buďte s námi v kontaktu:
Navštivte náš
nový e-shop
Newsletter

Síla odpuštění a práce s energií – přednáška/workshop Miloše Matuly

Síla odpuštění a práce s energií – přednáška/workshop Miloše Matuly

| Mgr. Miloš Matula, duchovní učitel, spisovatel, terapeut, badatel, cestovatel a autor v časopisu Meduňka

  

"Síla odpuštění a práce s energií podle staroegyptských mysterijních chrámových škol"
- přednáška/workshop Miloše Matuly

Jste připraveni obdržet starou formuli na to, aby transformovala váš život? Najít vnitřní štěstí? Jak eliminovat nedostatek? Chcete se dozvědět, zažít a vyzkoušet techniky staroegyptských chrámových mysterijních škol?
 
“Lidé si málokdy dokážou připustit, že je jejich život v troskách. Snaží se vše svalovat na něco nebo někoho jiného. Ale já vidím, že to není pravda. Oni jsou jen k sobě neupřímní. Když si dokážeme připustit svoje chyby a omyly, teprve tehdy máme šanci něco změnit. Lidé nemusí být upřímní ke mně, ale hlavně sami k sobě. Ten, koho máme milovat nejvíc, jsme my sami. Pokud to dokážeme, teprve pak můžeme milovat ty druhé. To samé platí pro odpuštění. Kolik jen ke mně chodí lidí, kteří si nedokážou říct: mám se rád, mám tě rád. Prosím, odpusť mi. Jak to potom ve vztazích může vypadat? Na seminářích v mé šamansko-ezoterické škole Duchovní cesta pokojného bojovníka Světla s tím pracujeme a mnohdy je u toho často hodně pláče. Je to velice očistné, někdy i bolestné, ale právě přes tu bolest se často můžeme dostat k léčebnému procesu. Učím lidi, aby se naučili léčit sami sebe, aby nikoho nepotřebovali....”. – Miloš Matula
 
BONUS: Také budete mít jedinečnou příležitost vyzkoušet léčení dědečkem tabáčkem z Ekvádoru ZDARMA!!!
Workshop Miloše Matuly vede k pochopení sebe sama ve vesmíru tak, jak se s tímto tématem pracovalo ve starověkém Egyptě. Energetická cvičení, afirmace, mantry...
"Naše spokojenost a úspěch v životě jsou spojeny s tím, jak umíme zacházet s energií a jak dokážeme její hladinu přirozeně udržovat/doplňovat. Naučte se jak energii získat a udržet, aniž byste o ni bojovali s druhými a tak vystavovali své vztahy a život strastem."
 
 
MILOŠ MATULA
duchovní učitel, spisovatel, terapeut, cestovatel a autor v časopisu Meduňka, který vede své žáky k soběstačnosti a samostatnosti.
 
Vstupné:
500,-Kč/dospělí
studenti/důchodci 300,-Kč
Workshop je takovou ochutnávkou celého cyklu seminářů z mé šamansko-ezoterické školy DUCHOVNÍ CESTA POKOJNÉHO BOJOVNÍKA SVĚTLA.
 
 
Délka workshopu: 18,00-20,00hod.

 

Pro rezervaci místa, prosíme, vyplňte formulář zde nebo použijte rychlé kontakty: info@avasa.cz, tel. 734 384 673 (kapacita sálu omezena, prosíme o registrace předem).

Mám zájem se objednat teď

Odběr novinek

Upozornění

V rámci zajištění kvalitních služeb pro Vás i ostatní klienty, prosíme o dochvilnost u všech objednávek. Pokud se nemůžete dostavit na objednaný termín, omluvte se prosím nejpozději 24 hodin předem. Děkujeme za pochopení.

Poslední novinky