buďte s námi v kontaktu:
Navštivte náš
nový e-shop
Newsletter

Skvělý zrak bez brýlí

Skvělý zrak bez brýlí

| Bc. Jana Pozlovská

Datum: 4. 4. 2018
Čas: 18.00 - 19.30h
Cena: 300 Kč

Patříte k těm, kteří se bez brýlí neobejdou?

Bez brýlí si nepřečtete jídelníček v restauraci, jízdní řád na zastávce, knížku, kterou si vezete s sebou, noviny,… ?

Nebo naopak bez brýlí nepoznáváte na ulici své známé, máte problém s orientací?

Všimli jste si, že i když nosíte brýle poctivě, tak se váš zrak nijak nelepší?

 

A už vás to nebaví a rádi byste s tím něco udělali?

Mám pro vás dobrou zprávu! :-)

Před pár lety jsem na tom byla podobně a dneska můžu říct :

Ano, je způsob, jak to změnit!

 

Workshop “Skvělý zrak bez brýlí” je ochutnávkou semináře “Brýle? – Děkuji, s radostí odkládám…”, který ukazuje, jak je možné zlepšit si svoji oční vadu nebo úplně odložit brýle a vidět opět dobře.

Trochu si budeme povídat o teorii vidění, která slouží k pochopení toho, proč je to vlastně možné a proč by brýle měly být ve většině případů jen okamžitá pomůcka na omezenou dobu. Tedy proč nejsou skutečným řešením problémů s našima očima. Povíme si i o metodě očního lékaře Dr.Batese, která učí uvolněný pohled jako pomoc při řešení očních vad a zároveň ji lze využít i jako jejich účinnou prevenci. Budeme se věnovat především vadám zaostřování – tedy dalekozrakost a krátkozrakost ve všech jejích variantách, tedy včetně například šilhání a astigmatismu. Ale metoda Dr.Batese má příznivý vliv i na další vady očí.

A dozvíte se i něco o tom, jak nám ve snaze jasně a ostře vidět, občas brání i naše podvědomí a naše vnitřní nastavení.

Ale nebude to jen o povídání a teorii, ale i o vyzkoušení si některých technik.Budeme tedy cvičit (nejen) oči, budeme i relaxovat a uvolňovat (nejen) oči. :-) Proto přijďte v pohodlném oblečneí - není potřeba cvičební úbor, ale něco, v čem se budete cítit volně a příjemně.

A hlavně si s sebou nezapomeňte vzít otevřené srdce a mysl a chuť aktivně udělat něco sami pro sebe!

A já se už moc těším na setkání s vámi!

Jana Pozlovská

 

Pro inspiraci doporučuji shlídnout video s rozhovorem pro internetovou televizi Příznaky transformace: http://www.centrumzdravehovideni.cz/inspirace/videa/jak-odlozit-bryle-rozhovor-pro-internetovou-televizi-priznaky-transformace-rijen-2015/

 

Více inforamcí najdete na www.centrumzdravehovideni.cz


Pro rezervaci místa, prosíme, vyplňte formulář zde nebo použijte rychlé kontakty: info@avasa.cz, tel. 734 384 673 (kapacita sálu omezena, prosíme o registrace předem).

Mám zájem se objednat teď

Odběr novinek

Upozornění

V rámci zajištění kvalitních služeb pro vás i ostatní klienty, prosíme o dochvilnost u všech objednávek. Pokud se nemůžete dostavit na objednaný termín, prosím, omluvte se nejpozději 24 hodin předem, jinak vám při příští návštěvě bude účtován storno poplatek 300 Kč. Děkujeme za pochopení.

Poslední novinky