buďte s námi v kontaktu:
Navštivte náš
nový e-shop
Newsletter

ŽENA - něžná a zároveň silná, celodenní seminář

ŽENA - něžná a zároveň silná, celodenní seminář

| Blanka Demčáková, terapeutka duševního růstu

Čas: 9.30-18.00 hod

Cena: 2.800 Kč

Přihlášky: pomocí žluté formuláře níže nebo na e-mailové adrese info@avasa.cz či tel.čísle 734 384 673.

 

Ráda bych tě srdečně pozvala na prožitkový seminář pro ŽENY.

Dovol své ženské stránce rozvíjet duchovní dary a být tak více otevřená moudrosti, oddaná své cestě ženství, růstu a rozvoji.

Každá z nás si prošla mnoha životními výzvami a překonala mnohé neznáze. Stále znovu a znovu se obrozujeme, abychom se dokázali vyrovnat se vším, co nám život přináší. To co si dokážeme vědomě uložit do naši duše nám přináší zároveň i moudrost vědmy.

Seminář pro ženy, které se chtěji více spojit se svým ženstvím a najít tak obrovský zdroj síly v sobě. Co to všechno ale obnáší?

Už není potřeba být vyčerpaná, smutná,uštvaná neustálou kontrolou, zaměřená na výsledky, uhoněná povinnostmi, setrvávat v nefunkčním vztahu, bezradná bez partnera... Pokud Ti to něco připomíná, pokud se v tom poznáváš, tak i pro Tebe jsem vytvořila ženský léčivý prostor.

Obohacující prožitkový seminář, kterého náplní budou témata ženství a kořenů, lásky, partneství, sebepřijetí, rozvoji intuice, nastavení osobních hranic, odpuštění, emocí, sebepoznávání, ženského zdraví..

Přijď načerpat sílu ženskosti. Čeká nás sdílení, posílení a odevzdání všemu co přijde a to v uzavřeném kruhu žen.

Těším se na společné setkání :-)

Blanka

 

 


Pro rezervaci místa, prosíme, vyplňte formulář zde nebo použijte rychlé kontakty: info@avasa.cz, tel. 734 384 673 (kapacita sálu omezena, prosíme o registrace předem).

Mám zájem se objednat teď

Odběr novinek

Upozornění

V rámci zajištění kvalitních služeb pro Vás i ostatní klienty, prosíme o dochvilnost u všech objednávek. Pokud se nemůžete dostavit na objednaný termín, omluvte se prosím nejpozději 24 hodin předem. Děkujeme za pochopení.

Poslední novinky