buďte s námi v kontaktu:
Navštivte náš
nový e-shop
Newsletter

REIKI pro zdraví a život - individuální léčení

REIKI pro zdraví a život - individuální léčení

| PhDr. Ladislav Kolářík, Mistr REIKI

 

Datum:  30. 5. 2024
Čas:  14:00 - 19:00 hod. 
Cena: 1500-1800Kč, platí se v hotovosti na místě  

 

Možnost objednání se na individuální léčení REIKI energií v délce 1h. Vyberte si svůj čas.

 

Těším se na Vás

PhDr. Ladislav Kolařík, léčitel

722 092 647

 

Pomohu při závažných onemocněních.

Automatickou kresbou určím příčinu nemoci a doporučím další postup.

Léčivou energií také odstraním únavu, bolest a stres.

 

Reiki je forma altečrnativní medicíny, vyvinutá zřejmě v roce 1922 japonským buddhistou. Slovo Reiki vzniklo složením dvou japonských znaků. Znakem Rei, překládáme jako "univerzální, všepronikající" a Ki znamená "životní energie". Metoda předpokládá existenci vitální energie Reiki v těle zejména člověka, existenci příslušných energetických center čaker a drah (meridiánů), kterými může tato energie proudit. Pokud jsou čakry vyrovnané a v meridiánech proudí energie bez překážek, člověk je zdravý a vitální. Reiki předpokládá také existenci aury jako duchovního pole lidského těla, které s tímto energetickým prouděním souvisí.

Když zájemce ke mně přijde, zeptám se na jméno a automatickou kresbou určím, kde jsou největší problémy v klientově těle. Výsledek si ještě potvrdím automatickým písmem. Změřím na stupnici pomocí kyvadla, na kolik procent pracují jednotlivé tělesné orgány. Zdůrazňuji, že medicína je prvotní, REIKI je podpůrný prostředek k léčbě. Pak přibližím ruce ke klientovu tělu v místech, která jsou bolavá, nedotýkám se. REIKI energie je zvláštní tím, že se sama rozeběhne do postiženého místa, kde je zapotřebí. Jedinečná v tom, že ji lze posílat na dálku a vložit do ní myšlenku jako kód, co se má uzdravit nebo zlepšit. 

 

S čím Vám mohu pomoci:

- chronické onemocnění

- psychické onemocnění

- zavážné onemocnění a onkologické stavy

- oneocnění krve, srdce, pohybových i jiných

- odstraňuji únavu, bolest a stres

 


Pro rezervaci místa, prosíme, vyplňte formulář zde nebo použijte rychlé kontakty: info@avasa.cz, tel. 734 384 673 (kapacita sálu omezena, prosíme o registrace předem).

Mám zájem se objednat teď

Odběr novinek

Upozornění

V rámci zajištění kvalitních služeb pro Vás i ostatní klienty, prosíme o dochvilnost u všech objednávek. Pokud se nemůžete dostavit na objednaný termín, omluvte se prosím nejpozději 24 hodin předem. Děkujeme za pochopení.

Poslední novinky