buďte s námi v kontaktu:
Navštivte náš
nový e-shop
Newsletter

Vedená meditace s tibetskou mísou - energie den před novoluním a zatměním slunce

Vedená meditace s tibetskou mísou - energie den před novoluním a zatměním slunce

| Ing. Jirka Fiala

Milí přátelé,

srdečně Vás zvu na podvečerní vedenou meditaci s tibetskou mísou, která bude již v duchu novoluní a zatmění slunce, které je následující den 4.12.

Na co se můžete těšit? Po příchodu vás pohostíme teplým bylinkovým čajem na zahřátí, vytáhnete si každý pro sebe andělskou kartu. Následně za pomocí Tibetské mísy harmonizuji vaše napojení na Zemi a Slunce a pak se pustime do meditace. 

Meditovat je možné v sedě na zemi nebo na židli a také v leže. Doporučuji vám pohodlné oblečení, ve kterém vám bude příjemně po celou dobu meditace.

Délka: 60 minut

Čas setkání: 3. 12. 2021 v 19.15 hod

Vstupné: 285 Kč/osoba nebo 1+1 zdarma => vemte s sebou kamarádku/kamaráda, u které/ho vnímáte, že mu účast na tomto setkání pomůže, pak máte druhou vstupenku pro ni/něj zdarma.

 

Těším se na vás a na naše společné tvoření.

Krásné dny

Jirka

PS: Prosíme o včasný příchod. Rezervujte si své místo v předstihu, počet míst je umožněn dle velkosti sálu.

 


Pro rezervaci místa, prosíme, vyplňte formulář zde nebo použijte rychlé kontakty: info@avasa.cz, tel. 734 384 673 (kapacita sálu omezena, prosíme o registrace předem).

Mám zájem se objednat teď

Odběr novinek

Upozornění

V rámci zajištění kvalitních služeb pro Vás i ostatní klienty, prosíme o dochvilnost u všech objednávek. Pokud se nemůžete dostavit na objednaný termín, omluvte se prosím nejpozději 24 hodin předem. Děkujeme za pochopení.

Poslední novinky