buďte s námi v kontaktu:
Navštivte náš
nový e-shop
Newsletter

MASÁŽE a terapie těla

MASÁŽE a terapie těla

 HORKÁ NOVINKA od 1.2.2019! Exkluzivní masážní rituál horkými mušlemi 

TERAPEUT Blanka Demčáková

Regenerační masáž

Slouží především k uvolnění svalového napětí u přetížených nebo naopak ochablých svalů. Po masáži pocítíte úlevu nejen na fyzické úrovni, ale výrazně i na té mentální. Délka masáže závisí na aktuálních potřebách. Ke konci masáže se provádí harmonizace aury.

Můžete si zvolit vlastní kombinaci jednotlivých partií:

Šíje, hlava, záda, nohy zepředu, nohy zezadu, hýždě, ruce, břicho, dekolt (u žen), hrudník (u mužů), obličej.

60 min 800 Kč
90 min

1200 Kč

120 min

1500 Kč

Exkluzivní masážní rituál horkými mušlemi

Pravý tichomořský rituál, velice účinné exotické ošetření těla pomáhá odstraňovat svalové a energetické bloky v těle, eliminuje stres, napětí a různé tělesné potíže a bolesti.Táto luxusní péče výborně stimuluje kresní oběh a lymfatický systém. Spojuje v sobě léčebný účinek cíleného prohříváí a intuitivní energetické masáže.Nepřetržitě hřející mořské lastury ohřívají pokožku, která lépe vstřebává léčivé oleje a uvolňuje svalstvo. Dopřejete si taky účinky exotického tělového mléka a peeling z cukrové třtiny nádherné vůně Pure Fiji (pouze u 120 min. masáže)
 

120 min

60 min

2100 Kč

1200 Kč

 

AVASA masážní rituál s esenciálními oleji a drahými kameny 

Relaxační masáž s použitím speciálních přírodních esenciálních olejů v terapeutické kvalitě. Esenciální masáž Vám pomůže uvolnit se a odstranit bolest z Vašeho svalstva. Osvěžuje a zlepšuje krevní oběh a látkovou výměnu. Oddáte se slastnému nic nedělání a necháte o sebe pečovat. Dokonalý prostředek jako prevence proti virům a stresu. Masáž provází minerální kameny, které si budete moci vybrat a vychutnat si jejich léčivou sílu v průběhu celé masáže.
60 min 1500 Kč

Breussova masáž

Je jemná, citlivá, energetická masáž zad a páteře. Masíruje se třezalkovým olejem, který uvolňuje psychiku. Dochází k nabobtnání meziobratlových plotének a uvolnění nervů, které v páteřní oblasti vycházejí do celého těla. Po jemné masáži se přikládá na páteř hedvábný papír a postupným přikládáním rukou dochází k závěrečnému magnetizování a harmonizování.

Dle požadavek klientů, připravila jsem pro Vás i doplnění masáže, a to o prvky rekondiční masáže a teplo a energii z lávových kamenů.

60 min  850 Kč
 
Balíček BLÍŽ SÁM K SOBĚ 
 
Balíček péče o tělo i duši. Kombinace 90 minut - 60 min. regenerační masáže s 30 min. konzultací, intuitivním vhledem k Vaší osobnosti. Přinese  Vám výrazné uvolnění na úrovni fyzické i psychické. Tato masáž podporuje hluboké uvolnění a relaxaci. Doporučena také v náročném životním období, pracovním vyčerpání a dlouhodobé únavě.
90 min 2000 Kč

Indická masáž hlavy

Je léčivé ošetření hlavy, krku, ramen a horní části paží. Pomáhá zvládat psychickou únavu, podrážděnost, odstraňuje emocionální stres a napětí, zbavuje úzkosti, deprese. Navozuje pocit zdraví, klidu a duševní pohody.

30 min 400 Kč
60 min. (+záda) 700 Kč
 
 
Medová detoxikační masáž

Detoxikační masáž medem je stará metoda posilování reflexních zón. Medová masáž stimuluje přes důležité reflexní zóny zad činnost orgánů těla, které k nim náleží.  Prostřednictvím specifických hmatů jsou při masáži medem vysávány staré usazeniny a jedy až z hloubi tělesných tkání a orgánů.

Masáž silně oživuje celý organismus a je  vhodná v první řadě při vyčerpání a slabosti v důsledku stresu, stáří nebo onemocnění, při napětí, nervových poruchách a stavech neklidu. Medová masáž svým detoxikačním působením osvobozuje celý organismus od usazenin, které se nahromadili z životního prostředí, potravy a léků. 

Délka masáže závisí na aktuálních potřebách a cítění, maximálně však trvá 60 min.

60 min. 900,- Kč

Pokud byste rádi terapií potěšily toho, na kom vám záleží, nabízíme možnost dárkového certifikátu. Neváhejte kontaktovat naši recepci nebo terapeuty:-)

 

TERAPEUT Marie Kolínová

Sportovní a rekondiční masáž

Tento druh masáží je určen zejména k osvěžení a odstranění únavy. Přispívá k regeneraci svalstva, brání zkracování jednotlivých svalů a zvyšuje jejich elasticitu. Působí též příznivě na krevní oběh. Prostřednictvím lymfatického  systému z těla odstraňují veškeré škodlivé látky.

60 min 800 Kč
90 min

1200 Kč

120 min

1500 Kč

Ájurvédská masáž

Tato masáž se v dnešní době stává čím dál více populární pro svou schopnost uvolnit celé tělo i mysl od každodenního stresu, dokáže účinně působit na vylučování toxinů. Díky modernímu způsobu života, konzumaci konzervovaných, či jinak upravených potravin a užívání léků se do našeho těla dostává velké množství chemických látek, které se postupně hromadí a narušují energetickou rovnováhu. Při masáži dochází k vyloučení toxinů uložených hluboko ve svalových tkáních, kostní hmotě i kůži, což napomáhá opětovné regeneraci. Příznivě také ovlivňuje všechny systémy v našem těle; lymfatický, trávicí, dýchací, imunitní, nervový, pohybový systém a podporuje také krevní oběh. Ajurvédská masáž kladně působí na psychický stav jedince a doporučuje se rovněž při poruchách trávení či nespavosti.

(60/90 min. - 1000/1500 Kč)

Havajská masáž

Havajská masáž (Lomi Lomi) spojuje relaxační masáž celého těla, tóny podmanivé hudby a vůně exotických olejů. Ruce a předloktí doslova tančí v dokonalé symfonii uvolňujících i energetizujících hmatů. Speciální technika a taneční rytmus havajské masáže vyvolávají hluboký terapeutický účinek, který odstraní napětí, odbourá stres a nabije tělo i duši pozitivní energií. Klient se tak snadno může odpoutat od každodenní reality a soustředit se jen a jen na sebe a na svou relaxaci.

(60/90 min. - 800/1200 Kč)

Reflexní lymfatická masáž

RLM je jemná a účinná metoda čištění lymfatického systému prováděná na ploskách nohou. Pomáhá při imunitních onemocněních, poúrazových stavech, otocích, kosmetických i psychosomatických problémech. Lze ji aplikovat i v případech, kdy klasická manuální lymfodrenáž nejde použít. Nepůsobí tak razantně jako manuální mechanická lymfodrenáž, ale působí dlouhodoběji a víc stimuluje tělo k čištění.

(30/60 min. - 400/700 Kč)

Rituál pěti elementů

Jedná se o masážní rituál inspirovaný Indií. Je to rituální nádherná masáž, která trvá 90 minut a postupně využívá techniky blízké jednotlivým elementům dle indické filozofie- Země, voda, vzduch, oheň a akáša (éter, prostor). Tento rituál má silné harmonizační účinky na celého člověka ve všech jeho vrstvách a také na rozproudění a zharmonizování jemných tělesných energií. Silný účinek tohoto rituálu se projeví také v pozitivním naladění psychiky a přetrvávajícím pocitu lehkosti. Masíruje se celé tělo, záda a šíje, nohy, ruce a hlava.

(90 min - 1500 Kč)

TERAPEUT Hanka Nováková

Rekondiční a relaxační masáž

Tento typ masáží napomáhá při odstraňování bolestí zad, povoluje svalová napětí, zlepšuje krevní oběh, urychluje látkovou výměnu, posiluje imunitní systém organismu a odstraňuje stres. Masáž je prováděna kvalitním rafinovaným olejem v BIO kvalitě. Druh oleje je na výběru klienta.

60 min 800 Kč
90 min

1200 Kč

120 min

1500 Kč

Raindrop technika

Jedná se o jednu z nejbezpečnějších a neinvazivních technik používaných zejména pro napravení páteře, ale je i výborným pomocníkem při vnitřní očistě organismu. Během masáže je využíváno antimikrobiálních vlastností esenciálních olejů a zároveň se pracuje s reflexními body na chodidlech a na zádech. Na zádech jsou aplikovány speciální jemné masážní hmaty zvané effleurage.

(90 min. - 1200 Kč)

Dornova metoda

Unikátní metoda vyvinutá fyzioterapeutem Dieterem Dornem napomáhá navracení kloubů a obratlů do správné polohy za pomoci jemné manuální techniky, kdy terapeut působí na ošetřované místo vždy ve spolupráci s klientem. Metoda je nenásilná neinvazivní a bezbolestná.

(90/120 min. - 900/1200 Kč)

 

Na všechny druhy masáží je možné vystavit DÁRKOVÝ CERTIFIKÁT

UPOZORNĚNÍ! V rámci zajištění kvalitních služeb pro vás i ostatní klienty, prosíme o dochvilnost u všech objednávek. Pokud se nemůžete dostavit na objednaný termín, prosíme, omluvte se nejpozději 24 hodin předem, jinak vám při příští návštěvě bude účtován storno poplatek 300 Kč. 

 

 

 

 

Máte zájem se objednat?

Odběr novinek

Upozornění

V rámci zajištění kvalitních služeb pro Vás i ostatní klienty, prosíme o dochvilnost u všech objednávek. Pokud se nemůžete dostavit na objednaný termín, omluvte se prosím nejpozději 24 hodin předem. Děkujeme za pochopení.

Poslední novinky