buďte s námi v kontaktu:
Navštivte náš
nový e-shop
Newsletter

PRÁCE S TĚLEM: Body-mind terapie, dechem, skupinová jóga, individuální jógová terapie, tanečně-pohybová terapie

PRÁCE S TĚLEM: Body-mind terapie, dechem, skupinová jóga, individuální jógová terapie, tanečně-pohybová terapie

 

Marcela Rešlová

Individuální terapie pohybem (60/90 min.) 1000/1500 Kč

Individuální jógová terapie - hatha, ashtanga, kundalini jóga (60/90 min.)

Skupinová jóga - dle vypsaných termínů

1000/1500 Kč

 


Holistický přístup v terapii nastoluje rovnováhu mezi tělesnými (soma, body), duševními (psyché) a myšlenkovými (mind) procesy. Zkoumá vztah mezi nimi, příčiny, souvislosti a následky obtíží. Vychází z tělesného vnímání a cítění, přechází do emocí a myšlenek. Obnovuje pozornost k vnitřnímu prožívání, přináší hlubší porozumění problémům i sám sobě. Ve své komplexnosti pracuje s člověkem na bio-psycho-socio-spirituální úrovni. Podporuje životní vitalitu a energii, protože každý má v sobě dostatek síly a zdrojů vedoucích ke spokojenému životu.

Kundalini jóga je jóga vědomí, pracuje s vědomím člověka a jeho vnitřní energií. Je to technika, při které zkoumáte sami sebe, probouzíte vnitřní sílu a kreativní potenciál. Efektivním využitím svých vnitřních zdrojů můžete v životě dosáhnout čeho chcete, být šťastnější a spokojenější.
 
Na kurzu se budeme věnovat systému 10 těl a každý týden jinou cvičební sestavou harmonizujeme jednotlivé tělo. Lekce se skládá z úvodní mantry, rozcvičky, sestavy (krije), relaxace a meditace. Lekce je vhodná pro každého, kdo se chce věnovat sám sobě. V případě těhotenství či zdravotní obtíží informujte lektorku.  

Speciální cvičební sestavy (krije), harmonizují nervovou soustavu a endokrinní systém, zvyšují pružnost páteře, povzbuzují látkovou výměnu a krevní oběh. Fyzické cvičení a dechové techniky (pránajáma) jsou základ fyzického i psychického zdraví organismu. Meditační techniky pomáhají ztišit mysl a vědomě pozorovat myšlenkové pochody a procesy. Meditace a práce s myslí je doprovázena zvuky, recitací manter, vizualizací a dechem. Podporují pozitivní přístup k životu, radost, kreativitu a vitalitu. Spojte se se svým tělem, srdcem, duší a žijte život podle svých představ v lásce, harmonii a beze strachu.

Na sebe: pohodlné, ideálně bílé oblečení (nemusí být, ale pokud máte alespoň tričko, je to vhodnější)

Lekce je vhodná pro každého, kdo se chce věnovat sám sobě. Podložky jsou k zapůjčení přímo na místě. V případě těhotenství či zdravotní obtíží informujte lektorku. 

Marcela Rešlová
certifikovaná lektorka kundalini jógy  

+420 724 159 398

 

Máte zájem se objednat?

Odběr novinek

Upozornění

V rámci zajištění kvalitních služeb pro Vás i ostatní klienty, prosíme o dochvilnost u všech objednávek. Pokud se nemůžete dostavit na objednaný termín, omluvte se prosím nejpozději 24 hodin předem. Děkujeme za pochopení.

Poslední novinky