buďte s námi v kontaktu:
Navštivte náš
nový e-shop
Newsletter

UVOLŇOVÁNÍ TRAUMAT a práce s energií podle staroegyptských mysterijních chrámových škol

UVOLŇOVÁNÍ TRAUMAT a práce s energií podle staroegyptských mysterijních chrámových škol

| Mgr. Miloš Matula, duchovní učitel, spisovatel, terapeut, badatel, cestovatel a autor v časopisu Meduňka

  

"Uvolňování traumat a práce s energií podle staroegyptských mysterijních chrámových škol"
- přednáška/workshop Miloše Matuly

Jste připraveni obdržet starou formuli na to, aby transformovala váš život? Najít vnitřní štěstí? Jak eliminovat nedostatek? Chcete se dozvědět, zažít a vyzkoušet techniky staroegyptských chrámových mysterijních škol?
Stres, úzkost a trauma podepisují na naší psychické a fyzické kondici. Avšak i ta nejotřesnější zkušenost nám může otevřít cestu ke spokojenějšímu a smysluplnějšímu životu. Na přednášce terapeuta, duchovního učitele a spisovatele Miloše Matuly se dozvíte, jak s traumatem pracovat sami a jak pod odborným dohledem.
 
BONUS: Také budete mít jedinečnou příležitost vyzkoušet léčení dědečkem tabáčkem z Ekvádoru ZDARMA!!!
Workshop Miloše Matuly vede k pochopení sebe sama ve vesmíru tak, jak se s tímto tématem pracovalo ve starověkém Egyptě. Energetická cvičení, afirmace, mantry...
 
"Naše spokojenost a úspěch v životě jsou spojeny s tím, jak umíme zacházet s energií a jak dokážeme její hladinu přirozeně udržovat/doplňovat. Naučte se jak energii získat a udržet, aniž byste o ni bojovali s druhými a tak vystavovali své vztahy a život strastem."
 
 
MILOŠ MATULA
duchovní učitel, spisovatel, terapeut, cestovatel a autor v časopisu Meduňka, který vede své žáky k soběstačnosti a samostatnosti.
 
Vstupné:
500,-Kč/dospělí
studenti/důchodci 250,-Kč
Workshop je takovou ochutnávkou celého cyklu seminářů z mé šamansko-ezoterické školy DUCHOVNÍ CESTA POKOJNÉHO BOJOVNÍKA SVĚTLA.
 
 
Délka workshopu: 18,00-20,00hod.

 

Pro rezervaci místa, prosíme, vyplňte formulář zde nebo použijte rychlé kontakty: info@avasa.cz, tel. 734 384 673 (kapacita sálu omezena, prosíme o registrace předem).

Mám zájem se objednat teď

Odběr novinek

Upozornění

V rámci zajištění kvalitních služeb pro Vás i ostatní klienty, prosíme o dochvilnost u všech objednávek. Pokud se nemůžete dostavit na objednaný termín, omluvte se prosím nejpozději 24 hodin předem. Děkujeme za pochopení.

Poslední novinky