buďte s námi v kontaktu:
Navštivte náš
nový e-shop
Newsletter

MASÁŽE a terapie těla

MASÁŽE a terapie těla

 

NOVINKA levandulová masáž "MERCI"

nebo můžete někoho potěšit Děkovným dárkovým poukazem
Rádi byste vyjádřili VDĚČNOST 60 min. levandulovou masáží?
Závan Francie a levandulové uvolnění - Dokonalá harmonizační péče pro hlavu, šíji a záda. Jak často vyjadřujeme životu, sobě či ostatním vděčnost? Díky této jemné směsi vzácných esenciálních olejů z Provance podpoříme proces harmonizace na úrovni psychické i fyzické. Hlavní složkou je uklidňující bylinková vůně levandule - blahodárna na psychiku a pomáhá uvolňovat stres a nervové napětí. Získáte naladění, které vytváří prostor větší vděčnosti a otevření se novému.
v hodnotě 1300 Kč/60 min.

Mgr. Blanka Demčáková

Regenerační masáž

Slouží především k uvolnění svalového napětí u přetížených nebo naopak ochablých svalů. Po masáži pocítíte úlevu nejen na fyzické úrovni, ale výrazně i na té mentální. Délka masáže závisí na aktuálních potřebách. Ke konci masáže se provádí harmonizace aury.

Můžete si zvolit vlastní kombinaci jednotlivých partií:

Šíje, hlava, záda, nohy zepředu, nohy zezadu, hýždě, ruce, břicho, dekolt (u žen), hrudník (u mužů), obličej.

60 min. 1500 Kč
90 min. 1800 Kč
120 min. 2200 Kč

 

AROMATERAPEUTICKÁ relaxační masáž - s esenciálními oleji a minerálními kameny

Aromaterapeutická masáž, je relaxační masáž spojená s léčivým účinkem bylinných esenciálních olejů v terapeutické kvalitě. Blahodárna na psychiku a pomáhá uvolňovat stres a nervové napětí. Vysoce účinné esenciální oleje pronikají do těla přes pokožku a zároveň jsou vdechovány. Při masáži se éterické oleje Bewit z pokožky dostávají do lymfatického a krevního řečiště. Proto by se klient neměl po aroma masáži sprchovat, aby éterické oleje mohly léčivě působit. Osvěžuje a zlepšuje krevní oběh a látkovou výměnu. Oddáte se slastnému nic nedělání a necháte o sebe pečovat. Dokonalý prostředek jako prevence proti virům a stresu. Masáž provází minerální kameny, kterých léčivou sílu si budete moci vychutnat v průběhu masáže.

60 min. 1600 Kč
 
 
Masážní balíček "SEBELÁSKA" = SELF LOVE
 
Sebeláska je tím nejdůležitějším vztahem v životě. Mějte se rádi a nechte se rozmazlovat relaxační masáží, která se provádí speciální olejovou směsí tj. 100% přírodním terapeutickým olejem Self Love. Na začátku si můžete vybrat vzkaz z karet "Sebeléčení", nebo se  zaměříme přímo na něco, co zrovna v životě potřebuje tu nejvyšší pozornost. Masáž tak může být zacílená přímo do srdce. Na závěr navíc obdržíte inhalační tyčinku sebeláska jako dárek - můžete po ní sáhnout kdykoli, když se nebudete cítit dobře nebo posílit vztah se sebou. Tip: Máte kolem sebe někoho, kdo se potřebuje věnovat sám sobě? Potěšte ho krásným  dárkem, rádi Vám vystavíme Dárkový poukaz. 
 
90 min. 1800 Kč
 
 
Masážní rituál pro ženu "Královnu"
 
Luxusní celotělová masáž olejem "Queen of Egypt", který spojuje starodávnou alchymii a jedinečnou vůni aromaterapie (kadidlo, myrha, santal, citron). Dodá ženě pocit vnitřního klidu, dotkne se hloubky její duše, pohýčká smysly i sebevědomí a nabije ji energií. Zažiješ celkové uvolnění těla a požitek z masáže ještě umocní speciální masáž hlavy, která ti pomůže pročistit si myšlenky. Dovol si být výjimečná a dopřej si tuto blahodárnou luxusní péči pro revitalizaci těla i ducha. Pozvedni svou ženskost na vyšší úroveň! Už není čas být popelkou, ani princeznou, ale atraktivní královnou, která s láskou přijímá a obdivuje sama sebe, nechává se vést svou přirozenou moudrostí a uvědomuje si své místo v životě. Pokud budeš chtít, můžeme zároveň věnovat pozornost tvému záměru, který momentálně potřebuješ. PS pro muže: vhodný dárek pro tvou královnu. 

90 min. 2 300 Kč

 

Masážní rituál horkými mušlemi

Masáž horkými mušlemi je pravý tichomořský rituál. Jedná se o velice účinné exotické ošetření těla, které pomáhá odstraňovat svalové a energetické bloky, eliminuje stres, bolesti, napětí a různé tělesné potíže. Tato luxusní péče výborně stimuluje krevní oběh a lymfatický systém. Spojuje v sobě léčebný účinek intuitivní energetické masáže a cíleného prohřívání. Nepřetržitě hřející lastury uvolňují svalstvo a ohřívají pokožku, která pak lépe vstřebává léčivé oleje. Dopřejete si taky účinky exotického tělového mléka a peeling z cukrové třtiny s nádhernou vůní Pure Fiji.
 
120 min. 2500 Kč

 

Breussova masáž

Je jemná, citlivá, energetická masáž zad a páteře. Masíruje se třezalkovým olejem, který uvolňuje psychiku. Dochází k nabobtnání meziobratlových plotének a uvolnění nervů, které v páteřní oblasti vycházejí do celého těla. Po jemné masáži se přikládá na páteř hedvábný papír a postupným přikládáním rukou dochází k závěrečnému magnetizování a harmonizování. Dle požadku klienta může být masáž doplněná o prvky rekondiční masáže.

60 min.  1300 Kč
 
 
Balíček BLÍŽ SÁM K SOBĚ 
 
Balíček péče o tělo i duši. Kombinace 90 minut - 60 min. regenerační masáže s 30 min. konzultací, intuitivním vhledem k Vaší osobnosti. Přinese  Vám výrazné uvolnění na úrovni fyzické i psychické. Tato masáž podporuje hluboké uvolnění a relaxaci. Doporučena také v náročném životním období, pracovním vyčerpání a dlouhodobé únavě.

90 min. 2000 Kč

 

Ayurvédská masáž hlavy

Působením na meridiánové body na hlavě dochází k celkovému uvolnění nejen vlasové pokožky ale celkově působí na člověka jako antistres. Pomáhá také k lepšímu růstu vlasů. Na mentální úrovni dochází k pročištění našeho energetického pole a tomu správnému naladění. Provádí se s kapkou přírodní esence, která nemastí vlasy. Léčivé ošetření hlavy, krku, ramen a horní části paží. Pomáhá zvládat psychickou únavu, podrážděnost, odstraňuje emocionální stres a napětí, zbavuje úzkosti, deprese. Navozuje pocit zdraví, klidu a duševní pohody. Hodinová masáž je včetně celých zad ze zaměřením na trapézy, šíji a hlavu - olejem na lehátku (30 min) a druhá polovina v sedě pouze hlava, bez oleje. 

30 min.

60 min. 

600 Kč

1300 Kč

 

Pokud byste rádi potěšili někoho, na kom Vám záleží, nabízíme možnost zakoupení dárkového certifikátu, neváhejte nás kontaktovat.

Na všechny druhy masáží od Blanky Demčákové je možné vystavit DÁRKOVÝ POUKAZ.

 

Permanentky na masáže + skvělý dárek!

Připravili jsme pro Vás výhodnou akci na regenerační masáže, můžete si vybrat z těchto tří variant:
 • Ke každé permanentce na 3x hodinovou masáž, cena permanentky je 4.500,- Kč, dostanete jako dárek 30 min. antistresovou masáž hlavy v hodnotě 600 Kč zdarma. 
 • Ke každé permanentce na 5x hodinovou masáž, cena permanentky je 7.500,-Kč, dostanete  jako dárek navíc 60 min. masáž v hodnotě  1.500 Kč zdarma.
 • Ke každé permanentce na 10x hodinovou masáž, cena permanentky je 15.000,- Kčdostanete jako dárek navíc 120 min. masáž  v hodnotě 2.200 Kč zdarma.

Permanentky jsou přenosné - mohou je využívat např. i další členové Vaší rodiny. Tato akce platí do konce října a pouze na masáže od Blanky Demčákové. Platnost permanentky je 6 měs. od zakoupení. Vhodné i jako vánoční dárek - rádi Vám vystavíme dárkový poukaz.  

 

Jakub Kořenek

Sportovní regenerační masáž

 • vhodná pro podporu a urychlení regenerace unaveného svalstva po náročném fyzickém / sportovním výkonu
 • odbourává kys. mléčnou ze svalů, která zpomaluje zotavení svalových buněk a oddaluje opětovné zapojení do fyzických aktivit
 • lze využít i před sportovním výkonem k aktivizaci svalových vláken, zmenšení rizika zranění a zvýšení fyzického výkonu
60 min 1200 Kč
90 min 1700 Kč
120 min 2200 Kč

 

Relaxační masáž

 • významné snížení stresové zátěže těla i mysli, navození hlubokého uvolnění nezbytného k vybalancování regeneračních systému organismu
 • pozitivní ovlivnění nervové funkce
 • vhodné při chronickém stresu, depresích, poruchách spánku
60 min 1200 Kč
90 min 1700 Kč
120 min 2200 Kč

 

Terapeutická hloubková masáž

 • uvolnění hlubokých ztuhlých svalů působením silného tlaku na problémové partie
 • výrazné ovlivnění regenerace uvolněních částí těla
 • navrácení původního rozsahu a zlepšení flexibility masírovaných svalů
60 min 1200 Kč
90 min 1700 Kč

 

Uvolnění hlubokých krčních svalů

 • specifická metoda uvolňování ztuhlého krku, trapézů, ramen a přilehlých oblastí
 • zlepšení pohyblivosti krční páteře
 • zmírnění chronických bolestí, případně migrenózních stavů
 • snížení citlivosti na stres v důsledku ztuhlých svalů kolem krku
 • zlepšení dýchání v souvislosti s odblokováním svalových spazmů
60 min 1400 Kč

 

Reflexní masáž chodidel

 • masáž specifických bodů plosek nohou
 • ovlivnění a harmonizace činnosti organismu prostřednictvím reflexních drah spojených s našimi orgány a tkáněmi
 • zmírnění stresové zátěže působením na nervovou soustavu
60 min 1000 Kč
90 min 1500 Kč

 

Jana Klimpellová

Regenerační masáž (60 min.) 1300 Kč
Balíček 3x Regenerační masáž (1100 Kč/60 min.) 3300 Kč
Sportovní masáž (60 min.) 1500 Kč
Balíček 3x Sportovní masáž 1300Kč/60 min.) 3900 Kč

Markéta Tomšů

Regenerační, relaxační, povzbuzující, hloubková (deef tissue), myofasciální masáž, Indická masáž hlavy antistresová, Manuální lifting obličeje (60/90/120 min.) 1100/1500/1900 Kč
Jóga  400 Kč

 

Náprava pohybového aparátu

Filip Marek

Náprava pohybového aparátu - chiropraxe, baňkování, tejpování, graston terapie gua sha, deep tissue hloubková masáž, nápravné cviky, stravovací návyky (60 min.)

1700 Kč

 

Reflexologie

Richard Žák

Reflexní terapie s energetickým léčením a intuitivním vhledem (90 min.)

2000 Kč

UPOZORNĚNÍ! V rámci zajištění kvalitních služeb pro vás i ostatní klienty, prosíme o dochvilnost u všech objednávek. Pokud se nemůžete dostavit na objednaný termín, prosíme, omluvte se nejpozději 24 hodin předem, jinak vám bude účtován storno poplatek 50 % z ceny masáže.  

V případě zájmu objednání mimo pracovní dobu, ve svátky či víkendy si účtujeme 500 Kč k ceně služby.

Máte zájem se objednat?

Odběr novinek

Upozornění

V rámci zajištění kvalitních služeb pro Vás i ostatní klienty, prosíme o dochvilnost u všech objednávek. Pokud se nemůžete dostavit na objednaný termín, omluvte se prosím nejpozději 24 hodin předem. Děkujeme za pochopení.

Poslední novinky