buďte s námi v kontaktu:
Navštivte náš
nový e-shop
Newsletter

ThetaHealing® 3-denní seminář

| Lucie Švecová

 

Kdy: 1. - 3. 2. 2019 (pátek - neděle)

Čas:  15.00 - 20.00 hod. (pátek)

        10.00 - 16.00 hod. (sobota, neděle)

Cena: 8 360 Kč

Během kurzu se seznámíte s technikou THETAHEALING®. Naučíte se vědomě vstupovat do hladiny théta a tím se napojovat na energii Zdroje a pracovat s ní. Naučíte se, jak odstraňovat bloky, které Vás omezují v životě, jak odkrýt a odstranit příčiny nemocí a poruch, jak otevřít svá intuitivní centra, jak aktivovat svou DNA, jak změnit svá podvědomá přesvědčení a pocity, jak uskutečňovat léčení, jak pracovat na genech a opravovat jejich poškození. Naučíte se náhled do budoucnosti, kontaktovat strážné anděly, vrátit ztracené fragmenty duše, zhmotňovat svá přání.

Cena kurzu + kniha Théta léčení: 8.360 Kč

od 1.5. v souladu s Think / Theta Healing Institute of Knowledge/ je účtován organizační poplatek 1700,-, který sloužá i jako záloha.

Kapacita je omezena, proto je potřeba se objednat emailem a zaplatit zálohu 1700 ,-

Pro jakékoli dotazy, nebo objednání pište na:
lucie@svecova-lucie.cz

Více informací najdete na stránkách lektorky: http://svecova-lucie.cz/

 


Pro rezervaci místa, prosíme, vyplňte formulář zde nebo použijte rychlé kontakty: info@avasa.cz, tel. 734 384 673 (kapacita sálu omezena, prosíme o registrace předem).

Mám zájem se objednat teď

Odběr novinek

Upozornění

V rámci zajištění kvalitních služeb pro Vás i ostatní klienty, prosíme o dochvilnost u všech objednávek. Pokud se nemůžete dostavit na objednaný termín, omluvte se prosím nejpozději 24 hodin předem. Děkujeme za pochopení.

Poslední novinky