buďte s námi v kontaktu:
Navštivte náš
nový e-shop
Newsletter

Detekce parazitálních zátěží organismu

Detekce parazitálních zátěží organismu

Nabízíme několik typů měření zátěží organismu:

ACUCOMB - Měření se provádí z jednoho bodu na dlani - osrdečníku, který splňuje funkci vodivého kanálu. Po vložení informace ve formě ampule nebo pomocí počítačového programu EAM, zjistí přítomnost toxinů v lidském organismu a získá řadu dalších informací, jako např. kvalitu funkce jednotlivých orgánů. Je možné také testovat optimalizaci stravy a jednotlivých potravin, zjišťovat snášenlivost alopatických preparátů či ověřovat výběr preparátů homeopatických. Vyšetření Acucombem není bolestivé, sonda měří pouze povrchové napětí kůže a změnu odporu takzvaný vegetativní funkční test.

Další možností, jak změřit zátěže a navíc získat kompletní holistickou mapu vnitřního prostředí člověka je diagnostika přístrojem SENSITIV IMAGO 530. Podrobnější popis této metody najdete v sekci "Služby" pod metodou Biorezonance. 

Na základě výsledků měření jsou doporučeny vhodné detoxikační preparáty JOALIS, případně další bylinné doplňky stravy a doporučení týkající se celkové životosprávy. Tyto preparáty pak pomáhají organismu zbavit se příslušných toxických zátěží, a tím i zdravotních problémů. Jedná se o medicínu budoucnosti. Preparáty Joalis jsou čistě přírodní produkty zpracované unikátní HDTx-technology. Technologií schopnou ukládat spektrální holografické informace o toxinech do nosiče informací, kterým jsou běžné potraviny. Na základě rozpoznání této informace mozek aktivuje v organismu svůj imunitní systém, který tak příslušný toxin vyloučí svými vlastními silami. Preparáty Joalis tedy nedodávají do těla žádnou umělou chemickou látku, ani samy o sobě neodstraňují toxiny – poskytují organismu informaci, jak se toxinů zbavit s využitím přirozených samoléčicích schopností. Každý preparát obsahuje velké množství konkrétních holografických obrazů tkání a toxinů. Holografický obraz je speciální forma záznamu obrazu tvořená laserem, kdy při osvícení obrazu původním zdrojem světla vznikne virtuální trojrozměrný obraz, který nelze odlišit od reality. Holografický obraz má spoustu zajímavých vlastností např. každá malá část obrazu nese informaci o celku. Protože mozek pracuje na holografickém principu, při užívání preparátů, dokáže obrazy rozklovat, promítnout si je a reagovat na ně. Preparáty Joalis nemají žádné vedlejší účinky. Mohou se však objevit tzv. detoxikační příznaky, které jsou známkou toho, že se organismus zbavuje toxinů. Detoxikační příznaky jsou přechodné a během několika dnů samy odezní. Detoxikační medicína je díky detoxikačním preparátům výborným základem a prostředkem ke komplexní proměně člověka směrem ke zdraví a k pozitivním vlastnostem. Velkou výhodou detoxikační terapie pomocí preparátů Joalis je, že nejde o metodu invazivní a tedy není velkým zásahem do přirozeného fungování lidského organismu. 

Ing. Hana Nováková (Sensitiv Imago, Acucomb)

Ceník měření - Sensitive Imago 530:

Kompletní vstupní detekce zátěží - v českém jazyce (90-120 min.) 2000 Kč
Kompletní vstupní detekce zátěží - v anglickém jazyce (90-120 min.) 2500 Kč
Kontrolní detekce zátěží (60-90 min.) - kontrola musí proběhnout do 1 roku, 
po době delší jak jeden rok je účtována částka odpovídající vstupní detekci)
1500 Kč
Biorezonance BRT a frekvenční kompenzace (MORA) - 1 procedura (30-60 min.) 500-700 Kč
Antismoking - konzultace, odvykací program (120-180 min.),
v případě potíží 2. opakování za poloviční cenu
2500 Kč
Spektronozod - příprava a testování vhodného preparátu (30-60 min.) 500-700 Kč

Detekce zátěží v době od 18 do 21 hod. je s příplatkem 50%.

Ceník měření - Acucomb:

Vstupní měření + parazitologie (2 hod.) 800 Kč
Kontrolní vyšetření (1 hod.) 500 Kč
Měření určitého patogenu (15 - 30 min.)   200 Kč
Konzultace (30 min.) 300 Kč

UPOZORNĚNÍ! V rámci zajištění kvalitních služeb pro vás i ostatní klienty, prosíme o dochvilnost u všech objednávek. Pokud se nemůžete dostavit na objednaný termín, prosíme, omluvte se nejpozději 24 hodin předem, jinak vám při příští návštěvě bude účtován storno poplatek 300 Kč.

Děkujeme za pochopení

Upozorňujeme klienty, že výše vedená poradenská služba není poskytována ve smyslu zákona č. 372/2011 Sb., o zdravotních službách, a že dle platné legislativy poskytování poradenských služeb nenahrazuje péči o zdraví ve smyslu zákona č. 372/2011 Sb., o zdravotních službách.

Detekované zátěže se nemusí vždy bezpodmínečně shodovat se zátěžemi stanovenými lékařem či klasickými laboratorními testy. Rozdílné výsledky detekovaných zátěží nejsou důvodem k reklamaci služeb či ke zpětnému nárokování uhrazené provize.

Máte zájem se objednat?

Odběr novinek

Upozornění

V rámci zajištění kvalitních služeb pro Vás i ostatní klienty, prosíme o dochvilnost u všech objednávek. Pokud se nemůžete dostavit na objednaný termín, omluvte se prosím nejpozději 24 hodin předem. Děkujeme za pochopení.

Poslední novinky