buďte s námi v kontaktu:
Navštivte náš
nový e-shop
Newsletter

Vedená meditace s tibetskou mísou - energie před novoluním

Vedená meditace s tibetskou mísou - energie před novoluním

| Ing. Jirka Fiala

Milí přátelé,

srdečně Vás zvu na podvečerní vedenou meditaci s tibetskou mísou, která bude již v duchu novoluní, které bude 1.2.2022.

Meditace je jedním z nástrojů vnitřní transformace, který nám pomáhá na naší každodenní cestě životem. Jejím úkolem je navodit stav bez myšlenek a propojit se na své Vyšší Já a tím se plně harmonizovat, získat nadhled nad svým životem a také zažít vnitřní mír a klid a lásku bez podmínek. Meditace také plně nahrazuje psychoterapii.

Meditace jsou vhodné opravdu pro každého - jsou důležitým doplňkem při práci na sobě – při svém osobním rozvoji, pro získání stability ve svém životě a také pro zjištění odpovědi na otázky „Kdo jsem?“ a „Proč tady jsem?“ či „Co je smyslem mého života?“ atd.

Při meditaci hraji na Tibetskou mísu, jejíž tóny působí blaženě na tělo i psychiku a jednodušeji nás přenesou do stavu rozšířeného vědomí, do stavu bez myšlenek.  

Na co se tedy můžete těšit? Po příchodu vás pohostíme teplým bylinkovým čajem na zahřátí, vytáhnete si každý pro sebe andělskou kartu pro tento večer a pustíme se do práce J Následně za pomocí jednoduchého dechového cvičení a  Tibetské mísy harmonizuji vaše napojení na Zemi a na Zdroj života (Slunce) a pak se již plně pustíme do meditace. Při  meditaci využijeme silných energií novoluní k podpření našich nových záměrů, které si přejeme zhmotnit do úplňku, k celkové harmonizaci bytosti. Meditace je vždy intuitivní dle složení skupiny.

Meditovat je možné v sedě na zemi nebo na židli a také v leže (karimatky a deky jsou k dispozici). Doporučuji vám pohodlné oblečení, ve kterém vám bude příjemně po celou dobu meditace.

Vezměte si s sebou vaše amulety/náramky/řetízky/prstýnky aj. …které si můžete očistit a nabít energií na oltáři, který na nás bude energeticky působit po celou dobu meditace.

Délka: 90 minut

Čas setkání: 28. 1. 2022 v 19.15 hod

Vstupné/Energetická výměna: 350 Kč. Vstupné se platí v hotovosti na místě přímo lektorovi. 

Těším se na vás a na naše společné tvoření.

Krásné dny

Jirka

FB: Aquila Jirka

PS: Prosíme o včasný příchod. Rezervujte si své místo v předstihu, počet míst je umožněn dle velkosti sálu – maximum 10 lidí.

Termín další meditace: 11.2. a 25.2.2022.

 


Pro rezervaci místa, prosíme, vyplňte formulář zde nebo použijte rychlé kontakty: info@avasa.cz, tel. 734 384 673 (kapacita sálu omezena, prosíme o registrace předem).

Mám zájem se objednat teď

Odběr novinek

Upozornění

V rámci zajištění kvalitních služeb pro Vás i ostatní klienty, prosíme o dochvilnost u všech objednávek. Pokud se nemůžete dostavit na objednaný termín, omluvte se prosím nejpozději 24 hodin předem. Děkujeme za pochopení.

Poslední novinky