buďte s námi v kontaktu:
Navštivte náš
nový e-shop
Newsletter

Řízená detoxikace podle MUDr. Jonáše (přírodní očista organismu)

Řízená detoxikace podle MUDr. Jonáše (přírodní očista organismu)

Naše tělo se díky psychice, životnímu stylu a mnohým dalším okolnostem znečišťuje toxiny, které způsobují různé nemoci. Holistická metoda Controlled Inner Cleansing byla vyvinuta s cílem pročistit konkrétní místa organismu a dosáhnout jejich uzdravení navozením přirozených samouzdravujících pochodů. 

Pomocí přístrojů Salvia a Acucomb, které pracují na principu elektroakupunktury, nebo přístroje Sensitiv Imago 530, který využívá principu biorezonance, terapeut získá podrobnou toxickou "mapu" organismu. Tyto přístroje dokážou testovat až několik tisíc konkrétních toxických zátěží a stanovit vhodnost konkrétních potravin, léků apod. pro daného jedince. Terapeut s jejich pomocí snadno zjistí jaké toxické zátěže se v organismu klienta nacházejí a jakými preparáty je možné je odstranit. Navrhne účinný očistný program, který vede k "samouzdravení" postiženého orgánu pomocí preparátů a vlastního imunitního systému. 

Metoda C.I.C řeší celou řadu běžných civilizačních onemocnění. Nejlepší výsledky jsou zaznamenány u alergií, ekzémů, slabých imunit a častých nemocí, bolestí hlavy, bolestí zad, potíží spojených s dýchacími cestami, astmat, problémy gynekologického ústrojí, problémy močového traktu a dalších. Více než desetiletá zkušenost s touto metodou dokazuje, že snad neexistuje žádné onemocnění (kromě prokazatelně geneticky podmíněných), které by se nedalo spojit s výskytem toxinů v konkrétních tkáních.

 

Ing. Hana Nováková (Sensitiv Imago, Acucomb)

Miroslav Svoboda (Salvia)

 

CENÍK měření Sensitiv Imago 530:

Vstupní měření (1,5-2h)

V ceně je zahrnuta frekvenční kompenzace, nebo jeden spektronozod

2.000 Kč

 

Kontrolní vyšetření (1-1,5h) 1.500 Kč

 

CENÍK měření Acucomb a Salvia:

Vstupní měření + parazitologie (2h) 800 Kč
Kontrolní vyšetření (1h) 500 Kč
Měření určitého patogenu (15 - 30min)   200 Kč
Konzultace (30 min) 300 Kč

 

UPOZORNĚNÍ! V rámci zajištění kvalitních služeb pro vás i ostatní klienty, prosíme o dochvilnost u všech objednávek. Pokud se nemůžete dostavit na objednaný termín, prosíme, omluvte se nejpozději 24 hodin předem, jinak vám při příští návštěvě bude účtován storno poplatek 300 Kč.

Děkujeme za pochopeníMáte zájem se objednat?

Odběr novinek

Upozornění

V rámci zajištění kvalitních služeb pro Vás i ostatní klienty, prosíme o dochvilnost u všech objednávek. Pokud se nemůžete dostavit na objednaný termín, omluvte se prosím nejpozději 24 hodin předem. Děkujeme za pochopení.

Poslední novinky