buďte s námi v kontaktu:
Navštivte náš
nový e-shop
Newsletter

Kineziologie - One Brain

Kineziologie - One Brain

 

Ing. Hana Nováková

Můžete se objednat v pátky 9.00 - 17.00 hod.

 

Kineziologie – metoda One Brain

One Brain metoda je jedna z nejznámějších metod alternativní medicíny, kterou uznávají mnozí psychologové, lékaři, učitelé, ale i laici po celém světě. Jedná se o jemnou metodu, kdy pomocí jednoduchého svalového testu je možné odstranit dlouhodobé problémy a zátěže. Metoda je vhodná pro všechny věkové kategorie a pro široké spektrum fyzických i psychických problémů.

Tato metoda pracuje s teorií, že sval čí skupina svalů má určitý vliv na orgány člověka, a že lidské tělo „skladuje“ traumata z našich životů právě ve svalech, které jsou jeho komunikační součástí. Při provádění svalového testu se nalaďujeme na neurologický systém těla, který nám pomáhá odhalit skryté příčiny a podstatu problému. Metoda One Brain vychází z předpokladu, že při vzniklém problému jde o špatnou komunikaci mezi pravou a levou hemisférou mozku, a že problém vznikl v důsledku prožitého strachu, bolesti nebo strachem z bolesti. Takto vzniklé bloky v naší mysli je možné jednoduchými korekcemi odstranit.

One Brain metoda nediagnostikuje ani neléčí, ale tím že se odstraní bloky v naší mysli, tak dojde k uvolnění energetického toku v těle a k zapojení samoléčících sil organismu. Kineziologické odblokování není náhradou za lékařskou či psychoterapeutickou péči. 

 

Jak probíhá sezení s klientem:

Na začátku sezení je potřeba s klientem probrat problém, který chce řešit a naladit se na jeho neurologický systém. Dále se pak přes svalový okruh na rukou zjišťují informace potřebné k odstranění klientovy zátěže a pomocí vhodných technik nebo cvičení dochází k jemnému odstranění bloků souvisejících s daným problémem. Dobře provedené odblokování pomůže klientovi, aby byl schopen využít celý svůj potenciál, dostane-li se do podobné stresové situace. Klient již není uvězněn v minulosti a ve starých sebedestruktivních modelech chování, ale uvědomuje si, že jedná na základě svobodné VOLBY, a že novým pohledem na věc má možnost postupovat v dané situaci jinak a pro něj příznivěji.

Kineziologické odblokování trvá cca 1,5 - 2hod.

Příklad toho, s čím Vám kineziologie může pomoci:

  • Kineziologické odblokování je vhodné pro každého, kdo chce změnit svůj život k lepšímu a tím pomoci nejen sobě, ale i svému okolí
  • Odstranění poruch s učením u dětí i dospělých
  • Alergie, nadváha, migrény, bolesti zad
  • Strachy, fobie, závislosti
  • Nízké sebevědomí a sebeúcta, vyhoření, partnerské vztahy
  • Urychlení léčebných procesů a úleva od stresu
  • Pomoc při dosahování cílů a nalezení skrytého potenciálu

Cena:

  • Jedno sezení v délce 120 min. – 1. 000 Kč

Máte zájem se objednat?

Odběr novinek

Upozornění

V rámci zajištění kvalitních služeb pro Vás i ostatní klienty, prosíme o dochvilnost u všech objednávek. Pokud se nemůžete dostavit na objednaný termín, omluvte se prosím nejpozději 24 hodin předem. Děkujeme za pochopení.

Poslední novinky