buďte s námi v kontaktu:
Navštivte náš
nový e-shop
Newsletter

ŽENA, která má duši - autentickost v ženském kruhu, Poselství mužů v našem životě

ŽENA, která má duši - autentickost v ženském kruhu, Poselství mužů v našem životě

| Blanka Demčáková, terapeutka duševního růstu

Poselství mužů v našem živote  

 

Datum:  úterý 10.10.2023
Čas:  18:30 - 20:30 hod. 
Cena: 500 Kč
 

Milé ženy,

přijďte vyživit svoji duši, uvolnit se a naladit se na svoji intuitivnější část osobnosti.

Ženský kruh je setkání žen, které se vzájemně podporují a to v bezpečném prostředí, které nás přijme přesně takové, jaké jsme, bez posuzování, nebo hodnocení ať je to hezké, nebo zrovna ne.

Dochází k léčení duší, inspiraci, novému vidění, upevnění víry, povzbuzení odvahy... což nás vede více do své vlastní vnitřní síly.

Poselství mužů v našem životě - budeme společně tvořit z přítomného okamžiku, aby došlo k postupnému objasnění a spracovávání bloků bránících v projevení ženské složky.

Jaká je úloha mužů ve tvém životě? Jaké témata ti pomáhají spracovávat? Co nás učí bolest ke všemu co nám provedli a dali si tak záležet?.-) Je věk pouze číslo? Je načase se osvobodit, zapálit své srdce a sklonit se ke všemu nepoznanému, naplňujícímu. 

Pomoci sdílení, výkladu osobních karet, kreslení, různých koncentrací, cvičení na rozvíjení intuice... které obohatí naší autentickou ženskou část. Podpoříte proces léčení změnou, která vám umožní posunout se do silnějšího duchovního rozměru, kde si budete více uvědomovat sebe. Přesáhnete svá omezení, vyléčité staré zranění nebo vzorce, že nejste dost.

Můžeš se těšit na podporu, humor a přijetí.

Těším se na naše SPOLU:-)

Blanka


Pro rezervaci místa, prosíme, vyplňte formulář zde nebo použijte rychlé kontakty: info@avasa.cz, tel. 734 384 673 (kapacita sálu omezena, prosíme o registrace předem).

Mám zájem se objednat teď

Odběr novinek

Upozornění

V rámci zajištění kvalitních služeb pro Vás i ostatní klienty, prosíme o dochvilnost u všech objednávek. Pokud se nemůžete dostavit na objednaný termín, omluvte se prosím nejpozději 24 hodin předem. Děkujeme za pochopení.