buďte s námi v kontaktu:
Navštivte náš
nový e-shop
Newsletter

Biofrekvenční terapie - plazmový generátor

Biofrekvenční terapie - plazmový generátor

Plazmový generátor je jeden z mnoha vynálezů Nikoly Tesla a v současné době představuje světovou špičku mezi podobnými přístroji. Aplikace záření  (nevyzařuje nebezpečné gamma paprsky!) vede ke zničení patogenních organismů v našem těle (bakterie, viry, paraziti, plísně). Působení  specifických  frekvencí  má také vliv na podporu lymfatického systému a funkce jednotlivých orgánů.Pro aplikaci plazmového generátoru je třeba znát konkrétní patogeny v organismu.V našem centru nabízíme vyšetření  na přístrojích: Senzitiv Imago, Salvia a Acucomb, které jsou schopné nalézt v organismu jednotlivé zátěže.

Na jakém principu pracuje plazmový generátor?
Všechny živé organismy vysílají svoje typické pásmo frekvencí. Čím je organismus jednodušší, tím nižší frekvence vysílá. Frekvence parazitů se pohybují v rozmezí 1-900 000 Hz. Frekvence vysílané lidským tělem jsou v pásmu 1,52-9,46 MHz, tedy velice výrazně vzdálené od frekvenčního pásma parazitů. Tento poznatek plně využívá plazmový generátor RPZ 14, přístroj unikátní a jedinečný, nabízející možnost ničit parazity. Krátké impulsy vysokého napětí, procházející silnostěnnou skleněnou trubicí naplněnou vzácnými plyny, kde na výstupu, který zapaluje plazmový výboj je napětí 5000-8000 Voltů a skokové proudové nárazy dosahují několika stovek Ampér. Nastavené elektromagnetické pulsy se šíří do vzdálenosti až 15 m ve všech směrech. Procházejí bez zkreslení a omezení organickou hmotou. Toto působení vede k hubení patogenů podle individuálně nastaveného frekvenčního programu. V okamžiku průchodu elektromagnetických pulsů tělem parazita se stejnou frekvenční délkou, dochází k stále větší rezonanci buněk, až jejich buněčná stěna praskne a tím dojde k zahubení organismu a odstranění příčiny obtíží.

Kde všude se paraziti mohou nacházet?
Paraziti, spíše jejich působení, bylo známo již před tisíci lety. Paraziti jsou složití, vysoce přizpůsobiví tvorové žijící velice skrytě, kteří jsou schopni část těla svého hostitele si přizpůsobit ke své potřebě a přimět jej, aby jim samo přivádělo živiny. Parazity můžeme najít v krvi, lymfě, svalech, kůži, střevech, játrech, ledvinách i srdci, ale také v kostech, mozku nebo oku. Jsou velice odolní, adaptabilní a jsou schopni produkovat látky různého chemického složení, aby oklamaly imunitní systém nebo rozpustily, narušily tkáň a dostali se tam, kam potřebují. Dnes již víme, že tasemnice nemusí žít pouze ve střevě, ale i v jiných vnitřních orgánech a také v oblasti páteře. Svým životem stejně tak jako všichni ostatní parazité nám může způsobovat velmi vážné onemocnění, nepředvídatelné zdravotní obtíže, bolesti a omezení. 

Pro koho je plazmový generátor vhodný?
Terapie plazmovým generátorem je bezkontaktní a bezbolestná. Je vhodná i pro děti a domácí mazlíčky. Nemá žádný negativní vliv na lidský organismus. Po aplikaci se můžete cítit unavení, důvodem je rozpad patogenů. 

Všichni máme v těle bakterie, viry, parazity. Toto je úplně v pořádku a přirozené. Záleží  však na tom, zdali s nimi žijeme v harmonii nebo nad námi začínají vítězit.  Toto se může projevit různými fyzickými i psychickými problémy. V tomto případě plazmový generátor může pomoci navrátit zdraví.  Zdravé tělo odolává negativním vlivům prostředí. Pokud však je oslabené, stává se snadnou kořistí pro různé parazity, viry, bakterie. 

Kdy se plazmový generátor nedoporučuje aplikovat?
Plazma se nedoporučujeme aplikovat  pokud máte kardiostimulátor a během těhotenství. Tyto situace dosud nebyly dostatečně prozkoumány. 

Jak zjistit kteří paraziti, viry, bakterie mi škodí?
Pro aplikaci plazmového generátoru je třeba znát konkrétní patogeny v organismu. Nabízíme vyšetření  pomocí přístroje Salvia, který je schopný nalézt v organismu jednotlivé zátěže. Pokud již jste se byli vyměřit jinde  a máte seznam frekvencí, náš odborník na plazmový generátor vám je na přístroji nastaví  ve vhodném pořadí a také vám řekne,  kolik sezení bude potřeba a kolik korun  celý proces  bude stát.

Kolik času je třeba na odstranění zátěží?
Toto je velice individuální.  U jednoho člověka bude potřeba 1 hodina, u někoho jiného bude potřeba několik sezení a celkem  to může být i 10 hodin.  Záleží na naměřených zátěžích. 

Může jít na jedno sezení s plazmovým generátorem několik lidí? Jak terapie probíhá?
Ano, přístroj působí v celé místnosti.  Cena je stejná, platí se pouze za čas.  V našem centru můžete v příjemném prostředí odpočívat, číst si, k dispozici je občerstvení. Můžete přijít s přáteli, či rodinnými příslušníky. 

Lze nějak podpořit účinek plazmového generátoru?
Je třeba si uvědomit, že s tímto krokem by se člověk měl i zamyslet nad svým způsobem života, stravováním, původem a kvalitou ovoce, zeleniny a ostatních potravin, vody i dalších tekutin. Styl života, fyzická kondice, spěch, stresové situace, ale i vzpomínky uložené v paměti a podvědomí, ovlivňují člověka a jeho imunitu víc než si v běžném každodenním ruchu je ochoten připustit. A tak může vybírat, jestli něco změní, čím začne a co všechno udělá pro sebe, ale tím vlastně i pro své blízké, přátele a pro celé své okolí.

Je možné plazmování přes víkend?

Ano je to možné po individuální domluvě s příplatkem 650 Kč. 

V našem centru získáte kompletní péči. Každý člověk je jedinečný, proto potřebuje individuální péči. Co někomu pomůže, jinému může uškodit. Lidé často užívají různé doplňky stravy, byliny atd., které pro ně často nejsou vhodné. Naši odborníci, vám mohou poradit, co je pro vás vhodné či vás celým procesem očisty provedou. Navrhneme vám různé cesty a vy si pak sami vyberete, co je pro vás vhodné.

Video co plazmový generátor je: 

https://mail.google.com/mail/u/0/#inbox/WhctKKXxCwBpGmJgDcjptphggtKgtfSVGLPMfmkxXBKvhxqxcKVhkLtpCWwGpftHXrwRNkL?projector=1

 

Ceník

1 min./1 hod. 10/600 Kč
permanentky: 8 hod.
4.000Kč
                        15 hod. 7.000 Kč
                        25 hod. 10.000 Kč

 

 Permanentky

Typ  Hodnota permanentky v Kč Délka terapie Cenové zvýhodnění Ušetříte celkem    Zvýhodněná hodinová sazba
1.  4000,- 8 hodin -17% 800,- 500,-
2.  7000,-  15 hodin -22% 2000,- 466,-
3.  10000,-  25 hodin -33% 5000,- 400,-
           
Ceny jsou uvedeny včetně DPH.        
           
Standardní hodinová sazba 10,- Kč/min. tj. 600,- Kč/hod.      

 

Plazmový generátor RPZ 14 je experimentální laboratorní přístroj pro ničení bakterií a virů.

RPZ 14 není zdravotnícky prostředek, není zamýšlen jako prostředek na léčení nemocí. 

Máte zájem se objednat?

Odběr novinek

Upozornění

V rámci zajištění kvalitních služeb pro Vás i ostatní klienty, prosíme o dochvilnost u všech objednávek. Pokud se nemůžete dostavit na objednaný termín, omluvte se prosím nejpozději 24 hodin předem. Děkujeme za pochopení.

Poslední novinky