buďte s námi v kontaktu:
Navštivte náš
nový e-shop
Newsletter

MASÁŽE a terapie těla

MASÁŽE a terapie těla


HORKÁ NOVINKA od 1.2.2019! Exkluzivní masážní rituál mořskými mušlemi!

Mgr. Blanka Demčáková

Regenerační masáž

Slouží především k uvolnění svalového napětí u přetížených nebo naopak ochablých svalů. Po masáži pocítíte úlevu nejen na fyzické úrovni, ale výrazně i na té mentální. Délka masáže závisí na aktuálních potřebách. Ke konci masáže se provádí harmonizace aury.

Můžete si zvolit vlastní kombinaci jednotlivých partií:

Šíje, hlava, záda, nohy zepředu, nohy zezadu, hýždě, ruce, břicho, dekolt (u žen), hrudník (u mužů), obličej.

60 min. 800 Kč
90 min. 1200 Kč
120 min. 1500 Kč

Aromaterapeutická relaxační masáž

Aromaterapeutická masáž, je relaxační masáž spojená s léčivým účinkem bylinných esenciálních olejů v terapeutické kvalitě. Blahodárna na psychiku a pomáhá uvolňovat stres a nervové napětí. Vysoce účinné esenciální oleje pronikají do těla přes pokožku a zároveň jsou vdechovány. Při masáži se éterické oleje z pokožky dostávají do lymfatického a krevního řečiště. Proto by se klient neměl po aroma masáži sprchovat, aby éterické oleje mohly léčivě působit.

60 min. 1000 Kč

Exkluzivní masážní rituál horkými mořskými mušlemi

Pravý tichomořský rituál, velice účinné exotické ošetření těla pomáhá odstraňovat svalové a energetické bloky v těle, eliminuje stres, napětí a různé tělesné potíže a bolesti. Tato luxusní péče výborně stimuluje krevní oběh a lymfatický systém. Spojuje v sobě léčebný účinek cíleného prohřívání a intuitivní energetické masáže. Nepřetržitě hřející mořské lastury ohřívají pokožku, která pak lépe vstřebává léčivé esenciální oleje a uvolňuje svalstvo. Dopřejete si taky účinky exotického tělového mléka a peeling z cukrové třtiny nádherné vůně Pure Fiji (pouze u 120 min. masáže).
 
120 min 2100 Kč

AVASA masážní rituál s esenciálními oleji a drahými kameny 

Relaxační masáž s použitím speciálních přírodních esenciálních olejů v terapeutické kvalitě. Esenciální masáž Vám pomůže uvolnit se a odstranit bolest z Vašeho svalstva. Osvěžuje a zlepšuje krevní oběh a látkovou výměnu. Oddáte se slastnému nic nedělání a necháte o sebe pečovat. Dokonalý prostředek jako prevence proti virům a stresu. Masáž provází minerální kameny, které si budete moci vybrat a vychutnat si jejich léčivou sílu v průběhu celé masáže.

60 min 1500 Kč

Breussova masáž

Je jemná, citlivá, energetická masáž zad a páteře. Masíruje se třezalkovým olejem, který uvolňuje psychiku. Dochází k nabobtnání meziobratlových plotének a uvolnění nervů, které v páteřní oblasti vycházejí do celého těla. Po jemné masáži se přikládá na páteř hedvábný papír a postupným přikládáním rukou dochází k závěrečnému magnetizování a harmonizování. Dle požadavek klientů, připravila jsem pro Vás i doplnění masáže, a to o prvky rekondiční masáže.

60 min  850 Kč
 
Balíček BLÍŽ SÁM K SOBĚ 
 
Balíček péče o tělo i duši. Kombinace 90 minut - 60 min. regenerační masáže s 30 min. konzultací, intuitivním vhledem k Vaší osobnosti. Přinese  Vám výrazné uvolnění na úrovni fyzické i psychické. Tato masáž podporuje hluboké uvolnění a relaxaci. Doporučena také v náročném životním období, pracovním vyčerpání a dlouhodobé únavě.

90 min 2000 Kč

Indická masáž hlavy

Je léčivé ošetření hlavy, krku, ramen a horní části paží. Pomáhá zvládat psychickou únavu, podrážděnost, odstraňuje emocionální stres a napětí, zbavuje úzkosti, deprese. Navozuje pocit zdraví, klidu a duševní pohody.

20 min 400 Kč

Ayurvédská masáž hlavy

Působením na meridiánové body na hlavě dochází k celkovému uvolnění nejen vlasové pokožky ale celkově působí na člověka jako antistres. Pomáhá také k lepšímu růstu vlasů. Na mentální úrovni dochází k pročištění našeho energetického pole a tomu správnému naladění. Provádí se s kapkou přírodní esence, která nemastí vlasy.

30 min 600 Kč

Reflexní terapie

Zahrňuje reflexní terapii plosek nohou, uvolnění krční páteře. Reflexní analýza stavu organismu se provádí bez oleje.

60 min  700 Kč
 
Medová detoxikační masáž

Detoxikační masáž medem je stará metoda posilování reflexních zón. Medová masáž stimuluje přes důležité reflexní zóny zad činnost orgánů těla, které k nim náleží.  Prostřednictvím specifických hmatů jsou při masáži medem vysávány staré usazeniny a jedy až z hloubi tělesných tkání a orgánů.

Masáž silně oživuje celý organismus a je  vhodná v první řadě při vyčerpání a slabosti v důsledku stresu, stáří nebo onemocnění, při napětí, nervových poruchách a stavech neklidu. Medová masáž svým detoxikačním působením osvobozuje celý organismus od usazenin, které se nahromadili z životního prostředí, potravy a léků. 

Délka masáže závisí na aktuálních potřebách a cítění, maximálně však trvá 60 min.

60 min. 900,- Kč

Pokud byste rádi potěšili někoho, na kom Vám záleží, nabízíme možnost zakoupení dárkového certifikátu na všechny masáže od Blanky Demčákové - neváhejte nás kontaktovat :-)

Ing. Marcela Rešlová

Regenerační a/nebo relaxační masáž (60/90/120 min.) 800/1200/1500 Kč
Masáž hlavy, dekoltu a šíje (30/60 min.) 400/700 Kč


Ing. Hanka Nováková

Rekondiční a relaxační masáž

Tento typ masáží napomáhá při odstraňování bolestí zad, povoluje svalová napětí, zlepšuje krevní oběh, urychluje látkovou výměnu, posiluje imunitní systém organismu a odstraňuje stres. Masáž je prováděna kvalitním rafinovaným olejem v BIO kvalitě. Druh oleje je na výběru klienta.

60 min 800 Kč
90 min 1200 Kč
120 min 1500 Kč

Raindrop technika

Jedná se o jednu z nejbezpečnějších a neinvazivních technik používaných zejména pro napravení páteře, ale je i výborným pomocníkem při vnitřní očistě organismu. Během masáže je využíváno antimikrobiálních vlastností esenciálních olejů a zároveň se pracuje s reflexními body na chodidlech a na zádech. Na zádech jsou aplikovány speciální jemné masážní hmaty zvané effleurage.

(90 min. - 1200 Kč)

Dornova metoda

Unikátní metoda vyvinutá fyzioterapeutem Dieterem Dornem napomáhá navracení kloubů a obratlů do správné polohy za pomoci jemné manuální techniky, kdy terapeut působí na ošetřované místo vždy ve spolupráci s klientem. Metoda je nenásilná neinvazivní a bezbolestná.

(90/120 min. - 900/1200 Kč)

 

Na všechny druhy masáží je možné vystavit DÁRKOVÝ CERTIFIKÁT

UPOZORNĚNÍ! V rámci zajištění kvalitních služeb pro vás i ostatní klienty, prosíme o dochvilnost u všech objednávek. Pokud se nemůžete dostavit na objednaný termín, prosíme, omluvte se nejpozději 24 hodin předem, jinak vám při příští návštěvě bude účtován storno poplatek 300 Kč.

V případě zájmu objednání mimo pracovní dobu, ve svátky či víkendy si účtujeme +50% z ceny služby.

Máte zájem se objednat?

Odběr novinek

Upozornění

V rámci zajištění kvalitních služeb pro Vás i ostatní klienty, prosíme o dochvilnost u všech objednávek. Pokud se nemůžete dostavit na objednaný termín, omluvte se prosím nejpozději 24 hodin předem. Děkujeme za pochopení.

Poslední novinky