buďte s námi v kontaktu:
Navštivte náš
nový e-shop
Newsletter

MASÁŽE a terapie těla

MASÁŽE a terapie těla


NOVINKA  Exkluzivní masážní rituál pro ženu "KRÁLOVNU"!

Mgr. Blanka Demčáková

Regenerační masáž

Slouží především k uvolnění svalového napětí u přetížených nebo naopak ochablých svalů. Po masáži pocítíte úlevu nejen na fyzické úrovni, ale výrazně i na té mentální. Délka masáže závisí na aktuálních potřebách. Ke konci masáže se provádí harmonizace aury.

Můžete si zvolit vlastní kombinaci jednotlivých partií:

Šíje, hlava, záda, nohy zepředu, nohy zezadu, hýždě, ruce, břicho, dekolt (u žen), hrudník (u mužů), obličej.

60 min. 950 Kč
90 min. 1300 Kč
120 min. 1500 Kč

Permanentky na masáže + skvělý dárek!

Připravili jsme pro Vás výhodnou akci na regenerační masáže, můžete si vybrat z těchto tří variant:
  • Ke každé permanentce na 3 hodinové masáže dostanete jako dárek antistresovou masáž hlavy (30 min.) v hodnotě 600 Kč 
  • Ke každé permanentce na 6 hodinových masáží dostanete navíc 90 min. masáž v hodnotě 1300 Kč
  • Ke každé permanentce na 10 hodinových masáží získáte jako dárek exkluzivní masáž horkými mušlemi (120 min.) v hodnotě 2100 Kč

Permanentky jsou přenosné - mohou je využívat např. i další členové Vaší rodiny. Tato akce platí do konce října a pouze na masáže od Blanky Demčákové. Platnost permanentky je 6 měs. od zakoupení. Vhodné i jako vánoční dárek - rádi Vám vystavíme dárkový poukaz.  

Masážní rituál pro ženu "Královnu"
 
Luxusní celotělová masáž olejem "Queen of Egypt", který spojuje starodávnou alchymii a jedinečnou vůni aromaterapie (kadidlo, myrha, santal, citron). Dodá ženě pocit vnitřního klidu, dotkne se hloubky její duše, pohýčká smysly i sebevědomí a nabije ji energií. Zažiješ celkové uvolnění těla a požitek z masáže ještě umocní speciální masáž hlavy, která ti pomůže pročistit si myšlenky. Dovol si být výjimečná a dopřej si tuto blahodárnou luxusní péči pro revitalizaci těla i ducha. Pozvedni svou ženskost na vyšší úroveň! Už není čas být popelkou, ani princeznou, ale atraktivní královnou, která s láskou přijímá a obdivuje sama sebe, nechává se vést svou přirozenou moudrostí a uvědomuje si své místo v životě. Pokud budeš chtít, můžeme zároveň věnovat pozornost tvému záměru, který momentálně potřebuješ. PS pro muže: vhodný dárek pro tvou královnu. 

90 min. 1 750 Kč

Aromaterapeutická relaxační masáž

Aromaterapeutická masáž, je relaxační masáž spojená s léčivým účinkem bylinných esenciálních olejů v terapeutické kvalitě. Blahodárna na psychiku a pomáhá uvolňovat stres a nervové napětí. Vysoce účinné esenciální oleje pronikají do těla přes pokožku a zároveň jsou vdechovány. Při masáži se éterické oleje z pokožky dostávají do lymfatického a krevního řečiště. Proto by se klient neměl po aroma masáži sprchovat, aby éterické oleje mohly léčivě působit.

60 min. 1200 Kč
 
Masážní balíček "SEBELÁSKA" 
 
Sebeláska je tím nejdůležitějším vztahem v životě. Mějte se rádi a nechte se rozmazlovat relaxační masáží, která se provádí speciální olejovou směsí, 100% přírodním terapeutickým olejem Self Love. Na začátku si můžete vybrat vzkaz, který chcete poslat sami sobě - zkrátka něco, na co se ve svém životě právě teď potřebujete zaměřit. Masáž tak může být zacílená přímo do srdce. Na závěr navíc obdržíte inhalační tyčinku sebeláska jako dárek - můžete po ní sáhnout kdykoli, když se nebudete cítit dobře nebo posílit vztah se sebou. Tip: Máte kolem sebe někoho, kdo se potřebuje věnovat sám sobě? Potěšte ho krásným vánočním dárkem, rádi Vám vystavíme Dárkový poukaz. 
90 min. 1500 Kč

Masážní rituál horkými mušlemi

Masáž horkými mušlemi je pravý tichomořský rituál. Jedná se o velice účinné exotické ošetření těla, které pomáhá odstraňovat svalové a energetické bloky, eliminuje stres, bolesti, napětí a různé tělesné potíže. Tato luxusní péče výborně stimuluje krevní oběh a lymfatický systém. Spojuje v sobě léčebný účinek intuitivní energetické masáže a cíleného prohřívání. Nepřetržitě hřející lastury uvolňují svalstvo a ohřívají pokožku, která pak lépe vstřebává léčivé oleje. Dopřejete si taky účinky exotického tělového mléka a peeling z cukrové třtiny s nádhernou vůní Pure Fiji.
 
120 min. 2300 Kč

AVASA masážní rituál s esenciálními oleji a drahými kameny 

Relaxační masáž s použitím speciálních přírodních esenciálních olejů v terapeutické kvalitě. Esenciální masáž Vám pomůže uvolnit se a odstranit bolest z Vašeho svalstva. Osvěžuje a zlepšuje krevní oběh a látkovou výměnu. Oddáte se slastnému nic nedělání a necháte o sebe pečovat. Dokonalý prostředek jako prevence proti virům a stresu. Masáž provází minerální kameny, které si budete moci vybrat a vychutnat si jejich léčivou sílu v průběhu celé masáže.

60 min. 1500 Kč

Breussova masáž

Je jemná, citlivá, energetická masáž zad a páteře. Masíruje se třezalkovým olejem, který uvolňuje psychiku. Dochází k nabobtnání meziobratlových plotének a uvolnění nervů, které v páteřní oblasti vycházejí do celého těla. Po jemné masáži se přikládá na páteř hedvábný papír a postupným přikládáním rukou dochází k závěrečnému magnetizování a harmonizování. Dle požadavek klientů, připravila jsem pro Vás i doplnění masáže, a to o prvky rekondiční masáže.

60 min.  1100 Kč
 
Balíček BLÍŽ SÁM K SOBĚ 
 
Balíček péče o tělo i duši. Kombinace 90 minut - 60 min. regenerační masáže s 30 min. konzultací, intuitivním vhledem k Vaší osobnosti. Přinese  Vám výrazné uvolnění na úrovni fyzické i psychické. Tato masáž podporuje hluboké uvolnění a relaxaci. Doporučena také v náročném životním období, pracovním vyčerpání a dlouhodobé únavě.

90 min. 2000 Kč

Indická masáž hlavy

Je léčivé ošetření hlavy, krku, ramen a horní části paží. Pomáhá zvládat psychickou únavu, podrážděnost, odstraňuje emocionální stres a napětí, zbavuje úzkosti, deprese. Navozuje pocit zdraví, klidu a duševní pohody.

20 min. 400 Kč

Ayurvédská masáž hlavy

Působením na meridiánové body na hlavě dochází k celkovému uvolnění nejen vlasové pokožky ale celkově působí na člověka jako antistres. Pomáhá také k lepšímu růstu vlasů. Na mentální úrovni dochází k pročištění našeho energetického pole a tomu správnému naladění. Provádí se s kapkou přírodní esence, která nemastí vlasy.

30 min. 600 Kč
 
Medová detoxikační masáž

Detoxikační masáž medem je stará metoda posilování reflexních zón. Medová masáž stimuluje přes důležité reflexní zóny zad činnost orgánů těla, které k nim náleží.  Prostřednictvím specifických hmatů jsou při masáži medem vysávány staré usazeniny a jedy až z hloubi tělesných tkání a orgánů.

Masáž silně oživuje celý organismus a je  vhodná v první řadě při vyčerpání a slabosti v důsledku stresu, stáří nebo onemocnění, při napětí, nervových poruchách a stavech neklidu. Medová masáž svým detoxikačním působením osvobozuje celý organismus od usazenin, které se nahromadili z životního prostředí, potravy a léků. 

Délka masáže závisí na aktuálních potřebách a cítění, maximálně však trvá 60 min.

60 min.

1300,- Kč

 

Pokud byste rádi potěšili někoho, na kom Vám záleží, nabízíme možnost zakoupení dárkového certifikátu, neváhejte nás kontaktovat.

Na všechny druhy masáží od Blanky Demčákové je možné vystavit DÁRKOVÝ POUKAZ.

 

Eva Šlehofer, CPC

Zdravotní koučink - psychosomatický rozbor (120 min.) 1700 Kč
Kranisosakrální terapie (60 min.) 850 Kč
Psychosomatika + kraniosakrální terapie (150 min.)  1850 Kč

Ing. Hanka Nováková

Rekondiční a relaxační masáž

Tento typ masáží napomáhá při odstraňování bolestí zad, povoluje svalová napětí, zlepšuje krevní oběh, urychluje látkovou výměnu, posiluje imunitní systém organismu a odstraňuje stres. Masáž je prováděna kvalitním rafinovaným olejem v BIO kvalitě. Druh oleje je na výběru klienta.

60 min 950 Kč
90 min 1300 Kč
120 min 1500 Kč

Raindrop technika

Jedná se o jednu z nejbezpečnějších a neinvazivních technik používaných zejména pro napravení páteře, ale je i výborným pomocníkem při vnitřní očistě organismu. Během masáže je využíváno antimikrobiálních vlastností esenciálních olejů a zároveň se pracuje s reflexními body na chodidlech a na zádech. Na zádech jsou aplikovány speciální jemné masážní hmaty zvané effleurage.

(90 min. - 1200 Kč)

Dornova metoda

Unikátní metoda vyvinutá fyzioterapeutem Dieterem Dornem napomáhá navracení kloubů a obratlů do správné polohy za pomoci jemné manuální techniky, kdy terapeut působí na ošetřované místo vždy ve spolupráci s klientem. Metoda je nenásilná neinvazivní a bezbolestná.

(90/120 min. - 900/1200 Kč)

 

Náprava pohybového aparátu

Filip Marek

Náprava pohybového aparátu - chiropraxe, baňkování, tejpování, graston terapie gua sha, deep tissue hloubková masáž, nápravné cviky, stravovací návyky (60/90/120 min.)

1300/1600/2200 Kč

 

UPOZORNĚNÍ! V rámci zajištění kvalitních služeb pro vás i ostatní klienty, prosíme o dochvilnost u všech objednávek. Pokud se nemůžete dostavit na objednaný termín, prosíme, omluvte se nejpozději 24 hodin předem, jinak vám při příští návštěvě bude účtován storno poplatek 300 Kč.

V případě zájmu objednání mimo pracovní dobu, ve svátky či víkendy si účtujeme 300 Kč k ceně služby.

Máte zájem se objednat?

Odběr novinek

Upozornění

V rámci zajištění kvalitních služeb pro Vás i ostatní klienty, prosíme o dochvilnost u všech objednávek. Pokud se nemůžete dostavit na objednaný termín, omluvte se prosím nejpozději 24 hodin předem. Děkujeme za pochopení.

Poslední novinky