buďte s námi v kontaktu:
Navštivte náš
nový e-shop
Newsletter

Workshop Vědomé početí (akce je zrušena)

Workshop Vědomé početí (akce je zrušena)

| Mgr. Soňa Uhrová

Moc se omlouváme, ale tentorát se akce neuskuteční. 
Pro další termín sledujte prosím naše webové stránky.
Děkujeme za pochopení.

Datum:  čtvrtek 21.2.2019 
Čas:  18:00 - 19:30 hod. 
Cena: 1 400 Kč

Večerní kurz pro ženy, které chtějí otěhotnět. Kompletní průvodce přípravy organismu na početí ve fyzické i emoční rovině. Dozvíte se, jak se krok za krokem připravit na přirozené početí a jak podpořit zrání vajíček a uhnízdění embrya. Představíme si metodu cvičení pánevního dna 3x3 Renaty Sahani. Pracovat budeme ve třech rovinách: fyzické, emoční a energetické. Zažijete malou ochutnávku Školy pánevního dna. Podrobnější informace a přihlášky naleznete na této stránce.

Soňa nabízí celostní přístup k problému - připraví organismus ženy po všech stránkách na otěhotnění, ať už se žena snaží o početí přirozeně, nebo podstupuje náročnou  léčbu v centru asistované reprodukce. I na tento nelehký proces se dá připravit a výrazně zvýšit šanci, že se embryo trvale uchytí. Zároveň pomocí koučovacích technik odhalí a ošetří nevědomé příčiny neplodnosti, které na psychické úrovni brání v početí. Poskytne ženě na její nelehké cestě podporu a bezpečný prostor, aby se cítila dobře a byla psychicky v co největší pohodě. Psychika totiž hraje v touze po miminku zásadní roli. 

Soňa je akreditovanou lektorkou Školy pánevního dna se specializací na řešení neplodnosti. Pomocí fyzioterapeutického cvičení metodou 3x3 Renaty Sahani, pomáhá ženám k přirozenému nastartování hormonálního systému, zrání kvalitních vajíček, uvolnění staženého pánevního dna, srovnání menstruačního cyklu a nastavení přirozených reprodukčních procesů v těle ženy.

Soňu můžete kontaktovat ohledně postupů při přípravě na otěhotnění, při nastavení postupů a lékařských vyšetření, potížích s menstruačním cyklem a ovulací, nebo v případě, že se na své cestě za miminkem necítíte dobře. Také pokud potřebujete srovnat myšlenky a dát svému "snažení" jasný směr.


Pro rezervaci místa, prosíme, vyplňte formulář zde nebo použijte rychlé kontakty: info@avasa.cz, tel. 734 384 673 (kapacita sálu omezena, prosíme o registrace předem).

Mám zájem se objednat teď

Odběr novinek

Upozornění

V rámci zajištění kvalitních služeb pro Vás i ostatní klienty, prosíme o dochvilnost u všech objednávek. Pokud se nemůžete dostavit na objednaný termín, omluvte se prosím nejpozději 24 hodin předem. Děkujeme za pochopení.

Poslední novinky