buďte s námi v kontaktu:
Navštivte náš
nový e-shop
Newsletter

Vedená meditace s tibetskou mísou - úplňkové energie

Vedená meditace s tibetskou mísou - úplňkové energie

| Ing. Jirka Fiala

Milí přátelé,

srdečně Vás zvu na podvečerní vedenou meditaci s tibetskou mísou již v energiích nacházejícího úplňku v blížencích, který bude 19.12.2021. Tyto meditace jsou určeny opravdu pro každého. 

Po příchodu vás pohostíme teplým bylinkovým čajem na zahřátí, vytáhnete si každý pro sebe andělskou kartu a pustime se do meditace. Využijeme silných energií úplňku k propuštění toho, co nám již neslouží, k celkové harmonizaci bytosti a podpoření našich záměrů. 

Meditovat je možné v sedě na zemi nebo na židli a také v leže. Doporučuji vám pohodlné oblečení, ve kterém vám bude příjemně po celou dobu meditace.

Délka: 60 minut

Čas setkání: 16. 12. 2021 v 19.15 hod

Vstupné: 222 Kč/osoba nebo vemte s sebou kamarádku/kamaráda, u které/ho vnímáte, že mu účast na tomto setkání pomůže, pak za obě vstupenky zaplatíte pouze 333,- Kč.

Těším se na vás a na naše společné tvoření.

Krásné dny

Jirka

PS: Prosíme o včasný příchod. Rezervujte si své místo v předstihu, počet míst je umožněn dle velkosti sálu.

 


Pro rezervaci místa, prosíme, vyplňte formulář zde nebo použijte rychlé kontakty: info@avasa.cz, tel. 734 384 673 (kapacita sálu omezena, prosíme o registrace předem).

Mám zájem se objednat teď

Odběr novinek

Upozornění

V rámci zajištění kvalitních služeb pro Vás i ostatní klienty, prosíme o dochvilnost u všech objednávek. Pokud se nemůžete dostavit na objednaný termín, omluvte se prosím nejpozději 24 hodin předem. Děkujeme za pochopení.

Poslední novinky