buďte s námi v kontaktu:
Navštivte náš
nový e-shop
Newsletter

pro FIRMY

pro FIRMY

 

Rádi bychom Vám nabídli ucelený soubor služeb pro ozdravení firmy – podpora zdraví a osobnostního rozvoje. Pomůžeme Vám vytvořit pohodové firemní prostředí odolné proti stresu. Našim přáním je zajistit pro vás komplexní péči, nejen v souladu s novelizací Zákoníku práce platnou od 1.7.2017. Pro zaměstnavatele nabízíme čerpání služeb formou poukazů nebo přímé fakturace. Tyto příspěvky z FKSP v podobě různých benefitů jsou u zaměstnanců vítány. Zároveň lze u nás uplatnit benefitní programy: 

Čerpání služeb formou poukazů nebo přímé fakturace

Poukazy na odběr služeb mohou být v různé hodnotě (min. však 500 Kč). Tyto poukazy je možno poskytnout zaměstnancům jako jeden ze zaměstnaneckých benefitů.

Další možností jsou platby poukázkami, šeky a kartami od společností:  Sodexo (Flexi, Relax, Fokus, Dárkový pass), Edenred (Sport & Kultura, Compliments Dárkový, Multi, Ticket benefits cards, e-Ticket, benefitní systém formou Cafeterie), Benefity a.s., Benefity management, Gusto karta, Callio karta, Cadhoc, Gallery Beta, Unišek+, Unišek+ FKSP, Gallery Beta+ FKSP.

Služby, na které je možné benefity využít: Osobní konzultace, životní koučink, typologie osobnosti, masáže, přednášky a semináře, pobyty.

 

Portfólio služeb pro Vás:

Masáže – regenerace pro obnovu sil a relaxace od stresu (možnost využití dárkových poukazů či benefitní programy na masáže v určité hodnotě, Zorganizujeme Den firemního zdraví na míru –  např. olejové masáže na lehátku, antistresová masáž hlavy),

Osobní rozvoj (Typologický profil, Pracovní život jako nástroj sebepoznávání -Synchronicita v pracovním životě, Proč intuice předchází správnému rozhodnutí, Mindfulness – Mindful Work a MIndful Leadership, Individuální poradenství – životní koučink pro jednotlivce, Kurz Fyziognomie,)  

Tělesný rozvoj – meditační cvičení na židlích, Workshop o dýchání pro lepší koncentraci a uvolnění od napětí

Firemní atmosféra bez stresu - zlepšení pracovních podmínek pomoci zcela přírodních esencí a aromadifuzérů – eliminaci stresu a provonění prostředí v kanceláři, autě či u home office

Teambuilding, Relaxační seberozvojové pobyty pro zaměstnance – hudební a vedené meditace, připravíme na míru, tuzemské či zahraniční pobyty – seberozvoj, cvičení jógy, wellness, výlety v přírodě,

V případe zájmu Vám rádi zašleme dokument s detailnějším popisem všech služeb.

 

PROGRAMY:

SYNCHRONICITA v pracovním životě jako nástroj sebepoznávání (seminář)

Seminář o tom jak porozumět vztahům a náročným situacím a vnést (nejen) do pracovního života více harmonického souladu. Pomůže odhalit různé souvislosti z pracovního dění a zároveň pochopit příčinu prožívaných následků. Uvědomění si synchronicity, proč si přitahuji do života podobné situace, lidi a reakce okolí. Jak se lépe vyznat ve svém různorodém kolektivu.

Přinese odpovědi na různé otázky: Proč mě kolega tak štve? Proč se mi v práci opakují podobné situace? Proč mě šéf neocení? Co všechno mě vyvádí z míry a proč? Proč prožívám pocity méněcennosti? Čemu mě učí kolegyně, když se ke mně chová odmítavě?

Přináší a učí způsoby, jak čelit situacím, jež nás ve finále žádají jen o náš osobnostní růst a změnu postoje. Praktické zaměření se na autenticitu účastníků a konkrétních problematických situací.

 

POZNEJ SVŮJ TÝM (Typologie osobnosti )

klíč k poznání lidské psychiky (kurz nebo individuální rozbor s konzultací)

Kurz je prakticky zaměřen na sebepoznávání, poznávání spolupracovníků či pracovních týmů. Je přínosem k upevnění vztahů v kolektivech. Pomáhá zjistit a uvědomit si, jak co nejlépe využít osobnostních předpokladů k efektivním výkonům. Prohlubuje spolupráci a pozvedává vzájemnou komunikaci na vyšší úroveň porozumění. Praktický workshop se zaměřením na autenticitu každého účastníka. Efektivní typologická komunikace na základě uvědomění si různých osobnostních typů Jak pochopit a akceptovat sebe a kolegy vzájemně? Naše největší výhody a slabiny. Součinnost lidí v týmu.

Typologie osobnosti je analýzou, plánkem vnitřního obrazu člověka, která se může stát mapou osobního růstu každého z nás. Odhalí energetickou podstatu jedince, nejen silné a slabé stránky osobnosti, ale ukazuje na základní aspekty života jedince – charakter, osobnostní specifika, potenciál, schopnosti, personální a profesní možnosti.

 

Vědomá manažerka (vzdělávací cyklus pro ženy v řízení) 

Kontinuální rozvojový projekt pro ženy manažerky, současné i budoucí, zkušené i začínající.

Cílem je posílení role ženy a zdokonalení svých schopností. Jak si užít a vychutnat svůj ženský potenciál, uvědomit si a nastavit svůj osobnostní růst, zlepšit si motivaci i zvládaní životních překážek.

Jak zpracovávat emoce konstruktivně. V čem pramení síla ženy a jak ji co nejlépe užívat. Jaké jsou výhody ženského řízení a citové složky? Jak si poradit s konflikty? Intuitivní inteligence. Síla myšlenky

 

Masáže

Regenerace pro obnovu sil a relaxace od stresu – např. olejové masáže na lehátku, tlaková masáž na masážní stoličce, antistresová masáž hlavy.

 

Den firemního zdraví (na míru)

Ucelený soubor služeb pro ozdravení firmy – podpora zdraví a osobního rozvoje.

 

Individuální konzultace, životní koučink 

Benefitní program pro zaměstnavatele, kterým leží na srdci spokojenost svých zaměstnanců, protože si uvědomují, že jen díky nim můžou mít úspěch. Kdy je zaměstnanec koncentrovaný a podává adekvátní výkony? Když se netrápí nad různými osobními problémy a životními výzvami, které tak často odvádí jeho pozornost a brzdí koncentraci v průběhu pracovní doby. Pokud člověk pochopí příčinu své nespokojenosti, řešení je už na cestě. Mým posláním je ulevit od různých potíží či trápení zaměstnancům a zároveň být prospěchem ve výsledcích pro zaměstnavatele.

 

Firemní antistresová AROMATERAPIE  

Rada pro Vás vytvořím prostředí, kde je radost pracovat. 100% Přírodní rostlinné esence se zaměřením na: zdraví, osobní růst, pracovní výkony, týmovou spolupráci, proti stresu, k relaxaci, eliminaci elektro smogu a provonění prostředí či už v kanceláří nebo u homeoffice.

Sada PERSONAL GROWTH – Osobní růst, seberozvoj jako odpovědnost každého z nás

Sada ANTISTRESS – vše pro eliminaci stresu a zlepšení pracovní atmosféry

Sada BUSINESS – pro dosažení úspěšného obchodu, sebehodnoty, důvěra ve výsledky

Sada TEAM – pro zlepšení pracovní atmosféry, pro lepší spolupráci a vztahy na pracovišti

Sada MOTIVATION –  podpora efektivity a kreativity

Sada RELAX  – uvolnění po úspěšném či namáhavém dni

Seberozvojové, relaxační pobyty pro nejlepší zaměstnance 

připravené na míru, tuzemské či zahraniční seberozvojové, ozdravno-relaxační pobyty.

 

Pokud Vás naše nabídka oslovila, můžete si domluvit nezávaznou informační schůzku u Vás ve firmě na tel. 604 300 189, nebo na info@avasa.cz. Také Vás rádi přivítáme v našem Centru Avasa v Karlíně. Ráda Vás seznámím blíže s možnostmi naší spolupráce. Neváhejte se na mě obrátit v případě jakýchkoli dotazů.

Přeji příjemný den

Mgr. Blanka Demčáková

Máte zájem se objednat?

Odběr novinek

Upozornění

V rámci zajištění kvalitních služeb pro Vás i ostatní klienty, prosíme o dochvilnost u všech objednávek. Pokud se nemůžete dostavit na objednaný termín, omluvte se prosím nejpozději 24 hodin předem. Děkujeme za pochopení.

Poslední novinky