buďte s námi v kontaktu:
Navštivte náš
nový e-shop
Newsletter

Bachová květová terapie

Bachová květová terapie

 

Bachovy essence

Objevitelem těchto květových esencí byl Dr. Edward Bach, který jako první zjistil, že v rostlinách se skrývají vibrace, které odpovídají vibracím lidské duše, pocitům a emocím, a které správným výběrem a použitím mohou pomoci nastolit v člověku ztracenou harmonii a vyrovnanost, a tím zabránit nemoci, aby se rozšířila, nebo napomoci jejímu vyléčení.

Dr. Bach věřil, že každý nezpracovaný problém, který člověk během života „utrpěl“ blokuje jeho životní energii. Filozofií Dr. Bacha bylo, že “zdravá mysl přináší zdravé tělo“ a tak postupem času dal vzniknout systému 38 esencí z květů, keřů, stromů a vody, které působí na emocionální úrovni, aniž by potlačovaly negativní pocity, ale mění je v pozitivní postoje, které podporují a probouzí v člověku proces sebeuzdravení.

Bachovy květové esence jsou určeny jak pro člověka, tak i pro zvířata a rostliny. Jedná se o přírodní produkt bez vedlejších účinků a kontraindikací.

Bachova květová terapie nediagnostikuje ani neléčí, ale pomocí esencí se harmonizuje naše mysl, čímž nám umožňují překonávat každodenní problémy a tím podpořit naši životní sílu. Bachova květová terapie není náhradou za lékařskou či psychoterapeutickou péči. 

 

Jak probíhá sezení s klientem:

Podmínkou úspěšné terapie je konzultace, během níž je probrán a zanalyzován klientův problém. Na základě této konzultace je následně připravena originální směšovací lahvička s esencemi, které jsou specifické a jedinečné právě pro daný problém. Požívané jsou výhradně originální květové esence dle původních Bachových receptur vyrobených z mateřských tinktur v Mount Vermontu (Velká Británie).

 

Příklad toho, s čím Vám Bachovy esence mohou pomoci:

  • Pomáhají řešit osobní i pracovní mezilidské vztahy
  • Uvolňují zablokovanou životní energii a uvádějí jí zpět do pohybu, napomáhají zvládnout nejrůznější záporné emoce a pocity
  • Umožňují zpracovat nestrávené problémy, starosti, strachy a bolesti z minulosti, které jsme utrpěli, či někomu způsobili
  • Napomáhají komplexnímu pohledu na věc, řešení problémů a stát se otevřenějšími, přístupnějšími, tolerantnějšími a chápavějšími
  • Dokáží řešit i problémy na fyzické úrovni jako například migrény, bolesti zad, problémy s učením, menstruační bolesti, poruchy soustředění, poruchy učení, apod.
  • Jsou vhodné při řešení problému týkajícího se nejrůznějších strachů, obav, fóbií a napomáhají zvládání nejrůznějších krizových situací 

Návrat k emocionální stabilitě je možný. Bachova terapie nabízí pomoc při překonávání strachu, úzkosti, emocionální nestability, nedostatku sebevědomí a náročných životních situací. Tato metoda je vhodná jak pro vás, tak pro vaše děti.

Každá lahvička Bachových esencí je tvořena individuálně, aby co nejlépe reflektovala vaše potřeby a pocity. Tyto esence vám umožní lépe pochopit vaše emoce, a výběr esencí je vždy výsledkem společné práce a porozumění.

Cena:

Vstupní Diagnostika + 1 lahvička 60min 741,-

Kontolmí konzultace + essence bez změny 30 min 417,-

Bachovy essence- podpůrná lahvička k jiné terapii 396,-

 

Kontakt:

Magdaléna Parajková

Máte zájem se objednat?

Odběr novinek

Upozornění

V rámci zajištění kvalitních služeb pro Vás i ostatní klienty, prosíme o dochvilnost u všech objednávek. Pokud se nemůžete dostavit na objednaný termín, omluvte se prosím nejpozději 24 hodin předem. Děkujeme za pochopení.

Poslední novinky