buďte s námi v kontaktu:
Navštivte náš
nový e-shop
Newsletter

Rodinné konstelace

Rodinné konstelace

| Olga Plchová

Datum: 30. 1. 2019

Čas: 18:30 - 21:30 hod.

Cena: 450 Kč

Jmenuji se Olga Plchová a jsem průvodkyní " Terapie hrou".

V těžkém období před 15 lety mi rodinné konstelace otevřely oči a pomohly nastartovat nový život, Učarovala mě jejich schopnost ukázat skryté události, pocity a vzorce rodiny, ve kterých jsem se postupně prací sama na sobě učila porozumět a přijmout je do svého života. Následovalo rozhodnutí věnovat se této terapii a přišel dvouletý výcvik vedení Rodinných konstelací pod vedením mistra Baghata J. Zeilhofera v Lažanech.

Již druhým rokem pořádám setkávání se s rodinnými konstelacemi, kde v novém krásném prostředí v menší skupince 10 lidí nahlížíme do skrytých systémů, daných problémů v řádu lásky. Nahlížíme do rodinných, vztahových, pracovních ,emočních rovin, odkud pochází daný problém, pocit, energie a opakující se vzorce kterým nedokážeme porozumět.

Srdečně Vás všechny zvu na naše následující setkání, očima pozorovatele či s nalezením odvahy podívat se na příčiny nesouladu ve Vašem životě.

Těším se na Vás

S láskou v srdci

Olga

Přihlášky posílejte na e-mail: ola.plchova@seznam.cz, T: 724068129


Pro rezervaci místa, prosíme, vyplňte formulář zde nebo použijte rychlé kontakty: info@avasa.cz, tel. 734 384 673 (kapacita sálu omezena, prosíme o registrace předem).

Mám zájem se objednat teď

Odběr novinek

Upozornění

V rámci zajištění kvalitních služeb pro Vás i ostatní klienty, prosíme o dochvilnost u všech objednávek. Pokud se nemůžete dostavit na objednaný termín, omluvte se prosím nejpozději 24 hodin předem. Děkujeme za pochopení.

Poslední novinky