buďte s námi v kontaktu:
Navštivte náš
nový e-shop
Newsletter

Řízená detoxikace podle MUDr. Jonáše (přírodní očista organismu)

Řízená detoxikace podle MUDr. Jonáše (přírodní očista organismu)

Naše tělo se díky psychice, životnímu stylu a mnohým dalším okolnostem znečišťuje toxiny, které způsobují různé nemoci. Holistická metoda Controlled Inner Cleansing byla vyvinuta s cílem pročistit konkrétní místa organismu a dosáhnout jejich uzdravení navozením přirozených samouzdravujících pochodů. 

Pomocí přístrojů Salvia a Acucomb, které pracují na principu elektroakupunktury, nebo přístroje Sensitiv Imago 530, který využívá principu biorezonance, terapeut získá podrobnou toxickou "mapu" organismu. Tyto přístroje dokážou testovat až několik tisíc konkrétních toxických zátěží a stanovit vhodnost konkrétních potravin, léků apod. pro daného jedince. Terapeut s jejich pomocí snadno zjistí jaké toxické zátěže se v organismu klienta nacházejí a jakými preparáty je možné je odstranit. Navrhne účinný očistný program, který vede k "samouzdravení" postiženého orgánu pomocí preparátů a vlastního imunitního systému. 

Metoda C.I.C řeší celou řadu běžných civilizačních onemocnění. Nejlepší výsledky jsou zaznamenány u alergií, ekzémů, slabých imunit a častých nemocí, bolestí hlavy, bolestí zad, potíží spojených s dýchacími cestami, astmat, problémy gynekologického ústrojí, problémy močového traktu a dalších. Více než desetiletá zkušenost s touto metodou dokazuje, že snad neexistuje žádné onemocnění (kromě prokazatelně geneticky podmíněných), které by se nedalo spojit s výskytem toxinů v konkrétních tkáních. 

Ceník měření - Sensitive Imago 530:

Kompletní vstupní detekce zátěží - v českém jazyce (90-120 min.) 2000 Kč
Kompletní vstupní detekce zátěží - v anglickém jazyce (90-120 min.) 2500 Kč
Kontrolní detekce zátěží (60-90 min.) - kontrola musí proběhnout do 1 roku, 
po době delší jak jeden rok je účtována částka odpovídající vstupní detekci)
1500 Kč
Biorezonance BRT a frekvenční kompenzace (MORA) - 1 procedura (30-60 min.) 500-700 Kč
Antismoking - konzultace, odvykací program (120-180 min.),
v případě potíží 2. opakování za poloviční cenu
2500 Kč
Spektronozod - příprava a testování vhodného preparátu (30-60 min.) 500-700 Kč

Detekce zátěží v době od 18 do 21 hod. je s příplatkem 50%.

Ceník měření - Acucomb:

Vstupní měření + parazitologie (2 hod.) 800 Kč
Kontrolní vyšetření (1 hod.) 500 Kč
Měření určitého patogenu (15 - 30 min.)   200 Kč
Konzultace (30 min.) 300 Kč

UPOZORNĚNÍ!V rámci zajištění kvalitních služeb pro vás i ostatní klienty, prosíme o dochvilnost u všech objednávek. Pokud se nemůžete dostavit na objednaný termín, prosíme, omluvte se nejpozději 24 hodin předem. Děkujeme za pochopení.

Máte zájem se objednat?

Odběr novinek

Upozornění

V rámci zajištění kvalitních služeb pro Vás i ostatní klienty, prosíme o dochvilnost u všech objednávek. Pokud se nemůžete dostavit na objednaný termín, omluvte se prosím nejpozději 24 hodin předem. Děkujeme za pochopení.

Poslední novinky