buďte s námi v kontaktu:
Navštivte náš
nový e-shop
Newsletter

Změň svou KÁVU a uzdrav své tělo - ochutnávka ZDARMA

Změň svou KÁVU a uzdrav své tělo - ochutnávka ZDARMA

| Ing. Eva Kocurková, specialistka v oboru Vědecká výživa lidí

Datum: 29. 8. 2017

Čas: 18:00 hod.

Cena: ZDARMA

Přátelé a milovníci kávy, informace tvoří kulturu a káva je jejím neodmyslitelným průvodcem.

 Pokud se nehodláte zřeknout požitku z pití kávy, ale přitom chcete pečovat i o své zdraví, máme pro Vás řešení:-)

Černá gurmánska  bio  káva   Leskokorkou  lesklou (REISHI). Tomuto pokladu tradiční čínské medicíny, který je využívaný již od 3. století před naším letopočtem, říkají čínští mistři Reishi, což v překladu znamená "Nádherný květ". Stejní učenci tvrdí, že "vzkřísí i mrtvého a postaví na nohy každého". 

Zpráva zdravá káva je nový prostor pro informace o světě kávy i v oboru který jsme vystudovala a to Vědecká výživa lidí na univerzitě.

Ganoderma – královna léčivých rostlin

V Číně už po tisíciletí považují houbu Ganoderma (lat. Ganoderma  lucidum, česky Lesklokorka lesklá, japonsky Reishi, čínsky Ling-zhi) za  vynikající léčivou rostlinu. Je prvním tzv. „potravinovým doplňkem” s  léčivými účinky, který nemá žádné vedlejší účinky ani při dlouhodobém  užívání. Podporuje obranyschopnost organismu, účinně napomáhá  předcházení chorob.

Vědecké výzkumy a pokusy potvrzují pozitivní účinky Ganodermy ve  všech směrech, hlavně její schopnost čistit krev; zlepšuje krevní oběh a  kvalitu buněk. Umožňuje správnou činnost vnitřních orgánů, zlepšuje  slabou fyzickou kondici a posiluje imunitní systém. Prokazatelně je  úspěšná při léčení těch nemocí, které jsou způsobeny špatným krevním  oběhem. Pomáhá uchovat dobrý zdravotní stav a vitální vzhled.

Možná to zní neobvykle, ale Ganoderma má dvojí možný účinek – může  zvýšit, ale i snížit krevní tlak – podle potřeby organizmu. Harmonizuje  činnost imunitního systému a zvyšuje jeho přirozenou samoléčící  schopnost.

Káva Ganocoffee neutralizuje v organizmu nahromaděnou kyselost,  zabraňuje pálení žáhy. Při jejím pravidelném a výlučném užívání (pokud  si chcete ověřit její skutečný účinek, nepijte jiný druh kávy!) si  můžete upravit krevní tlak, mohou ji pít i lidé s vysokým krevním  tlakem.

teší se na vás

Eva Kocurková

 

Pro rezervaci místa, prosíme, vyplňte formulář zde nebo použijte rychlé kontakty: info@avasa.cz, tel. 734 384 673 (kapacita sálu omezena, prosíme o registrace předem).

Mám zájem se objednat teď

Odběr novinek

Upozornění

V rámci zajištění kvalitních služeb pro vás i ostatní klienty, prosíme o dochvilnost u všech objednávek. Pokud se nemůžete dostavit na objednaný termín, prosím, omluvte se nejpozději 24 hodin předem, jinak vám při příští návštěvě bude účtován storno poplatek 300 Kč. Děkujeme za pochopení.

Poslední novinky