buďte s námi v kontaktu:
Navštivte náš
nový e-shop
Newsletter

ZRUŠENO: Živlová aromaterapie - Hanna Maria Therapy

ZRUŠENO: Živlová aromaterapie - Hanna Maria Therapy

| Hanna Mária Tomášková, majitelka společnosti a autorka vůni Hanna Maria Therapy

 

Živlová aromaterapie 

Rádi bychom Vám představili trochu jinou aromaterapii, než která je běžně dostupná v obchodech. Jedná se o energetickou aromaterapii firmy Hanna Maria Therapy z Pardubic. Začneme pevným základem trojúhelníku energetické aromaterapie a to je aromaterapie živlů - oheň, voda, vzduch, země a éter. 
 
Dozvíte se o našem propojení s vesmírem, o vlivu otce, matky a celé rodiny na náš život. Seznámíte se s léčivými vůněmi živlové aromaterapie. Součástí semináře bude výroba své osobní vůně v podobě balzámu, který má všestranné využití. Jeho hlavní předností je, že neobsahuje žádnou vodu, je tedy ideálním ochráncem pokožky i rtů v zimě. Zároveň si budete moci vychutnat některé z nabídky našich zimních a relaxačních čajů.
 
Seminářem Vás provede paní Hanna Maria Tomášková, majitelka firmy a zároveň autorka vůní.
 
Přijďte se ponořit do svěra vůní a příjemně si odpočinout.
 
Datum: 9.4.2024
Čas: 17.30 - 20.00hod
Vstup:  480,-Kč

Uzávěrka přihlášek: do 20.3.2024


Pro rezervaci místa, prosíme, vyplňte formulář zde nebo použijte rychlé kontakty: info@avasa.cz, tel. 734 384 673 (kapacita sálu omezena, prosíme o registrace předem).

Mám zájem se objednat teď

Odběr novinek

Upozornění

V rámci zajištění kvalitních služeb pro Vás i ostatní klienty, prosíme o dochvilnost u všech objednávek. Pokud se nemůžete dostavit na objednaný termín, omluvte se prosím nejpozději 24 hodin předem. Děkujeme za pochopení.

Poslední novinky