buďte s námi v kontaktu:
Navštivte náš
nový e-shop
Newsletter

ŽENA, která má duši - autentickost v ženském kruhu, 1.téma Nalezení sebe sama

ŽENA, která má duši - autentickost v ženském kruhu, 1.téma Nalezení sebe sama

| Blanka Demčáková, terapeutka duševního růstu

Nalezení sebe sama  

naše první téma

 

Datum:  úterý 19.9.2023 
Čas:  18:00 - 20:30 hod. 
Cena: 500 Kč
 

Milé ženy,

přijďte vyživit svoji duši, uvolnit se a naladit se na svoji intuitivnější část osobnosti.

Ženský kruh je setkání žen, které se vzájemně podporují a to v bezpečném prostředí, které nás přijme přesně takové, jaké jsme, bez posuzování, nebo hodnocení ať je to hezké, nebo zrovna ne.

Dochází k léčení duší, inspiraci, novému vidění, upevnění víry, povzbuzení odvahy... což nás vede více do své vlastní vnitřní síly.

Nalezení sebe sama - budeme společně tvořit z přítomného okamžiku, aby došlo k postupnému objasnění a spracovávání bloků bránících v projevení ženské složky.

Pomoci sdílení, výkladu osobních karet, kreslení, různých koncentrací, cvičení na rozvíjení intuice... které obohatí naší autentickou ženskou část. Podpoříte proces léčení změnou, která vám umožní posunout se do silnějšího duchovního rozměru, kde si budete více uvědomovat sebe. Přesáhnete svá omezení, vyléčité staré zranění nebo vzorce, že nejste dost.

Můžeš se těšit na podporu, humor a přijetí.

Těším se na naše SPOLU:-)

Blanka


Pro rezervaci místa, prosíme, vyplňte formulář zde nebo použijte rychlé kontakty: info@avasa.cz, tel. 734 384 673 (kapacita sálu omezena, prosíme o registrace předem).

Mám zájem se objednat teď

Odběr novinek

Upozornění

V rámci zajištění kvalitních služeb pro Vás i ostatní klienty, prosíme o dochvilnost u všech objednávek. Pokud se nemůžete dostavit na objednaný termín, omluvte se prosím nejpozději 24 hodin předem. Děkujeme za pochopení.

Poslední novinky