buďte s námi v kontaktu:
Navštivte náš
nový e-shop
Newsletter

Seminář: Odstranění bloků z minulosti

Seminář: Odstranění bloků z minulosti

| Lukáš Izmael Hoďák

Neděle 15.3.2020 od 9:30 do 17 hod., centrum Avasa (cca 170 m od stanice metra B/C Florenc)

Na tomto semináři se dozvíte, jak lze rychle a snadno odblokovat skutečné příčiny našich problémů. Naučíte se používat jednoduché a velmi účinné techniky pro práci s naším podvědomím. Zbavíte se celé řady negativních bloků, nepříjemných vzpomínek a zbytečných omezení. Pochopíte různé životní souvislosti a také to, proč se Vám v průběhu života neustále opakovaly nějaké nepříjemné situace.

Téměř všechny naše problémy mají příčinu v našem dětství - ve vztahu s mámou, tátou a dalšími lidmi, se kterými jsme vyrůstali. Bloky, které jsme si vytvořili, si často neseme s sebou až do současnosti, kde nám komplikují život v různých životních oblastech. Mohou nám způsobovat problémy ve vztazích, zdravotní a psychické problémy nebo třeba nedostatek sebevědomí, času, energie, peněz apod.

Esenciální podporou celého semináře bude směs esenciálních olejů BEWIT I AM (JÁ JSEM), která Vám poskytne inspiraci na cestě pochopení sebe sama a směs esencí BEWIT NOW („TADY a TEĎ“), která Vás podpoří v osobní transformaci.

Na závěr odpustíte sami sobě i ostatním lidem, kteří Vám v minulosti nějakým způsobem ublížili. Díky této intenzivní práci na sobě z Vašeho života zmizí mnoho různých problémů a Vy tak začnete prožívat mnohem šťastnější a kvalitnější život. 

V teoretické části semináře se dozvíte: 
- jak vznikají bloky ve Vašem podvědomí a jak se jich můžete zbavit
- jak funguje Vaše psychika a proč vůbec máte nějaké problémy
- jak Vaše minulost ovlivňuje Váš život v současnosti
- jak je možné vyřešit problémy v partnerském vztahu
- jak se můžete zbavit nepříjemných vzpomínek na nějakou situaci
- jak lze úspěšně vyřešit jakýkoliv problém včetně "nevyléčitelných" nemocí
- proč stále nemůžete dosáhnout vysněného úspěchu a vydělávat více peněz
- proč se někomu plní jakékoliv přání velmi rychle a někomu velmi pomalu
- jak se můžete zbavit překážek, které Vám brání ve splnění Vašich snů

V praktické části semináře: 
- naučíte se používat jednoduché techniky pro práci s Vaším podvědomím
- práce s myšlenkami, emocemi a vzpomínkami, vyřešení konkrétních bloků
- vyčištění bloků, které Vám brání v odstraňování dalších bloků
- vyřešíte si vztah se svou mámou a se svým tátou (zde vzniká 95% problémů)
- vyřešíte si vztah k sobě (zbavíte se negativních myšlenek o sobě)
- naučíte se, jak si vyřešit jakýkoliv vztah (např. s kamarádkou, s dětmi apod.)
- naučíte se, jak si zkontrolovat již "vyčištěné" bloky
- odpustíte si s lidmi, kteří Vám nějakým způsobem ublížili

S sebou: 
Pohodlné oblečení, přezůvky, psací potřeby.

V průběhu semináře: 
- sdílení zkušeností z terapeutické praxe, prostor na dotazy
- bude prostor pro dobrovolné sdílení Vašich pocitů a dosažených výsledků 

Těší se na Vás:
Lukáš Hoďák

Mám za sebou více než 11 let terapeutické práce. 
Stovkám klientům jsem pomohl vyřešit nejrůznější problémy. 
Na semináři se s Vámi podělím o své bohaté zkušenosti z praxe.


Reference naleznete na www.lukashodak.cz

Cena: 2 400 Kč

Reference od účastníků mých kurzů: 

Moje zkušenost (Emilie, 1.4.2011 22:36:58)

Chtěla bych poděkovat za to, že jsem se mohla kurzu zúčastnit. Naučila jsem se způsob, jak se vypořádat s negativními pocity a bloky a to nejen s těmi z minulosti, ale i s těmi, které mě potkávají v běžném životě. Co je na tom úžasné je to, že jsem se to naučila na jednom kurzu a dál už nikam chodit nemusím a můžu si pomáhat sama kdykoli potřebuji. Změnil se mi tím život, je víc pozitivní a už se neutápím v problémech a negativních pocitech, se kterýma jsem si nevěděla rady. Chtěla bych moc poděkovat Lukášovi a Livii za přátelskou atmosféru, hodně osobní pozornosti, ochotu a trpělivost, kterou nám věnovali, když nás učili. Přeji krásný nový život každému, kdo se kurzu zúčastní.


Kurz (Petra, 3.4.2012 9:22:56)

Metodu hodnotím jako rychlou a efektivní pomoc v každodenním životě, myslím že je to skutečný zázrak. Tento víkend byl pro mě jeden z těch nejskvělejších. To co jsem se naučila, mě provází každým dnem a žiju od neděle v novém světě. Krásném světě... Neumím to moc popsat, ale jsem neustále v takové euforii, dobré náladě a šťastná. Všechno je krásné a hodně se směju... Za víkend jsem stihla vyřešit vztahy k mamce, taťkovi, partnery a hlavně vztak k sobě. Uvědomila jsem si, že všechno jde a nic není problém. Věřím, že se určitě ještě uvidíme na nějakém dalším semináři (zajímá mě také automatická kresba a rozvoj intuice). Na kurzu se mi celkově velice líbilo a nemůžu říct, že by se mi něco nelíbilo. Myslím, že jste skvělí lektoři a terapeuti, ve Vaší společnosti mi bylo moc příjemně. Strašně moc Vám děkuju za nezapomenutelný víkend a za můj nový život...


Kurz hojnosti, bohatství, úspěchu (Market, 3.1.2013 16:12:34)

mi dal hojnost, bohatství a úspěch :) Teď už vím, jak si přát a splnit svá přání. „Hned teď“ a nečekat. Moc děkuju... Mám vás moc ráda a zcela určitě se potkáme. Jste jedineční, úžasní, učitelé, kouzelné bytůstky na této planetě.


Týden po kurzu (Lucka, 9.7.2012 10:36:25)

Věřila jsem, že mi váš kurz pomůže, ale to, jak mám teď nádherný život, to jsem si představit neuměla. To si teď zažívám a také užívám. Je to nádhera!!!!!! Mám šťastný život tak, jak jsem chtěla. Do kurzu jsem dokázala všechno pojmenovat a popsat. Teď mě všechno tak příjemně pohlcuje, že jsou mi písmenka málo. Děkuji, že jste.


Brýle (Marie, 9.12.2012 19:23:37)

Odložila jsem brýle po pár hodinách práce na sobě - vidím ostřeji. Ještě kus chybí, aby to bylo „IDEÁLNÍ“, ale pracuji na tom :)


Kurz - Rožnov pod Radhošěm (Dana, 2.4.2012 16:37:05)

Metodu hodnotím velmi pozitivně. Mysím si, že dokáže skutečně pomoci, ať už při fyzických či jakýchkoliv psychických problémech. A jako největší její výhodu vidím v rychlosti, kterou metoda funguje. Tento víkend mi dal především zkušenost, kterou bych asi jen těžko mohla získat na jiných kurzech. Já věřím, že jsem si vyřešila, co mne trápilo s mým již nežijícím tatínkem, věřím také tomu, že jsme s Lukášem pomohli mému dosud trvajícímu manželství. Jsem zcela jiště přesvědčená, že se ještě uvidíme. A připomínka k lektorům? No, kloubouk dolů! Skutečně! Byla jsem velmi velmi příjemně překvapená a mám krásný pocit. Děkuji oběma!


Kurz Úspěch, hojnost, bohatství 8.7.2014 (Iveta, 10.2.2014 11:48:16)

Jsem ráda, že jsem tady byla a měla možnost vás poznat. Po celou dobu kurzu tu byla příjemná atmosféra a pozitivní energie. Některé okamžiky zpracovávání mi nebyly příjemné, pro spoustu emocí, ale jsem ráda, že jsem si vyřešila problémy a bloky, které mě poutaly. Po absolvování kurzu se cítím spokojenější, vyrovnanější a taková lehčí. Díky moc.


Den po kurzu (Lenka, 28.11.2012 19:37:30)

Krásný den, po kurzu uběhl jeden den a mám opravdu pocit, že jsem před tím nežila, nebo byla někdy v jeskyni. Táta se sice choval stejně, ale už jsem nebyla nervozní :) ale smála jsem se tomu a viděla ty bloky :) Doma super, dneska super, prostě super. Začala jsem nový život a nejen já, ale i můj manžel. Říkala jsem si, jak by bylo super ráno zacvičit si s manželem tu rozvičku a splnilo se mi to, manžel má jít do práce až později - takže cvičení a společná snídaně :) Chtěli jsme Vám s manželem poděkovat za super kurz. Děkuji Vám, protože tohle jsem přesně potřebovala - klíč ke dveřím - hledala jsem ho dlouho a nyní ho mám :) Hodně vzácný klíč, který se nedá zhodnotit ani žádným majetkem, ani hmotou, je to něco, co otvírá vše :)


Kurz (Renata, 19.3.2011 19:32:27)

Kurz byl moc zajímavý. Naučila jsem se víc chápat sama sebe, všímat si věcí, které se mi stávají pořád dokola, najít jejich příčinu a odblokovat ji. Naučila jsem se víc si věřit a mít se ráda. Dokážete to taky, když budete chtít. Hodně štěstí!


Poděkování (Lenka, 1.4.2012 17:38:21)

Před týdnem jsem se zúčastnila víkendového pobytu v Rožnově. Tak jako mnoho jiných i mně dovedlo k hledání spousta nepříjemných pocitů, které se časem začaly projevovat nejen na duševní, ale i na tělesné úrovni a nedovolovaly mi život prožívat, jak bych chtěla. Už jsem věděla, že to, že se mi situace stále opakují, není samo sebou a že něco dělám špatně, jenže najít to, CO dělám špatně, jsem stále nemohla. O této metodě jsem četla už dříve, ale v tom jak člověk hledá, objevuje spoustu informací a jak si z nich vybrat tu pravou? Pak přišla intuice a já se rozhodla vyzkoušet terapii a byl to obrovský balvan, který ze mě spadl... ale zároveň jsem věděla, že je pod tím nánosem ještě spousta věcí, které jsem si nasbírala cestou životem. Přesvědčilo mě to, že chci vědět víc, pracovat na sobě. Seminář byl úžasný, každý si donesl s sebou spoustu věcí, které ho "tlačily" a myslím, že velkou většinu toho jsme tam nechali. Váš přístup byl krásně lidský, vstřícný a cítila jsem, že v tom nejsme sami, že oni rozumí tomu, co cítíme, protože kdysi po téhle trnité cestě taky šli... Objevila jsem něco jako zlatý poklad... pochopila jsem spoustu věcí, souvislosti, proč se mi ty věci opakují, že nelze od problému utéct, protože co mi vadí je můj problém a lidé mi ho přehrávají... a když uteču... vymění se jen herci, ale děj zůstává stejný. Objevila jsem v sobě něco jako jemnosluch :-) Najednou slyším jiné lidi co říkají a co se jim opakuje a co tam mají, slyším sebe, když něco říkám, co tam mám a co musím ještě vyčistit a je to jako s tou cibuli, jak jsi říkal... Pořád se objevují věci uložené pod tím co vyčistím, o nichž jsem už ani nevěděla, že tam jsou... a občas se nepřestávám divit, že u věcí, lidí, které si myslím, že nejsou tak podstatné, že jen tak proletím a reakce je tak silná... a najednou vidím jak se ten jeden blok (o kterém jsem si ani nemyslela, že je tak emoční) promítá celým životem... je to prostě úžasné! Jak jsi říkal: pozitivní je, že bloků je konečný počet. :-) a mě ještě více těší, že jsem získala něco pro celý život! Že cokoliv, co mi život přinese, zvládnu, protože už vím jak! Že už nemusím jen přihlížet, co se v mém životě děje, ale že ho tvořím. Ještě jednou děkuji milý Lukáši a Lívie, že jste mi ukázali cestu a přeju vám z celého srdce hodně štěstí.


Kurz - Vsetín (Lucie, 6.7.2012 11:16:49)

O této metodě jsem dříve než na kurzu neslyšela. Přečetla jsem si pár řádků od lidiček na Vašich stránkách a šla jsem do toho. Určitě toho nelituju. Právě naopak - nic lepšího jsem pro sebe nemohla udělat, než jít na tento kurz a potkat tam všechny ty příjemné lidičky a naučit se pracovat s touto metodou. Váš kurz mi dal hezčí pohled na život a na lidi kolem sebe. Byla jsem mile překvapená, že jsem si touto metodou zvládla zpracovat tolik věcí v sobě a i mé okolí se mi začalo měnit již první den. Nenapadá mě nic, co bych na Vašem kurz změnila. Jedním slovem jste užasní. Před kurzem jsem chtěla změnit svůj život k lepšímu. Je pár dní po kurzu a jsem moc štastná a nemyslím si, že by se to měnilo. I kdyby ano, znám metodu, která mě pomůže.


Po kurzu na hojnost (Jitka, 3.1.2013 16:07:27)

Jsem moc ráda, že jsem na kurz jela, otevřelo mi to bránu ke svým přáním. Našla jsem bloky, které jsem si zpracovala v krátkém čase a efektivně. Cítím se lehčí, šťastnější a plná energie. Určitě v tomto budu nadále pokračovat, protože „vím“, že tohle je pro mě ta správná cesta, jak dosáhnout všeho po čem mé srdce volá. Jsem ráda, že jsem poznala nové lidičky i vás. Slunce v duši :)


:) (Jirka, 2.10.2012 11:07:46)

Zrovna před chvilkou jsem zažil další věc - a rád se podělím: člověk, který VŽDYCKY reagoval na určitou situaci řevem, nespokojeností, rýpáním a hledáním problémů se teď v konfrontaci se stejnou situací choval naprosto v pohodě, absolutně bez emocí a dokonce s úsměvem... A u něj to považuju málem za zázrak...vlastně už ne, teď už za vyčištění vztahu. A on o mé (je prostě moje, ať se komukoli líbí nebo ne) technice nemá ani páru, ani jsem ho nijak neovlivňoval nebo nemanipuloval...jen vyčistil... Prostě jak říkám - naprosto skvělé, skvělé, skvělé... Celý týden jsem prožil v pocitu štěstí a radosti - a to, kromě mé "práce" (pokud se to dá tak nazvat, protože je to spíše radost než práce), díky vám!


Přeji pěkný mrazíkový den :) (Markéta, 6.12.2012 15:14:35)

Mám se pohádkově krásně. Vše, co mě obtěžovalo, jsem si vyčistila. Dokonce po kurzíku s váma, jak jsem si čistila, že mi Charlotte pláče (příčina vlastně byla "mamča stále pláče") už při usínání, ani v noci nepláče!! :))). Je to prostě kouzelná metoda a děkuji, že mě náhoda a muj bývalý problém s mužem k této metodě přived. Už se chtějí čistit i moji nejbližší, což mě hřeje u srdíčka.


Funguje to báječně! (Igor, 6.12.2012 8:54:34)

Funguje to báječně! :-) Sice pořád nechápu, jak je to možný, ale je to skvělá metoda. Stačí už jenom se probrat programy "Nejde to", "Nedaří se mi to", "Musím se víc snažit", a takový další blbosti, který má člověk v hlavě.


Poděkování & doporučení (Tereza, 12.10.2012 12:32:10)

Vaše kurzy a terapie považuji za velice inspirativní cestu za pravým poznáním. Svým přístupem jste mi ukázali, jak dojit k usmíření nejenom sama se sebou, ale také s vnějším okolím. Tuto nanejvýš obohacující zkušenost doporučuji každému, kdo touží po změně, nalezení sebe sama a osobního štěstí, přinášející prospěch, jak sobě, tak ostatním. Moc děkuji :-) Přeji hodně štěstí a úspěchu.


Kurz Úspěch, hojnost, bohatství 8.2.2014 (Nicol, 11.2.2014 14:26:07)

První dojem - příjemné prostředí, ale strach z lidí - strach otevřít sebe a sdělit, co si myslím, strašák jménem nízké sebevědomí. Pocit po kurzu - cítím se o 20 kg lehčí, nic mě netíží, cítím se, že nic není nemožné, jen musíme chtít a začít u sebe. Moc děkuji, jste super!


Víkend na kurzu (Marie, 27.11.2012 23:48:31)

Víkend byl super. Líbí se mi, že člověk pracuje sám se sebou, s pocity a myšlenkami, které jsou jeho vlastní a má je uloženy v mysli. Nepracuje se s „tajemnem“, s něčím, co bychom neznali a nedokázali pojmenovat. Doporučuji všem, kteří chtějí mít lepší pocit ze života i sami ze sebe.


Kurz (Květa, 3.1.2013 16:02:52)

Kurz mi přinesl úžasnou možnost zpracovat bloky a pomohl nahlédnout i na ty skryté. Přes jejich zpracování dojít k velkému posunu a úplné změně pohledu na bohatství, úspěch a další věci. Úžasně se mi pročistil pocit v sobě. Vše se může dít ideálně, jen když si dám jasný záměr - zpracovat všechny bloky, které stojí v cestě tomu mít vše hned tak, jak to mám v sobě, jen jsem tomu doopravdy nevěřila. Vše, co chci, si prostě stačí přát a bude se to dít! Děkuji.


Kurz 14. - 16.12.2012 (Jana, 22.12.2012 15:35:38)

Techniku vnímám velmi pozitivně, našla jsem způsob, jak umět pracovat sama se sebou, neobviňovat ze svého neúspěchu druhé lidi, ale pracovat na sobě tak, abych byla spokojená a šťastná. To je můj cíl a pevně věřím, že jej dosáhnu. Je to kouzlo, umět se sebou sama pracovat, umět si pomoct. Nebráním se účasti na dalších kurzech a postoupit dál za ideálním štěstím. Děkuji.


základní kurz (Květa, 22.12.2012 15:32:01)

Tato mi dala možnost nahlédnout na vlastní problémy a okamžitě je řešit a vyřešit. A nejen ty předešlé a současné, ale i ty co se mohou objevit v budoucnu. Vím, že teď můžu s každou nepříjemnou situací pracovat a rozpustit ji. Děkuji!


Po kurzu na hojnost, úspěch a bohatství (Jirka, 22.12.2012 10:30:51)

Začaly se projevovat i věci, které souvisejí s hojností - z "ničeho nic" mi začaly chodit různé zakázky... zatím to ještě není o milionech, ale je to na dobré cestě... Povedlo se mi najednou doplatit jeden úvěr, který byl docela silnou měsíční zátěží a dořešit pár dalších věcí - o tom jsem před kurzem na hojnost ani nesnil... a prostě celkově se mi začalo finančně dařit mnohem lépe... Sice to pořád polykají úvěry, ale už se to nachyluje k úplné finanční svobodě. Super, jen tak dál. Důležité je, že je to tak, jak si myslím, že to je. To jen, abys měl nějakou zpětnou vazbu, že v mém případě se život začíná po kurzu celkově dost měnit a je takový jednodušší a hezčí. MOC DĚKUJI!!!


Kurz v Rožnově p.R. (23. - 25.11.2012) (Adam, 27.11.2012 23:52:23)

Chci Vám především poděkovat za Váš přirozený přístup a že vše berete s humorem. Atmosféra kurzu byla uvolněná a všichni jsme velmi brzy byli „na stejné vlně“. Esence přístupu této metody je tak jednoduchá, že jediná překážka je většinou vaše složité myšlení... Avšak i to lze touto metodou zpracovat :) Pro mě je nejúžasnější další prohloubení upřímnosti k sobě samotnému, což činí každý problém jako nakonec jednoduše řešitelný :) Dík a těším se na další setkání! P.S.: Zrovna jsem volal mámě (u ní jsem to měl asi nejhorší), bylo to úplně v pohodě a těší se, až mě ve čtvrtek uvidí:)


Změny po kurzu (Lenka, 6.12.2012 9:13:09)

Jo změny, no nevím co napsat, mám pocit, že jsem se znova narodila a manžel taky :) Jinak Shamballa a Andělské reiki, které mám, jedou na plné obrátky a občas mě i pěkně překvapí :) obrazem, viděním aury, hodně jsem si to odblokovala jednou věci :) prostě jsem přijmula, že mám blok :) a bylo to.... K mé řeči - trošku jsem na tom ještě zamakala, protože cesta k okénku a koupení si něčeho byla těžká - nohy jsem měla jak v okovech a hlava mi posílal jeden blok za druhým, zpracovat to bylo obtížné - ale zvládla jsem to, po tom jsem ale musela jen sedět - stalo se totiž něco divného, zjistila jsem, že nemám hlad, že jíst nemusím :) a navíc že teď je chvíle si ji užít, za celý můj život jsem toto necítila, takovou úlevu od mozku ... bylo ticho - TICHO .... krása a trvá to, je to blaženost - naprosto krásné, navíc nemluvím :) mlčím a užívám si to :) manžel z toho byl vyveden z míry :) ale to ticho v hlavě je můj největší úspěch. Manžel je v práci spokojený a těšíme se z ideálního auta, které je na cestě, tak jako náš ideální domek :) Nevím co k tomu dodat, protože je to zázrak. S otcem, který nás vezl z nádraží domů, jsem nebyla nervozní, neštval mě, ani mě nerozčiloval, bylo to naopak, pořád opakoval, proč se tam blbě směju :) a nejvíc mě dorazila jeho hláška :D - ***, vždycky když tu jedu potkám tu podělaného blba na kole .... a my totální výbuch smíchu, byl tak vyvedený z míry, že přestal nadávat a byl milej :) Máme Vás rádi, a jste super lidi (tady myslím všechny přítomné :) )- Bylo to super, a vrátit se do reality, bylo pro mě těžké, zpracovala jsem si to a pohoda, ale být s lidmi, stejného záměru, nebo podobného je neskutečný zážitek. Bylo to pro mě něco nezapomenutelného a pro manžela také, mluvíme jen o tom kurzu, jen o našem novém životě :)


Dobré zprávy (Marie, 6.12.2012 9:02:50)

Moc vás zdravím. Přidám se s dobrými zprávami :) Sedím si tak včera mezi starýma babkama v nějaké čekárně, cosi si „přijímám“ a cítím se tak šťastná, po celém těle se mi rozlévá takové uvolnění, jaké jsem zažívala v meditacích nebo po čistění aury a čaker jednou „andělskou paní“. Staré streslé babky nechápou, proč se na ně „křením“ :) Pak mi sestra změřila hustotu kostí, řekla, že to není dobré, že mám nějakou osteopenii… a mě je to jedno ;-0. Nevěřím ji. Prostě vím, že jsem zdravá a na ty jejich čísla o hustotě kašlu a jestli chtějí mít jiné číslo, tak příště ho uvidí :) Před tímto víkendem jsem toho měla už hodně „přijmutého“, ale od soboty jsem „popřijímala“ :) spoustu dalšího, což se mi začalo vybavovat až teď a zase jsem „shiny happy“, jak někdy v dětství...


Víkendový kurz v Rožnově (Markéta, 27.11.2012 23:58:19)

Kurzík mi dal odpovědi, jak rozpustit mé obavy, jak pracovat s touto metodou efektivněji a rychleji. Dočistila jsem si spoustu věcí. Poznala jsem na kurzu osůbky, které mi jsou buď něčím podobné, nebo mi někoho připomínají. A to není náhoda :) Mimo jiné jejich meditace jsou balzám na můj vnitřní klid. Jsou to osůbky, které ví a umí tuto zázračnou metodu předat a naučit druhé s lehkostí :) Jsou jedním slovem úžasní, krásní a jsou tady pro všechny, kteří chtějí změnit svůj živo na ideálně šťastný!!! Mají k tomu klíč, který vám předají!


"Na tuto techniku se dívám jako na výkonný a levný antivirus na naše zavirované počítače (Anet, 27.11.2012 23:57:02)

Na kurzu mě docela překvapilo, jací se tam sešli sympatičtí a „normální“ lidi :) protože většinou všude a často nacházím lidi, na kterých mi něco vadí a něco nesedí. A i když se tam řešily „vážné“ věci, byla u toho neskutečná sranda... Prostě sem se tam cítila moc dobře, což se u mě taky nestává moc často... maximálně tak, když jsem doma :) No asi to tak mělo být :) I když jsem občas měla perné chvilky sama se sebou... Když celý život posloucháte, jak jste neschopní, tak to chvilku trvá, než sami sebe utvrdíte v opaku :) Na tuto techniku se dívám jako na výkonný a levný antivirus na naše zavirované počítače (nás), které si tak nějak zavirováváme sami a navzájem. A asi budu muset ještě vyčistit, jak vám závidím, jak jste spolu dobří :) Doufám, že se se všemi zase brzo uvidím... :) Anet


Poděkování (Roman, 27.11.2012 23:54:02)

Je mi dobře, asi tak bych začal (ne, je mi výborně) po ukončení tohoto kurzu. Tahle metoda mi dala návod, který jsem hledal při své pouti k sobě samému. Získal jsem důvěru v život nebo chcete-li, uvěřil jsem, že nyní už JE! život jenom skvělý a ideální. Vřele doporučuji všem lidem, kteří mají nějaké pochybnosti o svém štěstí, zdraví, lásce apod. Setkal jsem se tu s nádhernými lidmi, kteří mi velmi pomohli. Děkuji, Roman.


Po kurzu (Zbyněk, 27.11.2012 23:53:08)

Byl jsem velmi překvapen tímto systémem a na kurz jsem se těšil oprávněně. A určitě se budu těšit i na další setkání, jak s Lívií a Izmaele vámi, tak s kolektivem, který se na kurzu sešel.


Víkendový kurz (Milan, 27.11.2012 23:49:55)

Věděl jsem, o co jde, ale i přesto jsem měl obavy a pochybnosti. Po víkendu stráveném se skvělými lidmi se cítím šťastný a svobodný (ničím nesvázaný). Dokázali jste nám vše podat krásným, nenásilným a dost srozumitelný způsobem pro každého. Jsem moc rád, že jsem se zúčastnil a nejraději bych tu zůstal. Myslím, že to není naposledy, co se vidíme. Moc děkuji, Milan.


"vím, jak se sebou pracovat" (Lenka, 27.11.2012 23:47:27)

První den jsem nebyla schopná ani mluvit, jen pláč, myslela jsem si, že mám vadu řeči. Nyní vím, že je to jinak. A to je pro mě největší úspěch. Pak jsem již mohla mluvit plynule - zpracovala jsem si to a je mi velmi lehko. Oba jste velice příjemní a vaše krásná energie mě inspirovala, abych to nevzdávala a šla si za svým záměrem. Již vím, jak se sebou pracovat a to je to nejcennější, co jsem si za tento víkend odnesla. Když máte klíč, již pak není těžké projít těmi dveřmi. Jen neustále chtít a vložit do toho energii. Tuto metodu doporučuji pro všechny, kdo mají chuť a sílu změnit sebe a své problémy.


Po víkendovém kurzu (Igor, 27.11.2012 23:45:18)

Rozhodně nebyl omyl, že jsem sem přijel. Jsem docela zvědavý, jak se budu dívat na ty lidi, se kterými jsem si čistil vztahy, až se vrátím domů. Je to zajímavá metoda a už mi na některé bloky zabrala. Těším se, až si s tím doma popracuju. Díky, Igor.


Poděkování (Markéta, 27.11.2012 23:44:15)

V průběhu víkendu se mi silně vybavil zážitek z mého dětství, který jsem si myslela, že mi nevadí, nicméně ho neustále nyní opakuje můj syn a asi mi tím chtěl říct, ať si ho zpracuji. Takže se těším domů a po zpracování snad uvidím změnu i u syna. Tato metoda se mi líbí, připadá mi jednoduchá. Cítím se skvěle a radostně. A vy dva jste úžasní. Díky, Markéta.


Po kurzu na hojnost, úspěch, bohatství (Blanka, 26.10.2012 0:14:17)

Tak já už mám hmatatelné změny: splněné auto - čtyřkolku. Je to stříbrný Volkswagen Polo :o) ...a k narozeninám jsem dostala kurz potápění v NJ, což je příprava na potápění v Indonesii :o) Je to zkrátka bomba!


Poslední víkendový kurz (Jirka, 28.9.2012 12:33:46)

Konečně jsem se dostal k tomu, abych zpětně vazbil, což je na druhou stranu dobře, protože po necelém týdnu se mi vše hodnotí lépe, než 2 dny po... Takže pokud to mám zhodnotit jedním slovem: ÚŽASNÉ!!! A teď podle otázek...a opravdu jen stručně... ad 1) Tato metoda je zatím ta nejrychleji zvládnutelná a nejrychleji fungující metoda, ze všech, které jsem vyzkoušel. Její hlavní princip, že myšlenka bez pocitu nebo emoce nemá žádnou moc, je tak jednoduchá a geniální, že k tomu snad není co dodat. Tato skutečnost je součástí i různých dalších metod, ale až na tomto kurzu jsem se s ní opravdu ztotožnil a přijal ji za svou. ad 2) Víkend byl bezva z několika důvodů... Za prvé jsem se tuto skvělou metodu naučil, za další poznal jsem vás (lektory) a další nové skvělé lidičky, kteří mi mají něco zrcadlit - bezva. Intenzivní práce na vyčištění vztahů - o tom není potřeba dlouze polemizovat... vyčištění vztahů a odstranění bloků mě vykoplo během krátkého času někam dopředu, kam bych se bez této metody nebo pomocí jiných metod dostával dost dlouho... A co je taky dost důležité - bylo mi s vámi všemi moc fajn... ad 3) Líbilo se mi všechno - příjemní lidé, příjemné místečko, spousta důležitých informací, prostě bezva... ad 4) Před vyčištěním jsem měl pocit, že jsem v pohodě...po vyčištění vím, že jsem v pohodě. ad 5) Pokud to nemá být na román nebo slohovou práci, tak to zkusím trochu shrnout a být stručný...Za necelý týden po kurzu se stalo pár věcí, z nichž každá by byla na samostatný příběh... Cítím se jako vyměněný, volnější, lehčí a sám sebe překvapuju některými svými reakcemi, které se mi díky blokům už staly cizími nebo zapomenutými. Jsem více sám sebou, jsem více tady a teď, situace prožívám více naplno a prostě si to užívám. Tvořím si svůj svět, přitahuju si situace, které chci, žiju svou realitu a všechno je prostě bezva. To méně příjemné mi z života "samo" mizí. Všechno je prostě hezčí, lepší, opravdovější... DĚKUJI!


21. - 23.9.2012 (Eva, 27.9.2012 8:39:16)

Chci vám poděkovat za krásné tři dny s vámi a také za seznámení s touto metodou. Bylo mi s vámi všemi moc fajn a od svého příjezdu domů se cítím podstatně lépe. Pokračuji poctivě v číštění a těším se na další kurz.


Příhoda z práce (anonymní, 27.8.2012 10:59:42)

Asi je to nepublikovatelné, ale jedna taková příhoda z práce, které jsem se od srdce zasmál: V pondělí jsem přicházel do práce a srazil jsem se u dveří s kolegou. Ten na mě hleděl s velkým otazníkem nad hlavou a povídá: "Ty jsi asi o víkendu *** hodně dobrou babu, že?" Teď jsem měl otazník nad hlavou pro změnu zase já a ptám se proč. Pokračoval: "No je pondělí, a Ty jdeš do práce spokojený a vysmátý, jak to děláš? Já jsem nasraný, že tu musím být..." Inu tož tak - čistota půl zdraví. Po každém bodu, který si vyčistím, přichází stále větší klid....


Loňský kurz (Luboš, 27.8.2012 10:57:06)

Jen Ti chci říct, že loňský kurz s Vámi byl velice příjemný a hlavně - mi dost změnil život k lepšímu. Hlavně se změnil vztah s rodiči i mezi nimi navzájem a vyřešil jsem celou řadu vztahů, včetně vztahu se sebou samým. Jako by mi začínalo nové období a to staré, nepříliš veselé odchází někam pryč…


Kurz pro osobní rozvoj (Marcela, 12.8.2012 22:17:51)

Kurz hodnotím velmi kladně a už pociťuji příznivé změny. Vychutnala jsem si to, že jsem byla oproštěna od pracovního shonu a skvělý pocit z vás a všech lidí, kteří tam byli. Před vyčistěním jsem měla strach z některých lidí a komunikace s nimi a teď, jako by to zmizelo, i když to chce ještě vypilovat. Cítím se příjemně, lehčeji, méně se kritizuji a jsem více sebejistá. Vychutnávám si lehkost bytí a myslím si, že podrobnější hodnocení bude možné s větším časovým odstupem. Líbila se mi celková atmosféra a nemám žádné podněty pro zlepšení, protože jsem zastáncem toho, že nic není náhoda a vždy k nám přicházejí informace v pravý čas.


Kurz (Broňa, 17.7.2012 11:12:31)

Metoda je rychlá a přístupná. Víkendový kurz mi dal seznámení s touto metodou, nové lidi, setkání s Vámi dvěma... Po vyčištění se cítím lehce, uvolněně, akorát bych potřebovala ještě více ohledně zdraví.


Kurz na osobní rozvoj (Jana, 15.7.2012 21:58:20)

Metodu hodnotím jako jednoduchou a účinnou. Víkend s Vámi mi dal nový úhel pohledu na vše dosavadní. Stihla jsem vyřešit VŠE (určitě za to vděčím svému bolavému zubu a Liv, která mi pomohla na "pískovišti", vyčištěním mámy se jako zázrakem vyčistilo i vše ostatní, zbytek rodiny a blízkých jsem dočišťovala minimálně). Na kurzu se mi líbily "kecy", citlivému uchu se z nich podaří vytěžit maximum! Není nic, co by se mi nelíbilo nebo co bych eventuálně změnila. Život jsem si rozdělila na před kurzem a po kurzu. Datum 6.7.2012 považuji za své druhé narození, protože ta následná opojná lehkost bytí je jen stěží slovy popsatelná. Můj život po kurzu probíhá tak, jak si sama přeji a náležitě si jej užívám! Kurz bych mohla doporučit i jako lékařka. Lehce nabytá vnitřní rovnováha velmi podpoří i imunitu. Klid v duši a šťastný člověk rovná se pevné zdraví! A naopak. Jste nádherný pár, krásní lidé a výteční psychologové. Přeji Vám oběma hodně úspěchů a splnění alespoň jednoho tajného přání!


Hodnocení kurzu (Ludmila, 15.7.2012 21:55:08)

Jsem moc ráda, že jsem vás potkala a mohla se seznámit s touto metodou. Jste oba velmi příjemní. Metoda mi úžasně vyhovuje; je to perfektně propracované. Takže jak jsem to pochopila já. Nejdřív si musí člověk vůbec uvědomit, co mu vlastně vadí - už to je obrovský posun. Pak to opakováním vyčistí a dalšími postupy si uvědomuje, že to tak nemusí zůstat, že jen na člověku záleží, jak s touto informací naloží. Metoda prostě nemá chybu - je to tak, vím o tom, ale mám právo to změnit. A zlatým hřebem je rozšířená metoda Ho´opono pono, čili odpuštění. Neživit v sobě negace, dojít ke klidu a smíření, objevit v sobě lásku a vyzařovat ji. To bývá alespoň pro mne mnohdy to nejtěžší. Ego je prostě ego. Jestli jsem to pochopila ne zcela správně, na tom asi až tak moc nezáleží. Hlavní je, ŽE TO FUNGUJE. Po příjezdu domů jsem byla jemně ve střehu a sledovala manžela, děti už jsou mimo domov. "Pročištěný" manžel doznal vskutku změn. Od r. 1995 po úraze nedělá a stával se z něho postupně morous. Po mém návratu se "rozpovídal", dokonce reaguje na mé připomínky. Obvykle na mě vrčel a lezla jsem mu asi dost na nervy svými aktivitami a dotazy. Řešila jsem teď problém se sanací našeho domu, jindy by mě ani nevyslechl a vztekle by odkráčel. Teď poslouchal a dokonce si nechal na internetu ukázat mé návrhy a metody, kterými bychom mohli stav zlepšit. Sice zatím nesouhlasí, ale už jen to, že je ochotný naslouchat a neposlat mě okamžitě k šípku, je obrovský posun. Takže jednoznačný úspěch. Víkend s Vámi se mi líbil, Rožnovem jsem přímo nadšená. Organizace, strava, výklad, přístup k tak rozdílným lidem, pomoc při praktickém pročišťování, sufijské cvičení - nemohu hodnotit jinak než na výbornou. Necítím tolik emoce, jak jsem viděla u ostatních. Byla jsem relativně v klidu, prostě logika metody mi vyhovuje. Metoda mě zaujala asi před dvěma léty, když jsem pak ještě dělala Shambhallu, tam jsem taky na ní mimochodem narazila. Něco jsem si přečetla a uvažovala jsem, jaký je rozdíl mezi tím, co učíte a EFT. Teď už mohu srovnat, každá metoda má své. Kurz hodnotím velmi pozitivně. Přeji vám oběma hodně zdaru ve vaší práci a děkuji za váš čas a přístup, s láskou Ludmila.


Víkendový kurz v Rožnově p.R. (Hanka, 15.7.2012 21:48:55)

Chtěla bych Vám oběma ze srdce poděkovat za kurz, jehož jsem se minulý týden zúčastnila. Cítila jsem se tam s Vámi všemi moc hezky a jsem ráda, že jsem tam byla. Metodu hodnotím velmi pozitivně už z toho, co jsem vypozorovala na ostatních účastnících. Také z Vašich vyprávění je jasné, jak moc pomáhá. Věřím, že pomůže i mi. Ráda na Vás vzpomínám a děkuji Vám za pomoc, klidnou atmosféru a pohodu. Přeji Vám ze srdce jen to nejlepší.


Kurz, Rožnov pod Radhoštěm (Věda, 15.7.2012 21:47:03)

Metoda je výborná - pokud se bude nadále projevovat, jako vše ostatní - všechna odpuštění, co jsem konala, tak bude vynikající. Víkend s vámi mi dal poznání, že nezáleží na věku, ale na chuti chtít se sebou něco dělat i když Vám je o něco více. Moc Vám přeji, aby se Vám záměry vydařily. Po vyčištění unavená, ale volná. Po kurzu běží život v rytmu a ozvu se, jak se plní záměr.


Víkendový kurz - Rožnov p.R. (Gustav, 15.7.2012 21:44:44)

Takže v prvé řadě vřelé díky za krásný víkend... Na hodnocení metody není třeba otálet. Je to 100%-ní nástroj, no v mém případě na méně procentní mozek s bloky... Víkend mi dal do rukou nástroj, myslím si, že dostatečně mocný - záleží jen na mě, jak ho použiju.


Kurz (Tomáš, 14.5.2012 11:17:32)

Metoda mě zaujala tak, že jsem se přihlásil na pokračovací kurz.


Kurz (Olga, 16.4.2012 15:24:39)

Jak hodnotím tuto metodu? Nemám ji s čím srovnat, ale mám pocit, že jsem hned napoprvé narazila na to, co mi sedí (asi mě má vesmír rád :-)) „Náhodou“ jsem si koupila časopis, ve kterém se o této metodě psalo a už po přečtení jsem tušila, že by to mohlo být ONO. Výhodou je určitě to, jak je rychlá. U mě je to tak, že mám možná trochu problém přijít na jádro problému, ale pak po vyčištění se mi hrozně uleví. Co mi dal víkend s vámi? Moc se mi líbil! Cítila jsem se tam moc příjemně a uvolněně, jako by okolní svět na chvíli přestal existovat. Poznala jsem metodu, která je účinná, rychlá a vím, že mi vždycky pomůže. Co jsem stihla vyřešit? Trochu mě mrzelo, že jsem nedošla až ke vztahu k sobě, ale už na tom pracuji doma :-). Hodně mých bloků vzniklo ve školce, asi jsem to tušila vždycky, ale myslela jsem si, že už mě to neovlivňuje, o víkendu vyšlo najevo, že tomu tak není, otevřela jsem svou 13. Komnatu a pak se mi moc ulevilo. Uvidíme se ještě? Určitě bych chtěla pokračovat a to znamená, že se v pravý čas zase setkáme :-). Moc se mi líbilo, jak nám Livia na závěr, každému řekla něco, co potřeboval: buď ho nasměrovala na něco, co by měl ještě řešit nebo v mém případě mi udělala velkou radost tím, že mi dala naději (že se mi mé přání splní). Myslím, že u každého přesně trefila hřebík na hlavičku. Takže na závěr: jste moc fajn lidi, úžasně empatičtí, vyzařuje z Vás pohoda a štěstí a dokážete to šířit i na ostatní. Ráda bych se k tomu taky jednou dopracovala - už jsem na cestě!


Víkendový kurz v Rožnově p.R. (Mirka, 11.4.2012 18:19:03)

Metoda je úžasná…, nejdříve tomu člověk nechce věřit, že to tímhle způsobem může fungovat a musí se vyzkoušet, něco vyřešit a pocítit změnu, pak pochopíte a zjistíte, jak je to jednoduché, jenom chtít na sobě pracovat. Je to opravdu velmi rychlé a účinné. Když to porovnám s kineziologií: výhody - je rychlejší, v některých případech asi i účinnější, může si ji každý udělat i sám. Nevýhody - někdy musí být člověk trochu trpělivý, než se dopátrá, která je to ta myšlenka, emoce, pocit, na které to drhne. Tento víkend mi dal NADĚJI, že si můžu vyřešit vše, co mi vadí a co mě trápí, potkat nové lidi, kteří byli taky nadšeni, jak je to jednoduché a poznat vás - lektory, kteří dělali vše proto, abychom to IDEÁLNĚ, RYCHLE, EFEKTIVNĚ vyčistili. Vyřešila jsem si bloky týkající se raného dětství, některé rodinné příslušníky a vztahy s nimi a tím se mi automaticky trochu vyčistily i jiné vztahy např. na pracovišti atd. Na kurzu byla úžasná, uvolněná atmosféra a plno srandy. :-D Jste lidé na svém místě, citliví, ohleduplní, děláte vše pro 100% úspěch všech zúčastněných.


Víkendový kurz v Rožnově p.R. (Blanka, 2.4.2012 16:34:37)

Tento víkend mi dal spoustu nových informací a víru v uzdravení. Nejen fyzické - ekzém, ale hlavně psychické. Dal mi možnosti, o kterých jsem nevěděla, že je vůbec mám a taky pozitivní myšlenku, že to zvládnu. Po tomto víkendu je mi tak krásně. Dalo by se říct, že mi dal mé skutečné já, které mohu rozvíjet a objevovat jeho skutečnou krásu a dokonalost. Vyřešit jsem si toho stihla spousty. Matku, otce (i když při čištění současného partnera jsem natrefila na jeden velký blok, který jsem si ale už zpracovala). Taky jejich vztah. Babičky, dědečky mám taky, sourozence a partnery. Líbilo se mi velmi prostředí. Kolektiv lidí a jediné, co se mi teda silně nelíbilo, z čeho jsem měla špatný pocit, bylo zjištění, kolik mám bloků a že mi stačí k rozhození třeba jen jedna osoba. Taky se mi líbilo vyprávění příběhů a příhod. Bylo to pro mne odlehčující a taky se metoda díky tomu zdá velice snadná - je snadná, ale ...(zase tam mám to ale:-D). Též se mi líbila ranní rozcvička. Dnes jsem ji cvičila dvakrát. Pravda, zatím bez hudby, ale i tak to bylo úžasné. Není to všechno, co se mi na kurzu líbilo. Po pravdě řečeno, čekala jsem mnohem méně (a ne proto, že bych vás podceňovala, ale bála jsem se, že to bude náročné), proto mě kurz velice potěšil a dodal mi víru, že je nástroj, který můžu kdykoliv použít a vždy mi bude ku prospěchu. Moc děkuju.


Víkendový kurz (Monika, 2.4.2012 16:30:30)

Nikdy bych nevěřila, jak může být jednoduchý způsob odblokovat "skoro životní problémy" v mezilidských vztazích. Úžasná a rychlá metoda změny života, pohledu na něho, lidi a okolí. Jsem velmi ráda, že jsem se přihlásila na tento víkend - rozhodně nelituju! Na tomto kurzu byla příjemná atmosféra i sestava děvčat byla skvělá! Vyřešila jsem si rodinné vztahy a určitě zkušenost s touto metodou budu všem doporučovat. Chtěla bych vás vidět a rozvíjet své nové rozhledy v životě a zrušit veškeré hranice, které člověka omezují. Jelikož jsem plná pozitivní energie, tak Vám můžu jen napsat, že jste oba byli skvělí, milí a určitě v tom pokračujte, protože na světě je ještě spoustu nešťastných lidí, které by jste mohli "uzdravit".


Kurz, chata Mečová (Jarda, 9.9.2011 7:32:42)

Ahoj. Byl jsem na kurzu v srpnu letošního roku. Kurz mi poskytl nový pohled do života, především v tom, že jakékoliv životní problémy, které se mi dějí, jdou vyřešit. Ale podstatou je chtít udělat změnu, která by vedla ke šťastnějšímu životu. Kurz mi dal novou naději a impuls do života. Základal jsem si na životě plných jistot. Nyní vím, že i když je přede mnou černá tma a život se mi hroutí, na konci je vždy vidět záblesk světla. A 5-denní kurz mi ukázal cestu, jak jít za tím světlem.


Kurz (Ludmila, 5.9.2011 5:50:34)

Měla jsem to štěstí a mohla se zúčastnit tohoho kurzu a seznámit se skvělou metodou, která mi pomáhá vypořádat se svými problémy a trápením. Velké poděkování patří Livii a Lukášovi, kteří nás této úžasně metodě naučili, skvěle nás vedli a byli nám nablízku, když jsme narazili na silnější bloky, které se nám zpočátku mohly zdát jako neřešitelné. Ukázali nám, že každy blok / problém / negativní pocit se dá vyčistit a vyřešit. Okamžitě jsme se mohli přesvědčit o účinnosti metody, vyřešili jsme si spoustu bloků a negativních pocitů a hlavně se metodu naučili sami prakticky používat. Dnes je již součastí našeho každodenního života. Spoustu bloků si neseme již z dětství, negativní pocity se nám opakují pořád dokola a my se tím pořád dokola trápíme. Už vím, že nemusíme... Naučme se všichni používat jednoduchou metodu, která je velmi jednoduchá a zbaví nás problému jednou provždy. Mužete se o tom přesvědčit okamžitě. Přeji všem, kdo se rozhodnou příhlásit na kurz a změnit svůj život - Hodně štěstí :-)


SKVĚLÝ KURZ (Petra, 23.3.2011 20:06:02)

Chtěla bych vás, a celou naši skvělou partu z kurzu moc a moc pozdravit. Bylo mi velkým potěšením, vás všechny poznat, a už vás mám navždy uložené v srdíčku. Na kurz jsme si každý přivezl nějaké své trápení nebo problémy a za všechny si dovolím říct, že velkou část jsme jich tam určitě nechali. Naučili jsme se praktikovat skvělou metodu, která nám pomohla vyřešit spoustu bloků, strachů a křivd, které jsme si přinesli z dětství a táhly se s námi celý život. A skvělé je, že co jsme nestihli na kurzu, si už umíme vyčistit nebo odblokovat sami doma a můžeme tak na sobě pracovat denně. Stačí jen chtít a můžeme opravdu žít štastný život, o kterém jsme si dřív jenom snili. Metoda je to opravdu rychlá, účinná a velmi jednoduchá. Tak už se netrapte a něco pro sebe udělejte. Kurz vám opravdu pomůže.


Kurz Úspěch, hojnost, bohatství 8.2.2014 (Eva, 11.2.2014 14:27:44)

Na začátku jsem se cítila nesvá, chtěla jsem i utéct. Na konci příjemný stav, budu se snažit pomáhat tímto způsobem hlavně rodičům a kamarádům.


Kurz Úspěch, hojnost, bohatství 8.2.2014 (Honza, 11.2.2014 14:23:15)

Vyřešení bloků - akce a soustředění na danou věc. Mám dobrý pocit a jasno v dané věci. Dobrý posun mé osoby za symbolickou cenu - cenu kurzu. Děkuji.


... (Igor, 28.1.2014 15:14:00)

Od kurzu cítím mnohem líp energii, v práci mám docela pohodu a jsem mnohem líp schopný se soustředit na čtený text.


Po kurzu na hojnost, úspěch a bohatství (Lenka, 7.1.2013 10:06:37)

Záměr před kurzem a po kurzu je tu. Záměr, že vše přijde na konci a bude to osobní růst, vnitřní klid a svět ve mě. Přišlo to až na konci, tak jak jsem chtěla, dokonce jsem měla v záměru i brek a opuštění nadobro toho všeho (mohla jsem si to vše ušetřit a mít to hned, ale nechtěla jsem to tak mít :) - oběma díky, že jsem mohla i vidět každého z Vás v práci jak pracujete každý osobitě a je to jako pohled na Vás přes něco čistého - možná bez toho povlaku, prostě čistota vidění. Nevím jak to nazvat, jen to tak cítím. Byl to také můj záměr :) abych Vás měla při práci oba v hodně vypjatou situaci :) vyzkoušela jsem si hodně záměry a vše mi vyšlo :) Když si nyní teď vzpomenu na stupidní otázky při kurzu, směju se jako blázen :) Stali jste se tvořiteli moji reality, někdo kdo mě strčil a ukázal kam jít a jak jít. Pomohli jste mi ji tvořit a nyní jsem se zvedla, abych ji tvořila sama. Jako bytost, která je tak silná, že vytvoří vše co bude chtít. Vše na co pomyslí. Nechci, aby naše setkání bylo určené kurzem, jste mou přítomností, jste všude kolem mě, jste milovaní a jste mi blízcí i když o sobě nic nevíme :) A přesto o Vás vím vše. Znám Vás tolik, kolik potřebuji k tomu abych věděla, že jste má rodina ...Jste poklad, jako to co děláte, utváříte svět a NYNÍ - jsme poklad, to co děláme, utváříme svět společně. DĚKUJI Vám moji milovaní.


Kurz v Rožnově p.R. (Jakub, 3.1.2013 16:09:40)

Kurz mi dal pocit, že můžu bejt pánem svého života, když budu chtít. Můžu změnit, co mi vadí, můžu získat, co chci, když se pro to rozhodnu, protože vím, jak se zbavovat překážek ve své mysli. Nemám problém s penězi. Budoucnost vidím pozitivně. Ačkoli na druhé straně republiky, většinu času jsem trávil uvnitř sebe sama - tedy doma.


Kurz hojnosti (Lenka, 3.1.2013 16:08:24)

Hojnost, byla pro mě probuzením. Probuzením ve smyslu vlastního vnitřního bohatství. Našla jsem sebe a své bohatství, hojnost a to, že se jako projekce promítá do mého vnějšího světa. Nehledala jsem nic venku, protože to je jen odraz vnitřku, našla jsem sebe - DĚKUJI. A to je největší bohatství. S láskou.


Kurz na hojnost, úspěch a bohatsví (29. - 30.12.2012) (Zbyněk, 3.1.2013 16:05:01)

Kurzem jsem se posunul zase o kus dál ve svém životě. Kurz byl velmi zajímavý a jsem velmi rád, že se začínám orientovat ve svém nitru. Také jsem vděčen za film a doporučenou literaturu. Jsem velmi rád, že jsem se kurzu zúčastnil.


Bohatství (Milan, 3.1.2013 16:03:38)

Kurz hojnosti mi otevřel oči ve vnímání bohatství, hojnosti, vnitřního štěstí a spokojenosti. Cítím se naplněn.


Hojnost, úspěch, bohatství (Adam, 3.1.2013 16:01:30)

Ještě si nejsem úplně jistý, jestli to opravdu bude fungovat. Potřebuju ověření v praxi, takže zbohatnout. To, že tato metoda funguje na vztahy a prožívání různých situací už vím a jsem nadšenej, takže to nejspíš bude fungovat i na hojnost :) Jinak to byl super víkend se super lidma a jsem velmi šťastný, že jsem se stal toho součástí a budu v tom určitě dále pokračovat :)


Kurz na hojnost (anonymní, 3.1.2013 15:56:02)

Moje hlava je absolutně prázdná, zázrak se nestal. Zaznamenal jsem alespoň 10 malých zlepšení. Místo konání kurzu se mě velmi líbilo.


Další informace: 

Na semináři pracuje každý sám na sobě (nepracuje se ve dvojicích). V průběhu semináře je zakázáno pít alkohol a užívat omamné látky. Pokud užíváte antidepresiva nebo jiné léky, tak mě o tom prosím informujte - po semináři je vhodné konzultovat svůj zdravotní stav se svým lékařem (kvůli případnému snížení dávkování léků). Případné dotazy Vám rád zodpovím na e-mailu info@lukashodak.cz

Rezervace míst:


Pro rezervaci místa, prosíme, vyplňte formulář zde nebo použijte rychlé kontakty: info@avasa.cz, tel. 734 384 673 (kapacita sálu omezena, prosíme o registrace předem).

Mám zájem se objednat teď

Odběr novinek

Upozornění

V rámci zajištění kvalitních služeb pro Vás i ostatní klienty, prosíme o dochvilnost u všech objednávek. Pokud se nemůžete dostavit na objednaný termín, omluvte se prosím nejpozději 24 hodin předem. Děkujeme za pochopení.

Poslední novinky