept. 

Prosíme o rezervace předem, objednáváme na konkrétní hodinu.

Ayurvédské výrobky a knihu "Aby vlasy nepadaly" v češtině lze zakoupit přímo na místě v centru Avasa.

Všechny produkty si můžete taky objednat na našem e-shopu:
https://www.avasa-shop.cz/pece-o-vlasy-yelasai/

 

Pevné, husté a lesklé vlasy jsou symbolem vitality, atraktivnosti a úspěchu již po tisíce let. Bohužel mnohé příčiny jako jsou hormonální změny, psychický stres, nevyvážené diety i nesprávná péče vedou k nerovnováze na pokožce hlavy a důsledkem toho je ztráta vlasů. Zkušenosti ukazují, že každý druhý člověk trpí ztrátou vlasů.

Existuje prostředek proti vypadávání vlasů, nebo je ztráta vlasů dědičně předurčena?

Existuje všeobecně známý, široce rozšířený omyl při každé formě vypadávání vlasů, že vypadávání vlasů je "dědičné" nebo "genetický" podmíněné.

Když připravíme pokožku hlavy naší speciálně vyvinutou masáží a vyživujeme kořínky vlasů našimi bio-aktivními substancemi, vyroste vlas, i když má "geneticky předurčeno" slabá místa. To vše se uskuteční přirozeným, přírodním způsobem.

 "Jde mi o to, abychom konečně nabídli seriózní platformu pro každého člověka, který trpí vypadáváním vlasů. Z těchto důvodů jsem založil síť Hair Active Expert-ů. Hluboké znalosti o správné péči o pokožku hlavy přinášejí kadeřníkem, terapeutem a také zákazníkům očekávané úspěchy - vitální, pevné a zdravé vlasy. "Říká Gianni Coria, vynálezce celostního konceptu péče o vlasy Yeiasai a zakladatel mezinárodní sítě Hair Active Expertů: https://www.youtube.com/watch?v=Ge3X3WFu2gQ

Máme zkušenosti, abychom určili, jaký typ vypadávání vlasů se Vás týká. Poradenství, analýza stavu pokožky hlavy mikrokamery při 50 až 200 násobném zvětšení, ošetření certifikovaným Hair Active Expertům Vám pomohou zjistit a pochopit Vaše osobní příčiny problémů s vlasy. Náš zralý koncept Vám nabízí přirozenou cestu ke zdravým, hustým vlasem a bude přizpůsoben Vašim potřebám.

Informace:

Hair Active Expert: Mgr. Blanka Demčáková, info@avasa.cz, tel. 00420 604 300 189 

Zveme vás na individuální analýzu, zabývající se problematikou vlasů. Představíme vám Ayurvédský koncept aktivování růstu vlasů Yelasai ze Švýcarska, celostní a přírodní přístup k růstu vlasů  a jejich každodenní péči.

  

   

 

Analýza pokožky hlavy mikrokamerou 60 min./2100 Kč

Video ukázka: https://www.youtube.com/watch?v=J5WP0ePZTCE

Ayurvédska masáž hlavy 20 min./600 Kč

Permanentka masáží 12 x 20 min. /6000 Kč

Odborná masáž hlavy, šíje a trapézů k podpoře růstu vlasů 60 min./1300 Kč

Permanentka masáží 10 x 60 min./11000 Kč

 

Přírodní ayurvédské švýcarské produktyYELASAI k zakoupení v centru AVASA nebo na e-shopu: http://eshop.avasa.cz/30-pece-o-vlasy-yelasai

 

 

Problémy s VLASY vyřeší znalosti ayurvédy

Ještě před padesáti lety nebyla ztráta vlasů příliš aktuálním tématem, zatímco dnes se jedná bez nadsázky o mezinárodní problém.

Uvědomíme-li si, že buňky našeho těla reagují jako dobře fungující jednotka, pak stav vlasových buněk bude nutně odrážet stav organismu jako celku. Jinými slovy každá buňka v našem těle je v takové kondici, jakou vykazují buňky vlasů. Vypadáváním vlasů trpí dnes každá druhá žena, u mužů je to potom každý čtvrtý dvacetiletý muž a po třicítce jsou to už tři ze čtyř.

Tato neúprosná statistika pak zpětně odkazuje na stav životního prostředí, který se nutně podepisuje na stavu našeho organismu. Další faktory zapojené do problému jsou např. stres, patogenní vlivy a nebo třeba hromadné používání hormonů, které se k nám obloukem vracejí potravním řetězcem.
Téměř ve všech kulturách se po tisíce let považovala bohatá kštice za něco mimořádného, o co je potřeba se starat a udržovat.
Ačkoli v dnešní době vlasy ztratily svou ochrannou funkci, stále však reprezentují sílu, energii, zdraví a v neposlední řadě i stav duše.U žen jsou navíc krásné a husté vlasy považovány za korunu ženské krásy.
Problémy s vlasy, které se vyskytují obzvlášť u lidí v industriálních oblastech, jsou důkazem toho, jak velmi jsme se vzdálili přírodnímu způsobu života.
Již ve čtrnáctém století lidé uměli připravit podle ajurvédského učení preparáty pro aktivaci vlasových kořínků.
My jsme tyto znalosti doplnili o poznatky moderní vědy a vytvořili přepracovaný úspěšný koncept aktivace vlasového růstu.
Na rozdíl od jiných přístupů neřeší tento koncept prioritně vlasy samotné, ale soustředí se na pokožku hlavy, protože jen ta, může produkovat zdravé a pevné vlasy.
Společně s klientem tak nastavíme takový program, který vede k dokonalému vyčištění pokožky hlavy prostřednictvím detoxikace organismu, což vede k celkové harmonizaci a rovnováze. Takovéto řešení, ale vyžaduje čas, protože v souladu s biorytmy podporuje organismus, aby pomocí regeneračních procesů mohl vykonávat funkce, které má geneticky předurčené.
Z naší praxe víme, že proces regenerace pokožky trvá rok a půl, ale výsledky jsou potom trvalé. První výsledky jsou však patrné již za půl roků.   
Lidé postižení vypadáváním vlasů vedoucím až ke vzniku pleše, mají za sebou často dlouhou cestu trápení. Je dobré vědět, že vypadávání vlasů není nezvratitelné. Je potřeba jen správná metoda péče a trocha trpělivosti.
Nabízíme tak trvalé řešení pro zhoustnutí vlasů, obnovení vlasového porostu při pleši, nebo koutech, jakož i dovedeme řešit  problém slabých, mastných, suchých, nebo lámavých vlasů.

Jako certifikovaná odbornice Hair Active Expert  bych vám touto cestou ráda poskytla odpověď na několik nejčastějších otázek:

 Většina vlasových šampónů a kondicionérů obsahuje silikony, tyto silikony ucpávají vlasovou cibulku a celkově vytvářejí na pokožce hlavy velmi nepříznivé prostředí, jehož vlivem dříve, nebo později nutně začnou vlasy vypadávat. Člověk, kterému leží na srdci přírodní zdroje, bude používat bio kosmetiku (dá se sehnat i cenově velmi příznivá), která v drtivé většině případů škodlivé silikony neobsahuje. 

Pracuji s přírodními ayurvédskými produkty, kterých preciznost tohoto konceptu se promítá nejen do vývoje, technologií a způsobu zpracování výrobků, ale i do přístupu ke klientovi a práce s ním. Nakonec nemohu nezmínit takovou třešničku na dortu, kterou je smysl pro detail, kdy již tak perfektní výrobky, (které zaručeně účinkují) jsou umístěny do fialových lahviček, čímž je jim dodán další rozměr. Fialová barva je totiž barva sedmé čakry, která zprostředkuje napojení na univerzum.

Jak probíhá způsob diagnostiky?
Nejprve si s klientem popovídám, a to nejen o vlasech, ale i o jeho ostatních problémech, ze kterých jsem většinou schopna vyvodit příčiny vlasového úbytku.  Nastíním mu také jak o vlasy správně pečovat, poukážu na chyby, které z nevědomosti při péči o své vlasy dělá. Poté přistoupíme k samotné diagnostice, kdy klient v klidu sedí a já mu speciální mikrokamerou udělám několik snímků pokožky hlavy a vlasových folikulů. Tyto snímky se dělají ve dvou rozlišeních a také pod ultrafialovým světlem. Při celé proceduře klient vidí na obrazovce počítače vše, co snímám. Na základě výsledků doporučím postup, který pomůže klientovi zbavit svých problémů.

Co se dá zjistit mikrokamerou?
Zjišťujeme stav vlasové pokožky, jejímž častým problémem bývá špatné prokrvení, čímž je způsobená nedostatečná výživa kořínků. Dále stav vlasových folikulů, způsob růstu vlasů a jejich obnovy, kvalitu mazu na pokožce.

K čemu to prospívá a co všechno se dá řešit?
Umíme řešit širokou škálu problémů od alopecie až po lupy, nebo řídké řasy. Nejčastěji přicházejí klienti s nadměrným vypadáváním vlasů, ale i s problémy s pokožkou hlavy. Speciální klientelou jsou lidé procházející chemoterapií, nebo ti, kteří už jí prošli a chtějí co nejdříve obnovit vlasový porost. U těchto klientů navíc dochází k takovému bonusu, v podobě zmírnění nepříjemných průvodních jevů onkologické léčby.

Jaké jsou způsoby péče?
Jak jsem již zmínila. Náš koncept je celostní a proto zahrnuje  práci s klientem na více úrovních. Jedná se tedy o ucelený program speciální kosmetiky a potravinových doplňků vyvinutých na základě ayurvédských principů obohacených o poznatky moderní vědy, dále o práci s klientem na psychické úrovni a v neposlední řadě na úrovni energetické.
Prostřednictvím speciální masáže hlavy při které dochází k uvolňování meridiánů (energetických drah) ledvin a jater a působením na akupunkturní body dochází ke stimulaci celého organismu. Klienti tak pozorují celkové zlepšení kondice-lepší spánek, snažší relaxaci, ústup bolestí hlavy a celkovou vyrovnanost. 

Jak již bylo uvedeno výše, krásná kštice je do jisté míry otázkou společenské prestižnosti a v neposlední řadě i otázkou zdravého sebevědomí. Z těchto důvodů doporučuji všem, které ztráta vlasů trápí, uplatnit na sobě princip zdravé sebelásky a využít služeb našeho centra. Mějte na paměti, že zdravý sebevědomý a spokojený člověk rozdává lásku dál a tím přispívá ke štěstí ostatních lidí:-)

 

Máte zájem se objednat?

Odběr novinek

Upozornění

V rámci zajištění kvalitních služeb pro Vás i ostatní klienty, prosíme o dochvilnost u všech objednávek. Pokud se nemůžete dostavit na objednaný termín, omluvte se prosím nejpozději 24 hodin předem. Děkujeme za pochopení.

Poslední novinky