buďte s námi v kontaktu:
Navštivte náš
nový e-shop
Newsletter

Setkání v ženském kruhu - Zrcadlení, jeho přirozené působení a pomoc pro život

Setkání v ženském kruhu - Zrcadlení, jeho přirozené působení a pomoc pro život

| Marcela a Blanka, terapeutky centra Avasa

 

Datum:  pátek 3.4.2020
Čas:  17:30 - 20:30 hod. 
Cena: 650 Kč
 
Milé ženy,
víte o tom, že lidi, kteří nás štvou nám posílá samo nebe? Nejraději bychom se jich zbavili, utekli anebo se jim vyhýbáme. Ale namísto nich, přijdou další a prožíváme velice podobné zrcadlení, dokud naše téma nepochopíme a nezměníme se.

Jak zjistíme, jestli to, co se okolo nás děje je pro nás zrcadlem?  Odrazem našeho vnitřního světa? Když si v životě připustíme zrcadlení, dostane náš život docela jiný rozměr. Objevíme novou kvalitu a zodpovědnost za sebe sama.

Pokud jsme schopni přijmout, že svět je naše zrcadlo, můžeme růst a zbavovat se nepohodlných postojů, neboť především z vnějšího světa se můžeme dozvědět něco o sobě.

Dozvíte se: Jak správně uchopit princip zrcadlení a jaké jsou jeho základní podoby? Proč se nám opakují v životě podobné situace, které nám dávají zabrat?

Se zrcadlením v rukou si budeme sami každodenním rádcem a terapeutem. Odhalíme, co přesně se nám doopravdy děje a proč. Budeme cítit, jak vše do sebe zapadá a uleví se nám.  Když to budeme okolo sebe vnímat, obohatíme svůj osobní život a dáme mu novou persperktivu:-)

Těšíme se na Vás
Marcela a Blanka

Pro rezervaci místa, prosíme, vyplňte formulář zde nebo použijte rychlé kontakty: info@avasa.cz, tel. 734 384 673 (kapacita sálu omezena, prosíme o registrace předem).

Mám zájem se objednat teď

Odběr novinek

Upozornění

V rámci zajištění kvalitních služeb pro Vás i ostatní klienty, prosíme o dochvilnost u všech objednávek. Pokud se nemůžete dostavit na objednaný termín, omluvte se prosím nejpozději 24 hodin předem. Děkujeme za pochopení.

Poslední novinky