buďte s námi v kontaktu:
Navštivte náš
nový e-shop
Newsletter

Tvůrkyně života - pravidelný kurz pro ženy (5.11. - 17.12.)

Tvůrkyně života - pravidelný kurz pro ženy (5.11. - 17.12.)

| Gaia Kamila Pospíchalová

"Tvůrkyně života je jedinečná cesta, jak se stát jemnou, laskavou a zároveň silnou ženou plnou života!"

Proč pravidelně chodit na ženský kruh?

Je mnoho tváří, které má žena v tomto světě - každá žena je ale jedinečná a krásná taková, jaká je. Tvůrkyně života je jedinečná cesta pro ženy, které chtějí žít ve své síle a zároveň jemnosti a laskavosti. V ženském kruhu procházíme základní ženská témata tak, abychom dokázaly být více samy sebou, krásné, zářivé a milující. Na našich setkáních se spojíme se svojí vlastní silou a kvalitami. Podíváme se na náš partnerský život, naše naplnění v projektech, naše stíny a jak s nimi pracovat a také na svou živoní energii. Budeme se spojovat s tělem a se svou intuicí tak, aby se náš život stal hravějším a více plynoucím. Abychom stály více na vlastních nohách a přesto v jemnosti a laskavosti.

Co na setkáních děláme?

Setkání jsou v Praze a jsou zážitkové. Pro spojení s tělem tančíme, cvičíme s pánevním dnem a používáme aktivní meditace. Pro spojení se svým nitrem sdílíme v kruhu, sebedotazujeme se, pracujeme s čakrami, minikonstalacemi i klidovými a vedenými meditacemi. Základem našich setkáních je hluboká ženská sounáležitost. Na večeru získáte praktický pohled na dané téma a také inspiraci a techniky, kterými můžete konkrétní kvality rozvíjet ve svém běžném životě.

Co vám kurz přinese do života?

  • začnete více vnímat svoje tělo a snadněji se orientovat ve svých emocích
  • posílíte schopnost žít vědomější a láskyplnější život
  • potkáte nové ženy a získáte podporu a inspiraci z tohoto silného ženského kruhu
  • pochopíte dynamiku vztahů mezi muži a ženami a prohloubíte v nich více pochopení a harmonie
  • najdete větší rovnováhu ve všech svých ženských rolích
  • naučíte se praktické techniky pro zlepšení každodenního života

Kdy: každé úterý 5. listopadu - 17. prosince 2019 od 10 - 12 hodin, 7 setkání 

Kde: Centrum AVASA, Křižíkova 19, Praha 8

Kurz Tvůrkyně života je určen pro všechny ženy s respektem k tomu, kde se každá z vás nachází a organizuji ho jako celek - uzavřenou skupinu.   
                 
Cena: 2500 Kč s platbou do 31.10.2019

Po vyplnění přihlášky a zaplacení kurzovného 2500 Kč na účet 2500734384/2010 (do poznámky uveď TŽ + tvé jméno) obdržíš informace o potvrzení platby a rezervaci místa. Počet míst je omezen kapacitou prostoru na 12 žen, proto se hlaste co nejdříve. Přihláška k vyplnění zde.

Přihlášením souhlasíš s mými Platebními podmínkami, a s tím, že s tvými údaji budu nakládat dle zásad pro Ochranu osobních údajů.

Těším se na společnou tvořivou a transformativní cestu :-)
Gaia

Více zde: https://www.kouzlozeny.cz/news/tvurkyne-zivota-pravidelna-uterni-dopoledne-5-11-17-12/

 

GAIA KAMILA POSPÍCHALOVÁ

Jsem žena na vlastní cestě ke své ženské esenci. Posledních 10 let intenzivně objevuji, co to znamená být opravdovou ženou. Skutečnou ženou, která je ve své síle a zároveň zranitelnosti. Ženou, která je vnitřně krásná, moudrá, laskavá a spokojená sama se sebou. Prozkoumávám, co to znamená bezpodmínečně milovat a jak mít otevřené srdce a zároveň rozpoznat, kdy je třeba se postarat o svoje bezpečí. Kultivuji také svého vnitřního muže, který dokáže svou přítomností a jasností držet prostor pro moje uvolněné ženství.

Na svých hodinách vytvářím prostor pro ženy, kde každá může být sama sebou a může růst svým tempem a v bezpečném prostředí. Moje kurzy probíhají vždy v uzavřené skupině, kde postupně vzniká důvěra a hluboké sdílení. Skupinka je vždy nesmírně inspirativní a podpůrná a její síla nás drží po celou dobu kurzu v ženském plynutí. Skupina je otevřená všem ženám, které cítí volání být její součástí. Důvěřuji, že se vždy sejde dokonalá sestava žen, které si mají co dát a vždy vzniká ústřední téma, kterým se i já nechávám inspirovat. Tato ženská cesta mě velmi naplňuje, neustále obohacuje a i já spolu s vámi rostu.

Těším se na setkání s vámi a bude mi ctí vás na vaší vlastní cestě kousek doprovázet.

Gaia


Pro rezervaci místa, prosíme, vyplňte formulář zde nebo použijte rychlé kontakty: info@avasa.cz, tel. 734 384 673 (kapacita sálu omezena, prosíme o registrace předem).

Mám zájem se objednat teď

Odběr novinek

Upozornění

V rámci zajištění kvalitních služeb pro Vás i ostatní klienty, prosíme o dochvilnost u všech objednávek. Pokud se nemůžete dostavit na objednaný termín, omluvte se prosím nejpozději 24 hodin předem. Děkujeme za pochopení.

Poslední novinky