buďte s námi v kontaktu:
Navštivte náš
nový e-shop
Newsletter

Uvolnění ženského potenciálu

Uvolnění ženského potenciálu

| Mgr. Blanka Demčáková, intuitivní terapeutka

 

KDY:      ve středu 16.1.2019

ČAS:      18.00 - 20.00 hod.

CENA:    390 Kč

Pro účast  se doporučuje rezervace místa v dostatečném předstihu, počet míst omezen. 

Přijď obohatit svou duši do společného kruhu tím, co žena potřebuje, co by chtěla, na co hledá odpovědi, v čem se ještě nevyzná, není si jistá....

Tentokrát na téma: KDO JSEM?
 
Připoj se a spolu povzneseme své ženství na vyšší úroveň sebeuvědomění a otevřeme duši hlubšímu vnímání. Vše se bude odvíjet za účelem uchopení ženského přincipu a uplatněním v každodenním prožívání.
 
Zkus to, zažij a zjisti kdo jsi. Těším se už na Tebe:-)
 
Blanka 
 
Témata, kterým se budeme následně věnovat:
sebeláska, přítomnost, odpuštění, partnerství, sebedůvěra, bezpodmínečná láska, vztahy, emoční komunikace, manipulace, výběr partnera, univerzální zákony, zrcadlení, osudové setkání, koncentrace a přítomnost žití, strach versus víra v sebe, myšlenkový svět, nevěra, žárlivost, cit/pocit, hodnotový systém....
 

Pro rezervaci místa, prosíme, vyplňte formulář zde nebo použijte rychlé kontakty: info@avasa.cz, tel. 734 384 673 (kapacita sálu omezena, prosíme o registrace předem).

Mám zájem se objednat teď

Odběr novinek

Upozornění

V rámci zajištění kvalitních služeb pro Vás i ostatní klienty, prosíme o dochvilnost u všech objednávek. Pokud se nemůžete dostavit na objednaný termín, omluvte se prosím nejpozději 24 hodin předem. Děkujeme za pochopení.

Poslední novinky