buďte s námi v kontaktu:
Navštivte náš
nový e-shop
Newsletter

Seminář: Probuzená lymfa - reflexní terapie lymfatického systému

Seminář: Probuzená lymfa - reflexní terapie lymfatického systému

| Mirka Resslerová

PROBUZENÁ LYMFA - REFLEXNÍ TERAPIE LYMFATICKÉHO SYSTÉMU - SEMINÁŘ

Tato unikátní metoda, uvolnění lymfy celého těla skrze nárty a chodidla, mě před léty nadchla natolik, že jsem začala vnímat lidské tělo z různých úhlů pohledu a začala ji vyučovat. Dospěla jsem totiž k závěru, že se dnes již nikdo bez ošetření lymfatického systému neobejde a vnímám tuto metodu ne jako kosmetickou záležitost, ale jako plně funkční léčebnou metodu a krásný nástroj k ozdravění a vyzdravění těla.

Kromě ošetření lymfy Vás naučím stimulaci základních bodů z reflexní terapie, jako jsou játra, ledviny, srdce, močový měchýř, plíce, tenké a tlusté střevo.

Tento praktický dvoudenní seminář s duchovním přesahem, obsahuje kromě výuky reflexních orgánových bodů na chodidlech i konkrétní případy vyzdravění těla. Výjimečnost a mimořádnost tohoto semináře z něj dělá fakt, že se naučíte skrze nárty chodidel uvolnit celý lymfatický systém a tím nastartujete ozdravný proces v těle.  Umožní Vám to okamžitě rozpoznat stav lymfy.  Díky tomu můžete jednoduše a velmi přesně diagnostikovat a uvolnit lymfu celého těla a pomoci sobě i jiným. Tím, že je seminář praktický, dostanete jako bonus vlastní detox restart s osvědčením

Nejvýznamnější funkcí lymfy je funkce detoxikační, tzv. „zbavení se jedů“ a nežádoucích cizorodých látek. Lymfatický systém je jakýmsi kontrolním orgánem, který rozhoduje o tom, zda konkrétní látka bude prostřednictvím jater vyloučena či využita. Další oblastí vlivu lymfy je kosmetika. Jedná se zvláště o lymfu obličeje a střev. Ta ovlivňuje proces stárnutí organismu, tedy i pleti.

Lymfatický systém může ovlivnit problémy pokožky jako je celulitida, suchá, unavená, popelavá, hrubá, pórovitá pleť, apod.

Nadměrné zatížení lymfatického systému se projevuje únavou, sníženou schopností organismu čelit zátěži, infekčním nemocem, otékaní nohou, především v oblasti kotníků, otoky v oblasti břišní nebo v obličeji, zduřením uzlin a oslabením imunitního systému i psychickým podrážděním. Dlouhodobé přetížení tohoto systému vede, spolu s dalšími faktory, ke vzniku nádorových onemocnění. Lymfatická stimulace podporuje pohyb lymfy a tím i přepravu látek v ní obsažených, urychlí čištění organismu a pomůže mu zbavit se škodlivin a vyloučit je z těla ven.

 

Místo konání:                                   centrum AVASA, Křižíkova ulice 308/19, Praha 8 – Karlín (cca 170 m od metra B/C Florenc), www.avasa.cz

Datum konání:                                 7. – 8. 11. 2020 sobota a neděle

Čas konání:                                       sobota 10.00  – 18hodin

                                                        neděle 9.30– 16.00 hodin

 Rezervace:  Jana Wrubelová,    jana.xam@centrum.cz,   +420 776 045 104 nebo on-line přihláška na stránkách www.cestouzivotem.cz, tel. +420 777 557 823

Příspěvek:                                         3.500 Kč

Zálohu ve výši 2.000 Kč zašlete na účet číslo 2105011514/0600 jako variabilní symbol uveďte telefonní číslo z přihlášky, do zprávy pro příjemce své jméno, datum konání akce a její název.

Doplatek je možný uhradit na místě v den konání akce. Druhou možností je uhradit celou částku přes účet předem najednou. Kdo bude chtít vystavit fakturu, uveďte své IČO a fakturační adresu do zprávy online přihlášky.

Co vzít s sebou:  Něco na psaní, pohodlné oblečení, ve kterém se cítíte dobře, přibalte si i ponožky, mikinu, šátek nebo něco lehkého na přikrytí, pro zimomřivější deku. Láhev na pití. Karimatky a polštáře jsou zde k dispozici, pokud však potřebujete mít své vlastní, samozřejmě tak učiňte.

 

Něco o lektorce:

Mirka svým způsobem bytí, práce a působením vynáší napovrch vnitřní bloky a schémata a ve spolupráci s daným člověkem je pojmenovává, uvolňuje a následovně propojuje s hloubkou vlastní existence – podstaty, ukryté pod uvolněným nánosem.

Je léčitelkou, terapeutkou, lektorkou a průvodkyní šamanskými rituály, cestovatelkou, zakladatelkou Školy vědomého života a milovnicí zewlingu v houpací síti, kávy a zeleného čaje. Ve svém alternativním centru „Cestou životem“ v Uherském Hradišti i na dalších místech v ČR, SR a Švédsku, provádí terapie duše, léčení odstraňující psychosomatické blokády.

Provádí a vyučuje práci s tělovými svícemi a zaměřuje se na práci s ženstvím a ženskou energií, Sebeláskou a Stinnými stránkami osobnosti, metabolismem a stravou.  Provází též již několik let Systemickými rodinnými konstelacemi.

Pracuje s čakrovými horskými křišťály, které rozvibrují tělo do vyšších vibrací a v této úrovni dochází k léčení. Součástí Mirčiny práce s energiemi je i čištění prostoru od negativních energií a odvádění zbloudilých duší do světla. Přes 13 let se intenzivně zabývá lidským tělem a stále objevuje

nová a nová tajemství jeho fungování a nachází nové možnosti, jak žít v souladu s tělem a duchem v rovnováze, tvořivosti, v radosti a v bezpodmínečné lásce a bytí.

Mirku silně ovlivnily cesty do Brazílie, Thajska, Kambodže, Egypta, Srí Lanky, kde se léčila při šamanských rituálech ve vysokých stavech rozšířeného vědomí. Těchto prožitků využívá individuálně, ale i skupinově ve své práci.

Jejím posláním a naplněním je sdružovat lidi, propojovat je a sdílet s nimi, což se jí moc hezky daří při přednáškách, seminářích, meditacích, masážích i při individuální práci v terapiích, při pobytech u moře a při pobytech na horách v Bílých Karpatech.

 Ke své práci používá pouze čisté přírodní oleje, mastičky a tinktury, které si i sama vyrábí.

Je autorkou dvou elektronických knih:

1. JAK ZMĚNIT SVŮJ ŽIVOT BĚHEM VYPITÍ JEDNOHO ŠÁLKU KÁVY

a

2. CESTA OD NEVĚDOMÍ K VĚDOMÍ – AYAHUASCA  - o  putování po Brazílii a očistných rituálech posvátnou medicínou.

 Je tvůrkyní krásný šperků Archandělů, kteří podporují lásku, čistotu srdce a čistotu prostoru, tělových,ušních svící a lapačů snů

Prostřednictvím vlastní práce přirozeně vnímá člověka jako celek. Pokud bytost dlouho stoná, je potřeba ji podpořit a vyzdravět na úrovni psychiky, na úrovni jemněhmotných těl i na úrovni fyzického těla.

 Více o akcích, terapiích a internetový obchůdek najdete na

 

                                                                                                                                    www.cestouzivotem.cz

                                                                                                                                      +420 777 557 823


Pro rezervaci místa, prosíme, vyplňte formulář zde nebo použijte rychlé kontakty: info@avasa.cz, tel. 734 384 673 (kapacita sálu omezena, prosíme o registrace předem).

Mám zájem se objednat teď

Odběr novinek

Upozornění

V rámci zajištění kvalitních služeb pro Vás i ostatní klienty, prosíme o dochvilnost u všech objednávek. Pokud se nemůžete dostavit na objednaný termín, omluvte se prosím nejpozději 24 hodin předem. Děkujeme za pochopení.

Poslední novinky