buďte s námi v kontaktu:
Navštivte náš
nový e-shop
Newsletter

Pomoc do života pomoci duchovní numerologie

Pomoc do života pomoci duchovní numerologie

| Mgr. Blanka Demčáková

Datum:  2. 6. 2024
Čas:  13:00 - 18:00 hod. 
Cena: 2 300 Kč

Naučte se používat svoji nejsilnější ctnosti jako štít proti problémům, způsob řešení situací a nalezněte zdroj smyslu života.

Seminář pro všechny, kteří hledají v náhodách souvislosti, ve věcech smysl a za smyslem moudrost. Už nechcete být ezoterickým turistou nebo životním tulákem? Objevte svoji duchovní podstatu a probuďte v sobě rádce pro život! Vstoupit na cestu poznání znamená říci ANO své vnitřní proměně.

Jen ten, kdo rozumí své duši, ví, co je pro ni nejlepší - vezměte svůj osud zodpovědně do svých rukou.

Pojďme společně aplikovat do života viditelné s neviditelným!

Pokud má člověk dobře rozvinutou svou duchovní podstatu (své Vyšší já), tak naslouchá svému vytříbenému citu - uvědomí si kdo je, dokáže poznat pravdu, vyhodnotit situace, lidi... umí se rozhodovat a řešit jakékoliv situace, které mu přicházejí do cesty. Toto umění, které vám nikdo nemůže vzít, nám dává sílu a moc, klid, jistotu a hlavně vnitřní svobodu. 

Program semináře:

Duchovní numerologie - cesta sebepoznání pomocí čísel

Čísla (datum narození nebo samotné jméno a příjmení přepsané do číselného kódu) nás jistým způsobem charakterizují. Když porozumíme jejich řeči, můžou nám být velkým pomocníkem na naší cestě vlastního sebepoznávání a seberozvoje. Můžou nám ukázat, kde se skrývá náš obrovský potenciál, ale také to, kde máme skryté slabiny, na kterých je nutné pracovat.

Pomocí čísel dokážeme popsat nejen naši povahu, ale také to, proč jsme přišli na tento svět, co se máme naučit a jaký je náš životní cíl.

Na kurzu se obeznámíte se systémem výpočtu životního čísla dle data narození (nejedná se o mřížku). Také nahlédneme do výpočtu osudových čísel, které vychází z vašeho jména a příjmění - jak se praví: „ve jménu je zapsán náš osud“.

Duchovní numerologie interpretuje čísla ve více úrovních a pomocí ní se můžete dozvědět, s jakým duchovním potenciálem přicházíme na tento svět, jak máte působit tady a teď, co ještě nemáme zvládnuto a nakonec i to, jaký je náš životní úkol.

Dozvíte se informace o číslech trochu z jiného pohledu, ale také získáte úplně nový pohled na život, jak to tady funguje, jakým zákonům podléháme a poskytneme vám další kousek „skládačky“ na cestě k porozumění oběma světům: viditelnému i neviditelnému. Díky tomu se stanete opravdovými realisty, kteří stojí pevně na svých nohou.

Numerologie poukazuje na to, že síla a poznání je v každém z nás. Jejím úkolem je pomoci člověku poznat hlavně sebe sama, kde jsou jeho skryté přednosti, slabiny nebo bloky. Poznáním se člověk vyvíjí. Nezapomínejme ale, že nejenom poznáním (teorií), ale zejména ověřováním v praxi se naše víra stává přesvědčením a my se zbavujeme strachu.

Seminář s praktickým přínosem, na kterém se zaměříme na autenticitu každého účastníka kurzu.

Zvu Vás na intenzivní celodenní workshop.

Blanka


Pro rezervaci místa, prosíme, vyplňte formulář zde nebo použijte rychlé kontakty: info@avasa.cz, tel. 734 384 673 (kapacita sálu omezena, prosíme o registrace předem).

Mám zájem se objednat teď

Odběr novinek

Upozornění

V rámci zajištění kvalitních služeb pro Vás i ostatní klienty, prosíme o dochvilnost u všech objednávek. Pokud se nemůžete dostavit na objednaný termín, omluvte se prosím nejpozději 24 hodin předem. Děkujeme za pochopení.

Poslední novinky